Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 7. forduló

2019.09.28 - 16:00

Pilis, Pilisi LK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HUNYADY MÁTÉ GÁBOR, NAGY ÁDÁM
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

GÖRBE ISTVÁN
SIPOS ISTVÁN JÓZSEF

45'

1 - 1

 

MIKLÓS DOMINIK LÁSZLÓ

76'

2 - 1

 

SZABÓ DÁVID

86'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 7 6 0 1 22 12 10 18 8.1
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 7 6 0 1 26 19 7 18 10.6
3 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 7 5 0 2 22 17 5 15 9.6
4 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 7 4 2 1 26 15 11 14 11.9
5 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 7 4 0 3 20 13 7 12 9.9
6 Dány KSK Dány KSK 7 4 0 3 20 22 -2 12 6.7
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 7 3 1 3 14 10 4 10 6.4
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 7 3 1 3 18 22 -4 10 9.3
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 14 15 -1 9 9.3
10 Úri KSK Úri KSK 7 3 0 4 17 19 -2 9 7.4
11 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 7 2 2 3 15 17 -2 8 9
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 7 2 1 4 21 22 -1 7 8.4
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 7 2 0 5 9 13 -4 6 5.9
14 GEAC-FISE GEAC-FISE 7 2 0 5 11 22 -11 6 6.6
15 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 7 1 2 4 8 14 -6 5 9.9
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 7 1 1 5 18 29 -11 4 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 3 3 0 0 4 1 3 9 4 3 0 1 10 6 4 9 7 6 0 1 14 7 7 18
2 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 2 1 1 6 3 3 7 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 1 2 11 6 5 13
3 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 4 2 2 0 6 2 4 8 3 1 2 0 4 3 1 5 7 3 4 0 10 5 5 13
4 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 4 3 0 1 8 3 5 9 3 1 0 2 5 6 -1 3 7 4 0 3 13 9 4 12
5 Galgahévíz SK Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 4 0 3 10 7 3 12
6 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 4 2 1 1 12 6 6 7 3 1 1 1 4 2 2 4 7 3 2 2 16 8 8 11
7 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 1 0 8 6 2 7 4 1 1 2 2 9 -7 4 7 3 2 2 10 15 -5 11
8 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 2 0 2 6 6 0 6 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 1 3 9 9 0 10
9 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 3 0 3 2 1 6 7 2 4 1 7 6 1 10
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 5 2 1 2 4 4 0 7 2 0 1 1 3 4 -1 1 7 2 2 3 7 8 -1 8
11 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 4 1 1 2 1 3 -2 4 7 2 2 3 4 6 -2 8
12 Galgahévíz SK Sülysápi SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 1 1 3 5 7 -2 4 7 2 1 4 9 12 -3 7
13 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 4 5 -1 4 3 0 2 1 6 7 -1 2 7 1 3 3 10 12 -2 6
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 3 3 2 6 -4 6
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 0 4 3 13 -10 0 7 1 2 4 6 15 -9 5
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 1 1 1 2 4 -2 4 4 0 0 4 1 6 -5 0 7 1 1 5 3 10 -7 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 4 0 0 13 5 8 12 3 2 0 1 9 7 2 6 7 6 0 1 22 12 10 18
2 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 4 3 0 1 12 10 2 9 3 3 0 0 14 9 5 9 7 6 0 1 26 19 7 18
3 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 4 3 0 1 15 13 2 9 3 2 0 1 7 4 3 6 7 5 0 2 22 17 5 15
4 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 3 1 2 0 10 6 4 5 4 3 0 1 16 9 7 9 7 4 2 1 26 15 11 14
5 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 4 3 0 1 14 4 10 9 3 1 0 2 6 9 -3 3 7 4 0 3 20 13 7 12
6 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 0 1 11 9 2 6 4 2 0 2 9 13 -4 6 7 4 0 3 20 22 -2 12
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 2 0 1 11 6 5 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 3 1 3 14 10 4 10
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 2 1 0 1 7 10 -3 3 5 2 1 2 11 12 -1 7 7 3 1 3 18 22 -4 10
9 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 5 3 0 2 10 9 1 9 2 0 0 2 4 6 -2 0 7 3 0 4 14 15 -1 9
10 Galgahévíz SK Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 4 1 0 3 6 13 -7 3 7 3 0 4 17 19 -2 9
11 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 1 1 2 9 10 -1 4 3 1 1 1 6 7 -1 4 7 2 2 3 15 17 -2 8
12 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 10 8 2 4 3 1 0 2 11 14 -3 3 7 2 1 4 21 22 -1 7
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 0 2 8 7 1 3 4 1 0 3 1 6 -5 3 7 2 0 5 9 13 -4 6
14 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 2 0 1 3 6 -3 6 4 0 0 4 8 16 -8 0 7 2 0 5 11 22 -11 6
15 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 3 0 1 2 3 7 -4 1 7 1 2 4 8 14 -6 5
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 0 2 7 9 -2 3 4 0 1 3 11 20 -9 1 7 1 1 5 18 29 -11 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2----1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3---6 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0----
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
----4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-----3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
-----3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3---------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3--1 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Pilisi LK II.

2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
GEAC-FISE
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Pilisi LK II.
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Dány KSK
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újszilvás KSE
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pilisi LK II.
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újlengyel DSE
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Pilisi LK II.
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Sülysápi SE
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Galgahévíz SK
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Pilisi LK II.
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK

Tápiószőlős KSE

2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Galgahévíz SK
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Inárcs VSE
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Albertirsa SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiószőlős KSE
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dány KSK
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
GEAC-FISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple