Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2019.10.26 - 13:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MAJOROS SÁNDOR ALEX
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABADOS TIBOR, GÁSPÁR KRISTÓF TAMÁS
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

CSEPREGI RICHÁRD

3'

1 - 0

 

FARKAS KRISZTIÁN

4'

2 - 0

 

FEHÉR ÁDÁM GYÖRGY

18'

3 - 0

 

FARKAS KRISZTIÁN

22'

4 - 0

 

FARKAS KRISZTIÁN

31'

5 - 0

 

FEHÉR ÁDÁM GYÖRGY

36'

6 - 0

 

FARKAS KRISZTIÁN

39'

7 - 0

 

FODOR GERGŐ

47'

8 - 0

 

RIESZ DÁVID

48'

9 - 0

 

DANYIS ATTILA

54'

10 - 0

 

RIESZ DÁVID

57'

11 - 0

 

HOLECZ DÁNIEL

76'

12 - 0

 

HOLECZ DÁNIEL

79'

13 - 0

 

ANTAL DOMINIK

80'

14 - 0

 

KUCSVÁN MARTIN

84'

15 - 0

 

HOLECZ DÁNIEL

86'

16 - 0

 

DANYIS ATTILA

88'

17 - 0

 

HOLECZ DÁNIEL

90'

18 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 11 10 1 0 49 8 41 31 8.6
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 11 9 0 2 28 17 11 27 9.5
3 Bugyi SE Bugyi SE 11 8 0 3 30 19 11 24 9.1
4 Üllő SE Üllő SE 11 7 1 3 41 27 14 22 9.4
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 11 6 2 3 26 20 6 20 8.4
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 11 6 2 3 26 23 3 20 9.3
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 11 5 2 4 21 18 3 17 9.3
8 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 11 5 1 5 29 22 7 16 7
9 Örkény SE Örkény SE 11 4 3 4 26 23 3 15 7.5
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 11 3 5 3 24 29 -5 14 8.4
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 11 4 1 6 20 26 -6 13 8.2
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 11 2 4 5 34 28 6 10 8.5
13 Péteri KSK Péteri KSK 11 2 3 6 25 32 -7 9 9.2
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 11 1 2 8 10 26 -16 5 8.3
15 Pereg SE Pereg SE 11 2 1 8 17 28 -11 0 7.9 (-7 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 11 0 0 11 13 73 -60 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 6 5 1 0 15 2 13 16 5 4 1 0 8 0 8 13 11 9 2 0 23 2 21 29
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 8 5 3 9 5 4 1 0 10 1 9 13 11 7 1 3 18 6 12 22
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 14 2 12 12 6 2 2 2 5 6 -1 8 11 6 2 3 19 8 11 20
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 6 2 3 1 8 7 1 9 5 3 1 1 10 3 7 10 11 5 4 2 18 10 8 19
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 5 3 1 1 7 5 2 10 6 2 3 1 5 4 1 9 11 5 4 2 12 9 3 19
6 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 1 3 2 5 8 -3 6 5 4 1 0 6 1 5 13 11 5 4 2 11 9 2 19
7 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 1 2 1 5 5 0 5 7 3 3 1 5 6 -1 12 11 4 5 2 10 11 -1 17
8 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 2 2 6 4 2 8 5 2 1 2 4 4 0 7 11 4 3 4 10 8 2 15
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 2 3 2 5 5 0 9 11 2 6 3 7 8 -1 12
10 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 5 2 2 1 10 3 7 8 6 0 3 3 3 10 -7 3 11 2 5 4 13 13 0 11
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 7 1 3 3 5 9 -4 6 4 1 2 1 5 8 -3 5 11 2 5 4 10 17 -7 11
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 6 2 2 2 5 5 0 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 11 2 4 5 8 16 -8 10
13 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 3 2 1 8 5 3 4 5 1 2 2 3 5 -2 5 11 4 4 3 11 10 1 9
14 Aranyszarvas SE Örkény SE 6 1 1 4 4 6 -2 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 11 2 2 7 10 15 -5 8
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 3 2 0 4 -4 3 6 0 2 4 2 9 -7 2 11 0 5 6 2 13 -11 5
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 1 4 1 11 -10 1 6 0 1 5 4 21 -17 1 11 0 2 9 5 32 -27 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 6 6 0 0 34 4 30 18 5 4 1 0 15 4 11 13 11 10 1 0 49 8 41 31
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 4 0 2 17 14 3 12 5 5 0 0 11 3 8 15 11 9 0 2 28 17 11 27
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 18 13 5 9 5 5 0 0 12 6 6 15 11 8 0 3 30 19 11 24
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 6 4 0 2 20 13 7 12 5 3 1 1 21 14 7 10 11 7 1 3 41 27 14 22
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 5 3 0 2 13 9 4 9 6 3 2 1 13 11 2 11 11 6 2 3 26 20 6 20
6 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 3 0 1 10 6 4 9 7 3 2 2 16 17 -1 11 11 6 2 3 26 23 3 20
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 4 2 1 1 9 6 3 7 7 3 1 3 12 12 0 10 11 5 2 4 21 18 3 17
8 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 23 4 19 12 6 1 1 4 6 18 -12 4 11 5 1 5 29 22 7 16
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 6 2 3 1 13 9 4 9 5 2 0 3 13 14 -1 6 11 4 3 4 26 23 3 15
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 7 1 5 1 14 12 2 8 4 2 0 2 10 17 -7 6 11 3 5 3 24 29 -5 14
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 1 3 13 14 -1 7 5 2 0 3 7 12 -5 6 11 4 1 6 20 26 -6 13
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 5 1 2 2 23 9 14 5 6 1 2 3 11 19 -8 5 11 2 4 5 34 28 6 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 6 2 1 3 18 15 3 7 5 0 2 3 7 17 -10 2 11 2 3 6 25 32 -7 9
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 0 5 3 9 -6 0 6 1 2 3 7 17 -10 5 11 1 2 8 10 26 -16 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 2 1 3 13 11 2 0 5 0 0 5 4 17 -13 0 11 2 1 8 17 28 -11 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 6 24 -18 0 6 0 0 6 7 49 -42 0 11 0 0 11 13 73 -60 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 0-1 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 2------0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
---0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 118 - 0--------0 - 2-1 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--6 - 0-5 - 1---5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 1-3 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1--3 - 1-5 - 6--1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 5------3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0----6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 2-1 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2---4 - 3-----4 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1-----0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3---1 - 1--0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 2-2 - 11 - 2----

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Bugyi SE

Aranyszarvas SE

2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 01. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 01. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2019. 11. 09. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2019. 11. 16. 13:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
INFO
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom