Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 11. forduló

2019.10.26 - 13:30

Úri, Úri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FENYVESI ARNOLD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RISZ DOMONKOS, KUN ATTILA
Úri KSK
Inárcs VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

POSTA TAMÁS LÁSZLÓ

 

0 - 2

26'

NAGY JÓZSEF

 

0 - 3

37'

URBÁN GÁBOR
SZABÓ BALÁZS

62'

1 - 3

 

 

1 - 4

64'

URBÁN GÁBOR

 

1 - 5

73'

URBÁN GÁBOR
MÜLLER CSABA

75'

2 - 5

 

 

2 - 6

84'

URBÁN GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 11 9 0 2 31 18 13 27 7.8
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 11 7 2 2 36 20 16 23 10.2
3 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 11 7 1 3 35 24 11 22 8.9
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 11 7 1 3 28 17 11 22 9
5 Dány KSK Dány KSK 11 6 1 4 29 27 2 19 7.5
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 11 6 0 5 30 33 -3 18 8.4
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 11 5 2 4 27 19 8 17 7.3
8 Úri KSK Úri KSK 11 5 1 5 26 29 -3 16 9.1
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 11 4 1 6 29 30 -1 13 8.1
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 11 5 0 6 22 23 -1 12 8.3 Büntetőpont: -3
11 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 11 3 3 5 20 21 -1 12 9.3
12 Sülysápi SE Sülysápi SE 11 3 2 6 22 35 -13 11 9.7
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 2 4 5 25 34 -9 10 8.7
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 11 3 0 8 16 23 -7 9 7.3
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 11 2 3 6 20 30 -10 9 8.5
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 11 3 1 7 18 31 -13 4 8.1 Büntetőpont: -6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 5 0 0 6 1 5 15 6 3 1 2 11 9 2 10 11 8 1 2 17 10 7 25
2 GEAC-FISE Pilisi LK II. 6 4 2 0 8 2 6 14 5 3 2 0 7 4 3 11 11 7 4 0 15 6 9 25
3 GEAC-FISE Dány KSK 5 4 1 0 12 7 5 13 6 2 2 2 3 9 -6 8 11 6 3 2 15 16 -1 21
4 GEAC-FISE Albertirsa SE 6 3 1 2 8 4 4 10 5 3 0 2 7 5 2 9 11 6 1 4 15 9 6 19
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 2 1 8 2 6 11 5 2 1 2 4 6 -2 7 11 5 3 3 12 8 4 18
6 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 6 3 1 2 16 7 9 10 5 2 1 2 6 4 2 7 11 5 2 4 22 11 11 17
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 5 2 1 2 6 6 0 7 6 2 3 1 5 3 2 9 11 4 4 3 11 9 2 16
8 GEAC-FISE Úri KSK 5 3 0 2 8 6 2 9 6 2 0 4 6 7 -1 6 11 5 0 6 14 13 1 15
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 5 1 3 1 4 4 0 6 6 2 1 3 4 7 -3 7 11 3 4 4 8 11 -3 13
10 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 3 0 6 2 4 9 6 1 1 4 4 13 -9 4 11 3 4 4 10 15 -5 13
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 6 3 0 3 8 7 1 9 5 1 0 4 5 9 -4 3 11 4 0 7 13 16 -3 12
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 6 6 0 7 5 1 2 2 8 10 -2 5 11 3 3 5 14 16 -2 12
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 2 1 3 6 7 -1 7 5 1 1 3 3 8 -5 4 11 3 2 6 9 15 -6 11
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 2 1 4 6 8 -2 4 4 1 2 1 5 5 0 5 11 3 3 5 11 13 -2 9
15 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 1 1 5 5 11 -6 4 11 2 2 7 9 18 -9 8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 1 3 4 9 -5 1 6 1 1 4 2 6 -4 1 11 2 2 7 6 15 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 6 6 0 0 20 8 12 18 5 3 0 2 11 10 1 9 11 9 0 2 31 18 13 27
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 3 2 0 16 6 10 11 6 4 0 2 20 14 6 12 11 7 2 2 36 20 16 23
3 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 6 4 1 1 23 17 6 13 5 3 0 2 12 7 5 9 11 7 1 3 35 24 11 22
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 6 5 0 1 18 5 13 15 5 2 1 2 10 12 -2 7 11 7 1 3 28 17 11 22
5 GEAC-FISE Dány KSK 5 3 0 2 17 13 4 9 6 3 1 2 12 14 -2 10 11 6 1 4 29 27 2 19
6 GEAC-FISE Újlengyel DSE 6 3 0 3 14 18 -4 9 5 3 0 2 16 15 1 9 11 6 0 5 30 33 -3 18
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 5 3 1 1 18 9 9 10 6 2 1 3 9 10 -1 7 11 5 2 4 27 19 8 17
8 GEAC-FISE Úri KSK 5 2 1 2 14 13 1 7 6 3 0 3 12 16 -4 9 11 5 1 5 26 29 -3 16
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 13 11 2 7 5 2 0 3 16 19 -3 6 11 4 1 6 29 30 -1 13
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 13 14 -1 6 4 2 0 2 9 9 0 6 11 5 0 6 22 23 -1 12
11 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 1 2 13 9 4 10 5 0 2 3 7 12 -5 2 11 3 3 5 20 21 -1 12
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 9 15 -6 4 7 2 1 4 13 20 -7 7 11 3 2 6 22 35 -13 11
13 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 1 2 13 13 0 7 6 0 3 3 12 21 -9 3 11 2 4 5 25 34 -9 10
14 GEAC-FISE Újszilvás KSE 5 1 0 4 10 12 -2 3 6 2 0 4 6 11 -5 6 11 3 0 8 16 23 -7 9
15 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 1 2 3 10 13 -3 5 5 1 1 3 10 17 -7 4 11 2 3 6 20 30 -10 9
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 2 0 3 5 12 -7 3 6 1 1 4 13 19 -6 1 11 3 1 7 18 31 -13 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 3-1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 2---2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----0 - 01 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0-2 - 32 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8--1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2------
Újlengyel DSE
--1 - 45 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-2 - 6---6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Úri KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyel DSE
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Úri KSK
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Úri KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Úri KSK
Nyáregyházi SE
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK

Inárcs VSE

2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Albertirsa SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Inárcs VSE
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyel DSE
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Inárcs VSE
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
GEAC-FISE
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Inárcs VSE
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->