Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 3. forduló

2019.09.03 - 19:00

Páty, Pátyi SE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZELMAN PÁL RÁMIL, SZÉKELY BENEDEK JÁNOS
Pátyi SE
Délegyháza KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

NAGY FERENC

 

0 - 2

27'

MÓTYÁN JÓZSEF

 

0 - 3

37'

KOCSIS FERENC
PANAIT SOMA

54'

1 - 3

 

 

1 - 4

67'

DÁVID RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 3 3 0 0 9 1 8 9 14.3
2 Diósdi TC Diósdi TC 3 2 1 0 12 1 11 7 10.7
3 Dömsödi SE Dömsödi SE 3 2 1 0 15 8 7 7 10
4 Péceli SSE Péceli SSE 3 2 1 0 8 3 5 7 11.3
5 Perbál SC Perbál SC 3 2 1 0 9 5 4 7 5.3
6 Szigethalom SC Szigethalom SC 3 2 0 1 17 6 11 6 11.3
7 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 3 2 0 1 9 6 3 6 8.7
8 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 3 2 0 1 8 8 0 6 10.7
9 Ecser SE Ecser SE 2 1 1 0 7 3 4 4 9.5
10 Sóskút SKE Sóskút SKE 3 1 0 2 7 9 -2 3 7
11 Ócsa VSE Ócsa VSE 3 1 0 2 6 8 -2 3 9.7
12 Pátyi SE Pátyi SE 3 0 1 2 3 7 -4 1 6.3
13 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 2 0 0 2 0 7 -7 0 1.5
14 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 3 0 0 3 3 15 -12 0 3
15 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 3 0 0 3 3 16 -13 0 6
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 0 13 -13 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Diósdi TC 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
2 Dunavarsányi TE II. Perbál SC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 5 0 5 7
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 5 0 5 7
4 Dunavarsányi TE II. Péceli SSE 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 4 1 3 7
5 Dunavarsányi TE II. Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 7 4 3 6
6 Dunavarsányi TE II. Szigethalom SC 2 2 0 0 7 1 6 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 7 4 3 6
7 Dunavarsányi TE II. Ecser SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
8 Dunavarsányi TE II. Dömsödi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 1 1 6 5 1 4
9 Dunavarsányi TE II. Gyáli BKSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4
10 Dunavarsányi TE II. Ócsa VSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
11 Dunavarsányi TE II. Pátyi SE 2 0 1 1 0 3 -3 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 4 -3 2
12 Dunavarsányi TE II. Sóskút SKE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
13 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 1 2 0 5 -5 1
14 Dunavarsányi TE II. Mogyoród FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 0 5 -5 1
15 Dunavarsányi TE II. Dunaharaszti MTK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
16 Dunavarsányi TE II. Kistarcsai VSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 0 3 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Dunavarsányi TE II. Diósdi TC 2 1 1 0 6 0 6 4 1 1 0 0 6 1 5 3 3 2 1 0 12 1 11 7
3 Dunavarsányi TE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 1 1 0 9 6 3 4 3 2 1 0 15 8 7 7
4 Dunavarsányi TE II. Péceli SSE 2 2 0 0 8 3 5 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 8 3 5 7
5 Dunavarsányi TE II. Perbál SC 2 2 0 0 9 5 4 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 9 5 4 7
6 Dunavarsányi TE II. Szigethalom SC 2 2 0 0 14 1 13 6 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 17 6 11 6
7 Dunavarsányi TE II. Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 6 4 2 3 3 2 0 1 9 6 3 6
8 Dunavarsányi TE II. Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 2 0 1 8 8 0 6
9 Dunavarsányi TE II. Ecser SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
10 Dunavarsányi TE II. Sóskút SKE 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 0 2 7 9 -2 3
11 Dunavarsányi TE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
12 Dunavarsányi TE II. Pátyi SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 1 2 3 7 -4 1
13 Dunavarsányi TE II. Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
14 Dunavarsányi TE II. Kistarcsai VSC 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 3 15 -12 0
15 Dunavarsányi TE II. Dunaharaszti MTK II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 3 0 0 3 3 16 -13 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 0 3 0 13 -13 0
 
Délegyháza KSE
------------3 - 2--
Diósdi TC
-------6 - 0---0 - 0---
Dömsödi SE
--------6 - 2------
Dunaharaszti MTK II.
-----2 - 3---------
Dunavarsányi TE II.
----0 - 4----------
Ecser SE
--3 - 3------------
Gyáli BKSE
---------3 - 2-----
Kistarcsai VSC
-1 - 6-------------
Mogyoród FC II.
--------------0 - 1
Ócsa VSE
----4 - 0-------0 - 2--
Pátyi SE
1 - 4---------0 - 0----
Péceli SSE
3 - 2--5 - 1-----------
Perbál SC
------4 - 2------5 - 3-
Sóskút SKE
--3 - 6------------
Szigethalom SC
---8 - 0---6 - 1-------
UFC Gyömrő II.
----5 - 0--3 - 1-------

Meccsek

Pátyi SE

2019. 08. 18. 17:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Pátyi SE
2019. 08. 25. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Péceli SSE
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Délegyháza KSE
2019. 09. 08. 11:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 08. 11:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Dunaharaszti MTK II.
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Perbál SC
2019. 09. 21. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 09. 21. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Pátyi SE
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Mogyoród FC II.
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Pátyi SE
2019. 10. 13. 15:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
ELMARDT
Dömsödi SE
2019. 12. 31.
Pátyi SE Sporttelep
2019. 12. 31.
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
12. 31.
Dömsödi SE
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
INFO
Pátyi SE
2019. 10. 27. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
10. 27. 13:30
Ócsa VSE
2019. 11. 02. 13:30
Ecseri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
11. 02. 13:30
Pátyi SE
2019. 11. 10. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
11. 10. 13:30
UFC Gyömrő II.
2019. 11. 17. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 11. 17. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
11. 17. 14:30
Pátyi SE
2019. 11. 24. 13:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
11. 24. 13:00
Szigethalom SC

Délegyháza KSE

2019. 08. 17. 17:00
Péceli sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Délegyháza KSE
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Délegyháza KSE
2019. 09. 08. 16:30
Ócsai sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Délegyháza KSE
2019. 09. 14. 16:00
Délegyházi sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Dunaharaszti MTK II.
2019. 09. 21. 16:00
Ecseri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Délegyháza KSE
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Perbál SC
2019. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Délegyháza KSE
2019. 10. 12. 15:00
Délegyházi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Kistarcsai VSC
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
INFO
Délegyháza KSE
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
10. 26. 13:30
Mogyoród FC II.
2019. 11. 03. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
11. 03. 13:00
Délegyháza KSE
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
11. 09. 13:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 17. 13:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
11. 17. 13:00
Délegyháza KSE
2019. 11. 23. 13:00
Délegyházi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
11. 23. 13:00
Dömsödi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom