Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 13. forduló

2019.11.10 - 13:30

Alsónémedi, Alsónémedi sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
JAKAB MÁTÉ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, SZÉKELY RAJMUND
Alsónémedi SE
Péteri KSK
90'
45'

Gólok

URBÁN GÁBOR

26'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

TÓTH DÁVID GÁBOR
SÁNDOR KRISZTIÁN

43'

2 - 1

 

KOVÁCS BENCE

49'

3 - 1

 

 

3 - 2

60'

VERS NORBERT

 

3 - 3

82'

LÉGRÁDI DÁVID MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 13 12 1 0 56 8 48 37 9.1
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 13 11 0 2 38 20 18 33 9.5
3 Bugyi SE Bugyi SE 13 9 0 4 34 21 13 27 8.9
4 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 13 8 2 3 39 24 15 26 8.8
5 Üllő SE Üllő SE 13 8 1 4 46 35 11 25 8.8
6 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 13 7 1 5 32 23 9 22 7.6
7 Örkény SE Örkény SE 13 6 3 4 37 24 13 21 8.9
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 13 6 3 4 26 22 4 21 9
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 13 6 2 5 28 29 -1 20 8.6
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 13 4 5 4 30 33 -3 17 8.1
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 13 4 1 8 23 35 -12 13 8.2
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 13 2 4 7 35 33 2 10 8.5
13 Péteri KSK Péteri KSK 13 2 4 7 28 37 -9 10 8.3
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 13 1 2 10 11 33 -22 5 7.5
15 Pereg SE Pereg SE 13 3 1 9 18 34 -16 0 8.5 (-10 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 13 0 0 13 16 86 -70 0 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 6 1 0 17 2 15 19 6 5 1 0 9 0 9 16 13 11 2 0 26 2 24 35
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 7 3 0 4 8 7 1 9 6 5 1 0 11 1 10 16 13 8 1 4 19 8 11 25
3 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 1 1 13 5 8 13 7 3 3 1 7 5 2 12 13 7 4 2 20 10 10 25
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 15 2 13 15 7 2 2 3 5 7 -2 8 13 7 2 4 20 9 11 23
5 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 7 2 3 2 10 8 2 9 6 4 2 0 7 2 5 14 13 6 5 2 17 10 7 23
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 3 3 1 9 7 2 12 6 3 1 2 10 8 2 10 13 6 4 3 19 15 4 22
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 5 1 3 1 4 4 0 6 8 3 3 2 7 5 2 12 13 4 6 3 11 9 2 18
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 5 1 2 2 6 7 -1 5 8 3 3 2 5 7 -2 12 13 4 5 4 11 14 -3 17
9 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 7 2 2 3 7 8 -1 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 13 4 3 6 11 13 -2 15
10 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 2 1 4 6 6 0 7 6 2 1 3 9 10 -1 7 13 4 2 7 15 16 -1 14
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 3 4 5 10 -5 6 5 2 2 1 9 9 0 8 13 3 5 5 14 19 -5 14
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 2 3 1 11 4 7 9 7 0 3 4 3 11 -8 3 13 2 6 5 14 15 -1 12
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 7 2 2 3 5 6 -1 8 6 0 2 4 4 13 -9 2 13 2 4 7 9 19 -10 10
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 7 4 2 1 9 5 4 4 6 1 2 3 3 7 -4 5 13 5 4 4 12 12 0 9
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 1 3 2 1 4 -3 6 7 0 2 5 2 11 -9 2 13 1 5 7 3 15 -12 8
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 0 1 5 2 14 -12 1 7 0 1 6 4 27 -23 1 13 0 2 11 6 41 -35 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 7 0 0 39 4 35 21 6 5 1 0 17 4 13 16 13 12 1 0 56 8 48 37
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 7 5 0 2 23 16 7 15 6 6 0 0 15 4 11 18 13 11 0 2 38 20 18 33
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 7 3 0 4 19 15 4 9 6 6 0 0 15 6 9 18 13 9 0 4 34 21 13 27
4 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 0 2 21 11 10 12 7 4 2 1 18 13 5 14 13 8 2 3 39 24 15 26
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 5 0 2 23 15 8 15 6 3 1 2 23 20 3 10 13 8 1 4 46 35 11 25
6 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 24 4 20 15 7 2 1 4 8 19 -11 7 13 7 1 5 32 23 9 22
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 3 3 1 19 9 10 12 6 3 0 3 18 15 3 9 13 6 3 4 37 24 13 21
8 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 5 2 2 1 12 9 3 8 8 4 1 3 14 13 1 13 13 6 3 4 26 22 4 21
9 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 5 3 0 2 12 11 1 9 8 3 2 3 16 18 -2 11 13 6 2 5 28 29 -1 20
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 5 2 14 15 -1 8 5 3 0 2 16 18 -2 9 13 4 5 4 30 33 -3 17
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 7 2 1 4 14 20 -6 7 6 2 0 4 9 15 -6 6 13 4 1 8 23 35 -12 13
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 1 2 3 24 13 11 5 7 1 2 4 11 20 -9 5 13 2 4 7 35 33 2 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 7 2 1 4 18 17 1 7 6 0 3 3 10 20 -10 3 13 2 4 7 28 37 -9 10
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 0 0 6 4 11 -7 0 7 1 2 4 7 22 -15 5 13 1 2 10 11 33 -22 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 7 3 1 3 14 11 3 0 6 0 0 6 4 23 -19 0 13 3 1 9 18 34 -16 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 0 0 6 7 29 -22 0 7 0 0 7 9 57 -48 0 13 0 0 13 16 86 -70 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 03 - 31 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 21 - 5-----0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
1 - 2--0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 118 - 0--------0 - 21 - 41 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--6 - 0-5 - 1-5 - 0-5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1--2 - 5--1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 16 - 03 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0-1 - 00 - 1--3 - 1-5 - 6--1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 50 - 2-----3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0-1 - 0--6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 20 - 31 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 08 - 21 - 2---4 - 3-----4 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2----6 - 2
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1--1 - 2--0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3---1 - 1-1 - 60 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 2-2 - 11 - 2---3 - 2

Meccsek

Alsónémedi SE

2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Alsónémedi SE
2019. 09. 15. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2019. 10. 13.
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 13.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2020. 02. 23. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2020. 03. 08. 14:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2020. 03. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószecső FC
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Aranyszarvas SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Taksony SE II.

Péteri KSK

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószecső FC
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Péteri KSK
2020. 03. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ráckeve VAFC
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->