Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 13. forduló

2019.11.09 - 13:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH KEVE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VERSICS DÁNIEL, FEIGL GÁBOR
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

26'

SERES BÉLA
FODOR GERGELY

28'

1 - 1

 

 

1 - 2

46'

GYURCSIK SZABOLCS

 

1 - 3

61'

KISS KRISZTIÁN

 

1 - 4

76'

APRÓ JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 13 12 1 0 56 8 48 37 9.1
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 13 11 0 2 38 20 18 33 9.5
3 Bugyi SE Bugyi SE 13 9 0 4 34 21 13 27 8.9
4 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 13 8 2 3 39 24 15 26 8.8
5 Üllő SE Üllő SE 13 8 1 4 46 35 11 25 8.8
6 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 13 7 1 5 32 23 9 22 7.6
7 Örkény SE Örkény SE 13 6 3 4 37 24 13 21 8.9
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 13 6 3 4 26 22 4 21 9
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 13 6 2 5 28 29 -1 20 8.6
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 13 4 5 4 30 33 -3 17 8.1
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 13 4 1 8 23 35 -12 13 8.2
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 13 2 4 7 35 33 2 10 8.5
13 Péteri KSK Péteri KSK 13 2 4 7 28 37 -9 10 8.3
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 13 1 2 10 11 33 -22 5 7.5
15 Pereg SE Pereg SE 13 3 1 9 18 34 -16 0 8.5 (-10 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 13 0 0 13 16 86 -70 0 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 6 1 0 17 2 15 19 6 5 1 0 9 0 9 16 13 11 2 0 26 2 24 35
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 7 3 0 4 8 7 1 9 6 5 1 0 11 1 10 16 13 8 1 4 19 8 11 25
3 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 1 1 13 5 8 13 7 3 3 1 7 5 2 12 13 7 4 2 20 10 10 25
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 15 2 13 15 7 2 2 3 5 7 -2 8 13 7 2 4 20 9 11 23
5 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 7 2 3 2 10 8 2 9 6 4 2 0 7 2 5 14 13 6 5 2 17 10 7 23
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 3 3 1 9 7 2 12 6 3 1 2 10 8 2 10 13 6 4 3 19 15 4 22
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 5 1 3 1 4 4 0 6 8 3 3 2 7 5 2 12 13 4 6 3 11 9 2 18
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 5 1 2 2 6 7 -1 5 8 3 3 2 5 7 -2 12 13 4 5 4 11 14 -3 17
9 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 7 2 2 3 7 8 -1 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 13 4 3 6 11 13 -2 15
10 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 2 1 4 6 6 0 7 6 2 1 3 9 10 -1 7 13 4 2 7 15 16 -1 14
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 3 4 5 10 -5 6 5 2 2 1 9 9 0 8 13 3 5 5 14 19 -5 14
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 2 3 1 11 4 7 9 7 0 3 4 3 11 -8 3 13 2 6 5 14 15 -1 12
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 7 2 2 3 5 6 -1 8 6 0 2 4 4 13 -9 2 13 2 4 7 9 19 -10 10
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 7 4 2 1 9 5 4 4 6 1 2 3 3 7 -4 5 13 5 4 4 12 12 0 9
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 1 3 2 1 4 -3 6 7 0 2 5 2 11 -9 2 13 1 5 7 3 15 -12 8
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 0 1 5 2 14 -12 1 7 0 1 6 4 27 -23 1 13 0 2 11 6 41 -35 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 7 0 0 39 4 35 21 6 5 1 0 17 4 13 16 13 12 1 0 56 8 48 37
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 7 5 0 2 23 16 7 15 6 6 0 0 15 4 11 18 13 11 0 2 38 20 18 33
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 7 3 0 4 19 15 4 9 6 6 0 0 15 6 9 18 13 9 0 4 34 21 13 27
4 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 0 2 21 11 10 12 7 4 2 1 18 13 5 14 13 8 2 3 39 24 15 26
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 5 0 2 23 15 8 15 6 3 1 2 23 20 3 10 13 8 1 4 46 35 11 25
6 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 24 4 20 15 7 2 1 4 8 19 -11 7 13 7 1 5 32 23 9 22
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 3 3 1 19 9 10 12 6 3 0 3 18 15 3 9 13 6 3 4 37 24 13 21
8 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 5 2 2 1 12 9 3 8 8 4 1 3 14 13 1 13 13 6 3 4 26 22 4 21
9 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 5 3 0 2 12 11 1 9 8 3 2 3 16 18 -2 11 13 6 2 5 28 29 -1 20
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 5 2 14 15 -1 8 5 3 0 2 16 18 -2 9 13 4 5 4 30 33 -3 17
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 7 2 1 4 14 20 -6 7 6 2 0 4 9 15 -6 6 13 4 1 8 23 35 -12 13
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 1 2 3 24 13 11 5 7 1 2 4 11 20 -9 5 13 2 4 7 35 33 2 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 7 2 1 4 18 17 1 7 6 0 3 3 10 20 -10 3 13 2 4 7 28 37 -9 10
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 0 0 6 4 11 -7 0 7 1 2 4 7 22 -15 5 13 1 2 10 11 33 -22 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 7 3 1 3 14 11 3 0 6 0 0 6 4 23 -19 0 13 3 1 9 18 34 -16 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 0 0 6 7 29 -22 0 7 0 0 7 9 57 -48 0 13 0 0 13 16 86 -70 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 03 - 31 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 21 - 5-----0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
1 - 2--0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 118 - 0--------0 - 21 - 41 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--6 - 0-5 - 1-5 - 0-5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1--2 - 5--1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 16 - 03 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0-1 - 00 - 1--3 - 1-5 - 6--1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 50 - 2-----3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0-1 - 0--6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 20 - 31 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 08 - 21 - 2---4 - 3-----4 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2----6 - 2
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1--1 - 2--0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3---1 - 1-1 - 60 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 2-2 - 11 - 2---3 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
02. 22. 14:00
Péteri KSK
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
02. 29. 14:00
FC Dabas II.
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 07. 14:30
Taksony SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 14. 15:00
FC Dabas II.
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 21. 15:00
Felsőpakonyi KSE
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 28. 15:30
Örkény SE
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
04. 04. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 11. 16:00
Ráckeve VAFC
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
04. 18. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 25. 16:30
Halásztelek FC
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
05. 02. 16:30
FC Dabas II.
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 09. 16:30
Pereg SE
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 16. 17:00
FC Dabas II.
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 23. 17:00
Újhartyán VSE
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
05. 30. 17:00
FC Dabas II.

Tápiószelei SE

2019. 08. 18. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Ráckeve VAFC
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelek FC
2019. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Pereg SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2019. 10. 26. 13:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 10. 26. 13:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllő SE
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Örkény SE
2019. 11. 23. 13:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tápiószelei SE
2020. 02. 22. 14:00
Ráckevei sportpálya
2020. 02. 22. 14:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
02. 22. 14:00
Tápiószelei SE
2020. 02. 29. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 02. 29. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
02. 29. 14:00
Tárnok KSK
2020. 03. 07. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 03. 07. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
03. 07. 14:30
Tápiószelei SE
2020. 03. 14. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
03. 14. 15:00
Aranyszarvas SE
2020. 03. 21. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 03. 21. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
03. 21. 15:00
Tápiószelei SE
2020. 03. 28. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 03. 28. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
03. 28. 15:30
Tápiószelei SE
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 04. 16:00
Újhartyán VSE
2020. 04. 11. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
04. 11. 16:00
Tápiószelei SE
2020. 04. 18. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 04. 18. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 18. 16:00
Péteri KSK
2020. 04. 25. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 04. 25. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
04. 25. 16:30
Tápiószelei SE
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 02. 16:30
Taksony SE II.
2020. 05. 09. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2020. 05. 09. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 09. 16:30
Tápiószelei SE
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 16. 17:00
FC Dabas II.
2020. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
05. 23. 17:00
Tápiószelei SE
2020. 05. 30. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 30. 17:00
Tápiószecső FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom