Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 3. forduló

2019.08.31 - 16:30

Pilis, Pilisi LK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ZSÉLYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ASZÓDI CSABA, TÁBI ZOLTÁN
Pilisi LK II.
Dány KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

FENYVESI TAMÁS
VARGA DÁNIEL

37'

1 - 1

 

 

1 - 2

92'

KŐVÁGÓ PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 14 6 8 9 14.3
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 1 0 10 6 4 7 12.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 8.7
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 3 2 0 1 10 5 5 6 13
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 3 2 0 1 6 3 3 6 10
6 Albertirsa SE Albertirsa SE 3 2 0 1 6 4 2 6 7.3
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 3 2 0 1 10 9 1 6 11
8 Dány KSK Dány KSK 3 2 0 1 9 10 -1 6 6.3
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 11 7 4 4 8.7
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 6.3
11 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 1 0 2 1 2 -1 3 7.7
12 Úri KSK Úri KSK 3 1 0 2 6 8 -2 3 6
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 3 0 2 1 3 5 -2 2 7
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 3 7 -4 1 8.7
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 0 0 3 7 16 -9 0 4.7
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 3 0 0 3 5 16 -11 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 11 1 10 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
4 GEAC-FISE Úri KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
5 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 2 2 5
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 1 2 4
7 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 1 1 6 5 1 4
8 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 1 1 2 1 1 4
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
10 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 1 1 5 7 -2 4
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 1 2 3 10 -7 1
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 9 6 3 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 6 8 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 8 4 4 6 3 2 1 0 10 6 4 7
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 0 1 7 3 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 10 5 5 6
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 6 3 3 6 3 2 0 1 6 3 3 6
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 6 4 2 6
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 7 -1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 10 9 1 6
8 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 9 10 -1 6
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 1 0 0 1 4 6 -2 0 3 1 1 1 11 7 4 4
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 6 -1 3
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
12 GEAC-FISE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 6 8 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 3 5 -2 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 13 -8 0 3 0 0 3 7 16 -9 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 5 11 -6 0 3 0 0 3 5 16 -11 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1----------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4----------3 - 2
Dány KSK
-----------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3------
GEAC-FISE
--0 - 5------------
Inárcs VSE
-3 - 0-------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----------2 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
-----5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
-------------2 - 4-

Meccsek

Pilisi LK II.

2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
GEAC-FISE
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Pilisi LK II.
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Dány KSK
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újszilvás KSE
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pilisi LK II.
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újlengyel DSE
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Pilisi LK II.
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Sülysápi SE
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Galgahévíz SK
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Pilisi LK II.
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK

Dány KSK

2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dány KSK
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlős KSE
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Dány KSK
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dány KSK
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SE
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dány KSK
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dány KSK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dány KSK
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Dány KSK
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Albertirsa SE
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dány KSK
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Pilisi LK II.
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Dány KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->