Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 14. forduló

2019.11.17 - 13:00

Újhartyán, Újhartyáni sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NEMES ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁNYÁSI ISTVÁN, TÁBI ZOLTÁN
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

BÁLINT ZOLTÁN

8'

1 - 0

 

WRÁBEL JÓZSEF

24'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 14 13 1 0 62 8 54 40 9.1
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 14 11 0 3 39 22 17 33 9.3
3 Bugyi SE Bugyi SE 14 10 0 4 37 22 15 30 8.6
4 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 14 9 2 3 44 24 20 29 9.3
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 14 8 1 5 43 23 20 25 8.3
6 Üllő SE Üllő SE 14 8 1 5 47 38 9 25 8.4
7 Örkény SE Örkény SE 14 7 3 4 39 25 14 24 8.4
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 14 7 2 5 31 30 1 23 9.1
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 14 6 3 5 26 28 -2 21 8.4
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 14 5 5 4 36 36 0 20 8.4
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 14 5 1 8 25 35 -10 16 8.4
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 14 2 4 8 35 35 0 10 8.6
13 Péteri KSK Péteri KSK 14 2 4 8 31 43 -12 10 8.4
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 14 1 2 11 12 36 -24 5 7.6
15 Pereg SE Pereg SE 14 3 1 10 18 39 -21 0 8.3 (-10 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 14 0 0 14 16 97 -81 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 6 1 0 17 2 15 19 7 6 1 0 11 0 11 19 14 12 2 0 28 2 26 38
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 10 7 3 12 6 5 1 0 11 1 10 16 14 9 1 4 21 8 13 28
3 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 1 1 13 5 8 13 8 4 3 1 9 5 4 15 14 8 4 2 22 10 12 28
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 15 2 13 15 8 3 2 3 9 7 2 11 14 8 2 4 24 9 15 26
5 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 2 3 3 11 10 1 9 6 4 2 0 7 2 5 14 14 6 5 3 18 12 6 23
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 3 3 1 9 7 2 12 7 3 1 3 10 10 0 10 14 6 4 4 19 17 2 22
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 2 3 9 8 1 11 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 5 3 6 13 13 0 18
8 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 6 1 3 2 4 6 -2 6 8 3 3 2 7 5 2 12 14 4 6 4 11 11 0 18
9 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 6 1 3 2 7 8 -1 6 8 3 3 2 5 7 -2 12 14 4 6 4 12 15 -3 18
10 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 2 1 4 6 6 0 7 7 3 1 3 11 11 0 10 14 5 2 7 17 17 0 17
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 3 4 5 10 -5 6 6 3 2 1 12 10 2 11 14 4 5 5 17 20 -3 17
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 2 3 1 11 4 7 9 8 0 3 5 3 13 -10 3 14 2 6 6 14 17 -3 12
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 2 4 6 9 -3 8 6 0 2 4 4 13 -9 2 14 2 4 8 10 22 -12 10
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 4 2 2 9 7 2 4 6 1 2 3 3 7 -4 5 14 5 4 5 12 14 -2 9
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 1 3 2 1 4 -3 6 8 0 3 5 3 12 -9 3 14 1 6 7 4 16 -12 9
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 1 6 2 18 -16 1 7 0 1 6 4 27 -23 1 14 0 2 12 6 45 -39 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 7 0 0 39 4 35 21 7 6 1 0 23 4 19 19 14 13 1 0 62 8 54 40
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 5 0 3 24 18 6 15 6 6 0 0 15 4 11 18 14 11 0 3 39 22 17 33
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 22 16 6 12 6 6 0 0 15 6 9 18 14 10 0 4 37 22 15 30
4 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 0 2 21 11 10 12 8 5 2 1 23 13 10 17 14 9 2 3 44 24 20 29
5 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 24 4 20 15 8 3 1 4 19 19 0 10 14 8 1 5 43 23 20 25
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 5 0 2 23 15 8 15 7 3 1 3 24 23 1 10 14 8 1 5 47 38 9 25
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 3 3 1 19 9 10 12 7 4 0 3 20 16 4 12 14 7 3 4 39 25 14 24
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 6 4 0 2 15 12 3 12 8 3 2 3 16 18 -2 11 14 7 2 5 31 30 1 23
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 6 2 2 2 12 15 -3 8 8 4 1 3 14 13 1 13 14 6 3 5 26 28 -2 21
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 5 2 14 15 -1 8 6 4 0 2 22 21 1 12 14 5 5 4 36 36 0 20
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 1 4 16 20 -4 10 6 2 0 4 9 15 -6 6 14 5 1 8 25 35 -10 16
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 1 2 3 24 13 11 5 8 1 2 5 11 22 -11 5 14 2 4 8 35 35 0 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 1 5 21 23 -2 7 6 0 3 3 10 20 -10 3 14 2 4 8 31 43 -12 10
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 0 0 6 4 11 -7 0 8 1 2 5 8 25 -17 5 14 1 2 11 12 36 -24 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 3 1 4 14 16 -2 0 6 0 0 6 4 23 -19 0 14 3 1 10 18 39 -21 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 0 7 7 40 -33 0 7 0 0 7 9 57 -48 0 14 0 0 14 16 97 -81 0
 
Alsónémedi SE
---0 - 62 - 4-3 - 03 - 31 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 21 - 5--0 - 11--0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
1 - 2--0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 13 - 1
FC Dabas II.
1 - 118 - 0--------0 - 21 - 41 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--6 - 0-5 - 1-5 - 0-5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1--2 - 5-3 - 11 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 16 - 03 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0-1 - 00 - 1--3 - 1-5 - 60 - 5-1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 50 - 2----3 - 63 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0-1 - 0--6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 20 - 31 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 08 - 21 - 2---4 - 3-----4 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 11 - 24 - 1-6 - 2----6 - 2
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1--1 - 2--0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2-2 - 00 - 3---1 - 1-1 - 60 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 2-2 - 11 - 2---3 - 2

Meccsek

Újhartyán VSE

2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószecső FC
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2020. 02. 22. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
02. 22. 14:00
Újhartyán VSE
2020. 02. 29. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
02. 29. 14:00
Ráckeve VAFC
2020. 03. 07. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 03. 07. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
03. 07. 14:30
Újhartyán VSE
2020. 03. 14. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
03. 14. 15:00
Halásztelek FC
2020. 03. 21. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
03. 21. 15:00
Újhartyán VSE
2020. 03. 28. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 03. 28. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
03. 28. 15:30
Pereg SE
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 04. 16:00
Újhartyán VSE
2020. 04. 11. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 11. 16:00
Újhartyán VSE
2020. 04. 18. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 04. 18. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
04. 18. 16:00
Bugyi SE
2020. 04. 25. 16:30
Péteri sportpálya
2020. 04. 25. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
04. 25. 16:30
Újhartyán VSE
2020. 05. 02. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 05. 02. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
05. 02. 16:30
Alsónémedi SE
2020. 05. 09. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 05. 09. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
05. 09. 16:30
Újhartyán VSE
2020. 05. 16. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 05. 16. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
05. 16. 17:00
Üllő SE
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 23. 17:00
Újhartyán VSE
2020. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
05. 30. 17:00
Örkény SE

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
02. 22. 14:00
Péteri KSK
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
02. 29. 14:00
FC Dabas II.
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 07. 14:30
Taksony SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 14. 15:00
FC Dabas II.
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 21. 15:00
Felsőpakonyi KSE
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 28. 15:30
Örkény SE
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
04. 04. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 11. 16:00
Ráckeve VAFC
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
04. 18. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 25. 16:30
Halásztelek FC
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
05. 02. 16:30
FC Dabas II.
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 09. 16:30
Pereg SE
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 16. 17:00
FC Dabas II.
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 23. 17:00
Újhartyán VSE
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
05. 30. 17:00
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom