Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 1. forduló

2019.08.18 - 17:00

Dánszentmiklós, Dánszentmiklósi KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULLAI ISTVÁN MIHÁLY, NEMES DÁVID
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
90'
45'

Gólok

BEDŐ SOMA

29'

1 - 0

 

PETRÓ ZOLTÁN

39'

2 - 0

 

PETRÓ ZOLTÁN

63'

3 - 0

 

 

3 - 1

83'

SZABÓ MÁTÉ

 

3 - 2

94'

SZŰCS ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 16
2 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 15
3 Albertirsa SE Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 14
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 1 1 0 0 3 1 2 3 13
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 11
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 10
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
11 Úri KSK Úri KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
14 Dány KSK Dány KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 1 6 -5 0 2
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 7 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Galgahévíz SK Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Galgahévíz SK Úri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Galgahévíz SK Dány KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Galgahévíz SK Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Galgahévíz SK Úri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 Galgahévíz SK Dány KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
15 Galgahévíz SK GEAC-FISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--------
Albertirsa SE
--5 - 1------------
Dánszentmiklós KSK
--------------3 - 2
Dány KSK
---------------
Galgahévíz SK
---------------
GEAC-FISE
---------------
Inárcs VSE
---------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------------
Nyáregyházi SE
----------2 - 3----
Pilisi LK II.
-----6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
---------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1----------
Újlengyel DSE
----------1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
---------------

Meccsek

Dánszentmiklós KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Galgahévíz SK
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Albertirsa SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nyáregyházi SE
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
GEAC-FISE
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Sülysápi SE

Úri KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyel DSE
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Úri KSK
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Úri KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Úri KSK
Nyáregyházi SE
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->