Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 4. forduló

2019.09.08 - 16:30

Úri, Úri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
CSEHI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS TAMÁS, DIENES TAMÁS
Úri KSK
Abonyi KID FC
90'
45'

Gólok

LANGA BALÁZS

18'

1 - 0

 

BÉRES FERENC TAMÁS

29'

2 - 0

 

LANGA BALÁZS

45'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 4 4 0 0 16 7 9 12 11.8
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 4 3 1 0 18 10 8 10 12.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 4 3 1 0 8 1 7 10 7.3
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 4 3 0 1 10 6 4 9 10
5 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 4 3 0 1 15 12 3 9 11.5
6 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 4 2 1 1 17 12 5 7 10.3
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 4 2 0 2 11 9 2 6 10.5
8 Úri KSK Úri KSK 4 2 0 2 9 8 1 6 7.8
9 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 2 0 2 10 11 -1 6 8
10 Dány KSK Dány KSK 4 2 0 2 10 12 -2 6 4.5
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 4 1 0 3 6 8 -2 3 8
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 6 8 -2 3 7
13 GEAC-FISE GEAC-FISE 4 1 0 3 7 17 -10 3 6
14 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 0 2 2 3 8 -5 2 8.5
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 0 1 3 5 11 -6 1 8
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 4 0 0 4 10 21 -11 0 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 10 5 5 9 4 4 0 0 12 6 6 12
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 12 2 10 10
3 Galgahévíz SK Úri KSK 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 7 3 4 9
4 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 3 1 2 8
5 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 2 1 0 5 1 4 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 5 2 3 7
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 5 3 2 6
7 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 4 1 2 1 8 7 1 5
8 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 3 3 0 5
9 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 2 1 6 8 -2 5
10 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 1 1 1 2 1 1 4 4 1 1 2 5 6 -1 4
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 1 2 5 11 -6 4
13 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 2 2 1 5 -4 2
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 3 7 -4 1
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 1 3 2 8 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 9 6 3 6 2 2 0 0 7 1 6 6 4 4 0 0 16 7 9 12
2 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 3 3 0 0 16 8 8 9 4 3 1 0 18 10 8 10
3 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 8 1 7 10
4 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 3 0 0 10 3 7 9 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 3 0 1 10 6 4 9
5 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 2 0 0 9 5 4 6 4 3 0 1 15 12 3 9
6 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 4 2 1 1 17 12 5 7
7 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 2 1 0 1 7 3 4 3 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 0 2 11 9 2 6
8 Galgahévíz SK Úri KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 9 8 1 6
9 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 2 0 1 6 3 3 6 4 2 0 2 10 11 -1 6
10 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 0 1 7 6 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 0 2 10 12 -2 6
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 0 2 5 7 -2 0 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 0 3 6 8 -2 3
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 1 0 1 2 6 -4 3 2 0 0 2 5 11 -6 0 4 1 0 3 7 17 -10 3
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 5 11 -6 1
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 5 8 -3 0 2 0 0 2 5 13 -8 0 4 0 0 4 10 21 -11 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4----------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2--------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1-------
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----------2 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1---------
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
-----5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0------------2 - 4-

Meccsek

Úri KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyel DSE
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Úri KSK
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Úri KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Úri KSK
Nyáregyházi SE
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK

Abonyi KID FC

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Sülysápi SE
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
GEAC-FISE
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi KID FC
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dány KSK
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Újszilvás KSE
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Abonyi KID FC
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nyáregyházi SE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi KID FC
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Abonyi KID FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->