Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 1. forduló

2019.08.17 - 17:00

Abony, Abonyi sportpálya (Tóth Ernő Sportpálya (Abony))

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KOVÁCS BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, KVETÁK VILMOS
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

50'

SÁNDOR GYULA
HERÉDI JÁNOS

79'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 16
2 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 15
3 Albertirsa SE Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 14
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 1 1 0 0 3 1 2 3 13
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 11
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 10
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
11 Úri KSK Úri KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
14 Dány KSK Dány KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 1 6 -5 0 2
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 7 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Galgahévíz SK Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Galgahévíz SK Úri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Galgahévíz SK Dány KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Galgahévíz SK Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Galgahévíz SK Úri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 Galgahévíz SK Dány KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
15 Galgahévíz SK GEAC-FISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--------
Albertirsa SE
--5 - 1------------
Dánszentmiklós KSK
--------------3 - 2
Dány KSK
---------------
Galgahévíz SK
---------------
GEAC-FISE
---------------
Inárcs VSE
---------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------------
Nyáregyházi SE
----------2 - 3----
Pilisi LK II.
-----6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
---------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1----------
Újlengyel DSE
----------1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
---------------

Meccsek

Abonyi KID FC

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Sülysápi SE
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
GEAC-FISE
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi KID FC
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dány KSK
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Újszilvás KSE
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Abonyi KID FC
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nyáregyházi SE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi KID FC
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Abonyi KID FC

Nagykőrösi Kinizsi SE II.

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Újszilvás KSE
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Sülysápi SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Galgahévíz SK
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Dány KSK
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->