Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 9. forduló

2019.10.12 - 15:00

Nagykőrös, Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
NEMES DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSERESNYÉS CSABA, VITÁRIUS GÁBOR ZOLTÁN
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

BUSAI BENCE

 

0 - 2

54'

PORTELLA BÁLINT

 

0 - 3

70'

PORTELLA BÁLINT
SÁNDOR GYULA

88'

1 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 9 8 0 1 29 15 14 24 8.2
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 9 6 0 3 29 28 1 18 9.3
3 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 32 20 12 17 10.9
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 9 5 1 3 24 15 9 16 9.4
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 9 5 1 3 24 20 4 16 8.7
6 Dány KSK Dány KSK 9 5 1 3 26 25 1 16 6.2
7 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 9 4 1 4 27 24 3 13 8
8 Úri KSK Úri KSK 9 4 1 4 22 22 0 13 9.4
9 Inárcs VSE Inárcs VSE 9 3 2 4 17 17 0 11 6.9
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 9 3 2 4 21 27 -6 11 9.3
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 9 4 0 5 18 19 -1 9 8.9 (-3 pont)
12 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 3 0 6 16 27 -11 9 7.8
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 9 2 3 4 15 18 -3 9 10.3
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 2 5 17 23 -6 8 8.2
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 9 2 2 5 23 32 -9 8 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 9 2 0 7 12 20 -8 6 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 4 0 0 5 1 4 12 5 3 0 2 11 9 2 9 9 7 0 2 16 10 6 21
2 Újszilvás KSE Albertirsa SE 5 3 1 1 8 3 5 10 4 3 0 1 7 4 3 9 9 6 1 2 15 7 8 19
3 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 5 3 2 0 7 2 5 11 4 2 2 0 5 3 2 8 9 5 4 0 12 5 7 19
4 Újszilvás KSE Úri KSK 4 3 0 1 8 4 4 9 5 2 0 3 6 6 0 6 9 5 0 4 14 10 4 15
5 Újszilvás KSE Dány KSK 4 3 1 0 11 7 4 10 5 1 2 2 2 9 -7 5 9 4 3 2 13 16 -3 15
6 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 8 5 3 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 4 0 5 13 13 0 12
7 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 6 5 1 7 4 1 2 1 8 7 1 5 9 3 3 3 14 12 2 12
8 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 2 1 5 2 3 8 4 1 1 2 3 6 -3 4 9 3 3 3 8 8 0 12
9 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 5 2 1 2 12 7 5 7 4 1 1 2 4 4 0 4 9 3 2 4 16 11 5 11
10 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 4 2 2 0 6 2 4 8 5 1 0 4 4 13 -9 3 9 3 2 4 10 15 -5 11
11 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 2 0 3 6 7 -1 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 3 1 5 9 11 -2 10
12 Újszilvás KSE Inárcs VSE 4 1 1 2 5 6 -1 4 5 1 3 1 3 3 0 6 9 2 4 3 8 9 -1 10
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 2 1 4 4 0 5 5 1 1 3 2 7 -5 4 9 2 3 4 6 11 -5 9
14 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 1 1 4 5 10 -5 4 9 2 2 5 9 15 -6 8
15 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 5 1 0 4 2 6 -4 3 9 2 1 6 6 14 -8 7
16 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 2 1 3 5 6 -1 4 3 0 2 1 4 5 -1 2 9 2 3 4 9 11 -2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Albertirsa SE 5 5 0 0 18 7 11 15 4 3 0 1 11 8 3 9 9 8 0 1 29 15 14 24
2 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 13 14 -1 9 4 3 0 1 16 14 2 9 9 6 0 3 29 28 1 18
3 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 2 2 0 14 6 8 8 5 3 0 2 18 14 4 9 9 5 2 2 32 20 12 17
4 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 5 4 0 1 17 5 12 12 4 1 1 2 7 10 -3 4 9 5 1 3 24 15 9 16
5 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 5 3 1 1 16 14 2 10 4 2 0 2 8 6 2 6 9 5 1 3 24 20 4 16
6 Újszilvás KSE Dány KSK 4 3 0 1 16 11 5 9 5 2 1 2 10 14 -4 7 9 5 1 3 26 25 1 16
7 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 12 9 3 7 4 2 0 2 15 15 0 6 9 4 1 4 27 24 3 13
8 Újszilvás KSE Úri KSK 4 2 1 1 12 7 5 7 5 2 0 3 10 15 -5 6 9 4 1 4 22 22 0 13
9 Újszilvás KSE Inárcs VSE 4 2 1 1 14 9 5 7 5 1 1 3 3 8 -5 4 9 3 2 4 17 17 0 11
10 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 8 11 -3 4 6 2 1 3 13 16 -3 7 9 3 2 4 21 27 -6 11
11 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 3 0 3 11 11 0 6 3 1 0 2 7 8 -1 3 9 4 0 5 18 19 -1 9
12 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 5 1 0 4 11 17 -6 3 9 3 0 6 16 27 -11 9
13 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 1 2 9 8 1 7 4 0 2 2 6 10 -4 2 9 2 3 4 15 18 -3 9
14 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 4 1 1 2 7 10 -3 4 9 2 2 5 17 23 -6 8
15 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 4 2 0 2 11 11 0 6 5 0 2 3 12 21 -9 2 9 2 2 5 23 32 -9 8
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 10 10 0 3 5 1 0 4 2 10 -8 3 9 2 0 7 12 20 -8 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2---4 - 1-
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
-----1 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3---5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-----6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Nagykőrösi Kinizsi SE II.

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Újszilvás KSE
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Sülysápi SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Galgahévíz SK
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Dány KSK
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.

GEAC-FISE

2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
GEAC-FISE
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
GEAC-FISE
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Nyáregyházi SE
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
GEAC-FISE
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
GEAC-FISE
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
GEAC-FISE
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dány KSK
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
GEAC-FISE
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újszilvás KSE
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
GEAC-FISE
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiószőlős KSE
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
GEAC-FISE
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újlengyel DSE
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
GEAC-FISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple