Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 10. forduló

2019.10.19 - 14:00

Halásztelek, Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RISZ DOMONKOS, FODOR CINTIA
Halásztelek FC
FC Dabas II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 10 9 1 0 43 8 35 28 8.8
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 10 8 0 2 26 16 10 24 9.3
3 Bugyi SE Bugyi SE 10 7 0 3 28 18 10 21 8.5
4 Üllő SE Üllő SE 10 6 1 3 36 25 11 19 8.9
5 Halásztelek FC Halásztelek FC 10 6 1 3 25 22 3 19 9.5
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 10 5 2 3 22 20 2 17 7.8
7 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 10 5 1 4 29 16 13 16 7.8
8 Örkény SE Örkény SE 10 4 2 4 25 22 3 14 7.9
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 10 4 2 4 18 17 1 14 9
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 3 5 2 23 27 -4 14 8.9
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 10 4 1 5 19 23 -4 13 8.1
12 Péteri KSK Péteri KSK 10 2 3 5 24 30 -6 9 9.7
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 10 1 4 5 16 28 -12 7 7.6
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 10 1 2 7 10 22 -12 5 8.7
15 Pereg SE Pereg SE 10 2 1 7 15 23 -8 0 8.3 (-7 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 10 0 0 10 13 55 -42 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 13 2 11 13 5 4 1 0 8 0 8 13 10 8 2 0 21 2 19 26
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 14 2 12 12 5 2 2 1 5 4 1 8 10 6 2 2 19 6 13 20
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 8 5 3 9 4 3 1 0 8 1 7 10 10 6 1 3 16 6 10 19
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 5 2 3 0 7 5 2 9 5 3 1 1 10 3 7 10 10 5 4 1 17 8 9 19
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 1 1 6 5 1 7 6 2 3 1 5 4 1 9 10 4 4 2 11 9 2 16
6 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 1 3 2 5 8 -3 6 4 3 1 0 4 0 4 10 10 4 4 2 9 8 1 16
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 2 2 6 4 2 8 4 2 0 2 3 3 0 6 10 4 2 4 9 7 2 14
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 1 2 1 5 5 0 5 6 2 3 1 4 6 -2 9 10 3 5 2 9 11 -2 14
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 3 2 5 5 0 9 10 2 5 3 6 7 -1 11
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 6 1 3 2 4 7 -3 6 4 1 2 1 5 8 -3 5 10 2 5 3 9 15 -6 11
11 Aranyszarvas SE Péteri KSK 5 2 2 1 5 3 2 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 10 2 4 4 8 14 -6 10
12 Aranyszarvas SE Örkény SE 5 1 1 3 4 5 -1 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 2 2 6 10 14 -4 8
13 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 4 1 2 1 3 3 0 5 6 0 3 3 3 10 -7 3 10 1 5 4 6 13 -7 8
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 3 2 1 8 5 3 4 4 0 2 2 1 4 -3 2 10 3 4 3 9 9 0 6
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 3 2 0 4 -4 3 5 0 2 3 2 8 -6 2 10 0 5 5 2 12 -10 5
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 1 4 1 11 -10 1 5 0 1 4 4 14 -10 1 10 0 2 8 5 25 -20 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 5 5 0 0 28 4 24 15 5 4 1 0 15 4 11 13 10 9 1 0 43 8 35 28
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 4 0 2 17 14 3 12 4 4 0 0 9 2 7 12 10 8 0 2 26 16 10 24
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 18 13 5 9 4 4 0 0 10 5 5 12 10 7 0 3 28 18 10 21
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 5 3 0 2 15 11 4 9 5 3 1 1 21 14 7 10 10 6 1 3 36 25 11 19
5 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 3 0 1 10 6 4 9 6 3 1 2 15 16 -1 10 10 6 1 3 25 22 3 19
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 0 2 9 9 0 6 6 3 2 1 13 11 2 11 10 5 2 3 22 20 2 17
7 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 23 4 19 12 5 1 1 3 6 12 -6 4 10 5 1 4 29 16 13 16
8 Aranyszarvas SE Örkény SE 5 2 2 1 12 8 4 8 5 2 0 3 13 14 -1 6 10 4 2 4 25 22 3 14
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 3 1 1 1 6 5 1 4 7 3 1 3 12 12 0 10 10 4 2 4 18 17 1 14
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 6 1 5 0 13 10 3 8 4 2 0 2 10 17 -7 6 10 3 5 2 23 27 -4 14
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 1 3 13 14 -1 7 4 2 0 2 6 9 -3 6 10 4 1 5 19 23 -4 13
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 5 2 1 2 17 13 4 7 5 0 2 3 7 17 -10 2 10 2 3 5 24 30 -6 9
13 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 4 0 2 2 5 9 -4 2 6 1 2 3 11 19 -8 5 10 1 4 5 16 28 -12 7
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 0 5 3 9 -6 0 5 1 2 2 7 13 -6 5 10 1 2 7 10 22 -12 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 2 1 3 13 11 2 0 4 0 0 4 2 12 -10 0 10 2 1 7 15 23 -8 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 6 24 -18 0 5 0 0 5 7 31 -24 0 10 0 0 10 13 55 -42 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 0-1 - 1------
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 2------0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
---0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 1---------0 - 2-1 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1----5 - 1---5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2---3 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1--3 - 1-5 - 6--1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 2-2 - 5------3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0----6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 2-1 - 13 - 31 - 1----2 - 2-1 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2---4 - 3-------2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1-----0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3---1 - 1--0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 3--2 - 11 - 2----

Meccsek

Halásztelek FC

2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelek FC
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószecső FC
2019. 11. 09. 13:30
Ráckevei sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tárnok KSK
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
INFO
Halásztelek FC

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom