Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

2019.09.15 - 16:00

Újlengyel, Újlengyeli sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FEKÉSHÁZY MÁTYÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DELI KRISTÓF, ÁCS BENCE ZSIGMOND
Újlengyel DSE
Dány KSK
90'
45'

Gólok

FEKETE SÁNDOR

5'

1 - 0

 

ORDASI ZSOLT

11'

2 - 0

 

MAJER ANDRÁS

19'

3 - 0

 

PEKKER NORBERT

35'

4 - 0

 

PEKKER NORBERT

41'

5 - 0

 

 

5 - 1

70'

MOLNÁR ANDRÁS TIBOR

 

5 - 2

80'

MOLNÁR ANDRÁS TIBOR

 

5 - 3

87'

PALKÓ KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 5 5 0 0 19 9 10 15 11.2
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 5 4 1 0 23 11 12 13 10.8
3 Albertirsa SE Albertirsa SE 5 4 0 1 14 7 7 12 10.2
4 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 5 4 0 1 20 15 5 12 11.8
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 5 3 1 1 10 4 6 10 6
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 5 3 0 2 15 9 6 9 11.8
7 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 18 16 2 7 9.6
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 2 1 2 13 14 -1 7 8.4
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 5 2 0 3 10 11 -1 6 10
10 Úri KSK Úri KSK 5 2 0 3 10 13 -3 6 5.6
11 Dány KSK Dány KSK 5 2 0 3 13 17 -4 6 4.2
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 5 1 2 2 5 9 -4 5 9.8
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 6 12 -6 3 7.2
14 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 0 4 8 19 -11 3 6.4
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 0 2 3 8 14 -6 2 7.6
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 5 0 0 5 13 25 -12 0 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 3 1 2 6 3 3 0 0 10 5 5 9 5 5 0 0 13 6 7 15
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 2 1 0 10 3 7 7 2 1 1 0 4 1 3 4 5 3 2 0 14 4 10 11
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 1 0 1 2 1 1 3 5 3 1 1 7 2 5 10
4 Galgahévíz SK Úri KSK 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 3 0 2 7 4 3 9
5 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 2 0 2 2 0 2 5 2 3 0 7 3 4 9
6 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 5 3 2 9
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 4 4 0 6 1 0 1 0 1 1 0 1 5 2 1 2 5 5 0 7
8 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 7 3 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 9 7 2 6
9 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 5 1 2 2 8 9 -1 5
10 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 2 2 3 5 -2 5
11 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 2 2 2 5 -3 5
12 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 3 0 1 2 1 9 -8 1 5 1 2 2 6 13 -7 5
13 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
14 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 1 1 3 6 9 -3 4
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 0 3 3 12 -9 0 5 1 1 3 6 14 -8 4
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 0 3 1 5 -4 0 5 0 1 4 2 9 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 12 8 4 9 2 2 0 0 7 1 6 6 5 5 0 0 19 9 10 15
2 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 1 0 7 3 4 4 3 3 0 0 16 8 8 9 5 4 1 0 23 11 12 13
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 3 0 0 10 3 7 9 2 1 0 1 4 4 0 3 5 4 0 1 14 7 7 12
4 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 11 10 1 6 2 2 0 0 9 5 4 6 5 4 0 1 20 15 5 12
5 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 3 1 1 1 3 3 0 4 5 3 1 1 10 4 6 10
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 0 1 11 3 8 6 2 1 0 1 4 6 -2 3 5 3 0 2 15 9 6 9
7 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 8 5 3 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 5 2 1 2 18 16 2 7
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 4 2 1 1 9 6 3 7 5 2 1 2 13 14 -1 7
9 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 9 9 0 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 2 0 3 10 11 -1 6
10 Galgahévíz SK Úri KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 0 2 5 9 -4 3 5 2 0 3 10 13 -3 6
11 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 0 1 7 6 1 3 3 1 0 2 6 11 -5 3 5 2 0 3 13 17 -4 6
12 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 2 2 5 9 -4 5
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 0 2 5 7 -2 0 3 1 0 2 1 5 -4 3 5 1 0 4 6 12 -6 3
14 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 1 0 1 2 6 -4 3 3 0 0 3 6 13 -7 0 5 1 0 4 8 19 -11 3
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 5 9 -4 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 0 2 3 8 14 -6 2
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 5 8 -3 0 3 0 0 3 8 17 -9 0 5 0 0 5 13 25 -12 0
 
Abonyi KID FC
----2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2--------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1-------
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
----4 - 3----2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-------4 - 0-
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2-------------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0------------2 - 4-

Meccsek

Újlengyel DSE

2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Sülysápi SE
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyel DSE
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
GEAC-FISE
2019. 09. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyel DSE
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dány KSK
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyel DSE
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újszilvás KSE
2019. 10. 05. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 05. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újlengyel DSE
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újlengyel DSE
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Újlengyel DSE
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Abonyi KID FC
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyel DSE
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újlengyel DSE
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Úri KSK
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újlengyel DSE
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK

Dány KSK

2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dány KSK
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlős KSE
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Dány KSK
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dány KSK
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SE
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dány KSK
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dány KSK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dány KSK
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Dány KSK
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Albertirsa SE
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dány KSK
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Pilisi LK II.
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Dány KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->