Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 3. forduló

2019.08.31 - 16:30

Nagykőrös, Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUN ATTILA, OLÁH ATTILA
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

NAGY TAMÁS
BOROS GERGELY

19'

1 - 1

 

SÁNDOR GYULA

22'

2 - 1

 

 

2 - 2

28'

SIPOS ZSOLT JÁNOS

 

2 - 3

29'

NAGY TAMÁS

 

2 - 4

32'

NAGY TAMÁS

 

2 - 5

74'

VARGA BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 14 6 8 9 14.3
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 1 0 10 6 4 7 12.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 8.7
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 3 2 0 1 10 5 5 6 13
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 3 2 0 1 6 3 3 6 10
6 Albertirsa SE Albertirsa SE 3 2 0 1 6 4 2 6 7.3
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 3 2 0 1 10 9 1 6 11
8 Dány KSK Dány KSK 3 2 0 1 9 10 -1 6 6.3
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 11 7 4 4 8.7
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 6.3
11 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 1 0 2 1 2 -1 3 7.7
12 Úri KSK Úri KSK 3 1 0 2 6 8 -2 3 6
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 3 0 2 1 3 5 -2 2 7
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 3 7 -4 1 8.7
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 0 0 3 7 16 -9 0 4.7
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 3 0 0 3 5 16 -11 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 11 1 10 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
4 GEAC-FISE Úri KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
5 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 2 2 5
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 1 2 4
7 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 1 1 6 5 1 4
8 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 1 1 2 1 1 4
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
10 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 1 1 5 7 -2 4
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 1 2 3 10 -7 1
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 9 6 3 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 6 8 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 8 4 4 6 3 2 1 0 10 6 4 7
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 0 1 7 3 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 10 5 5 6
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 6 3 3 6 3 2 0 1 6 3 3 6
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 6 4 2 6
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 7 -1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 10 9 1 6
8 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 9 10 -1 6
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 1 0 0 1 4 6 -2 0 3 1 1 1 11 7 4 4
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 6 -1 3
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
12 GEAC-FISE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 6 8 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 3 5 -2 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 13 -8 0 3 0 0 3 7 16 -9 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 5 11 -6 0 3 0 0 3 5 16 -11 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1----------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4----------3 - 2
Dány KSK
-----------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3------
GEAC-FISE
--0 - 5------------
Inárcs VSE
-3 - 0-------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----------2 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
-----5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
-------------2 - 4-

Meccsek

Nagykőrösi Kinizsi SE II.

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Újszilvás KSE
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Sülysápi SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Galgahévíz SK
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Dány KSK
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.

Tápiógyörgye KSK

2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyel DSE
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SE
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->