Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 4. forduló

2019.09.08 - 16:30

Dunavarsány, Dunavarsányi TE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
EISENBACHER MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

KUN MIHÁLY

 

0 - 2

64'

GYULAY GÁBOR

 

0 - 3

79'

SZIGETI DÁVID

 

0 - 4

87'

SZIGETI DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 4 3 1 0 16 1 15 10 11.3
2 Dömsödi SE Dömsödi SE 4 3 1 0 20 11 9 10 7.8
3 Perbál SC Perbál SC 4 3 1 0 13 7 6 10 5.3
4 Szigethalom SC Szigethalom SC 4 3 0 1 25 6 19 9 11.5
5 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 4 3 0 1 12 6 6 9 11
6 Ecser SE Ecser SE 3 2 1 0 11 5 6 7 9.7
7 Péceli SSE Péceli SSE 4 2 1 1 10 7 3 7 10
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 4 2 0 2 13 9 4 6 9.8
9 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 4 2 0 2 10 11 -1 6 10.8
10 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 4 2 0 2 10 13 -3 6 9.5
11 Pátyi SE Pátyi SE 4 1 1 2 11 7 4 4 10.5
12 Sóskút SKE Sóskút SKE 4 1 0 3 9 13 -4 3 6.5
13 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 4 1 0 3 6 17 -11 3 4.8
14 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 3 0 0 3 0 15 -15 0 3.3
15 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 0 17 -17 0 5
16 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 4 0 0 4 3 24 -21 0 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. Diósdi TC 2 1 1 0 5 0 5 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 7 0 7 10
2 Dunaharaszti MTK II. Szigethalom SC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 11 4 7 9
3 Dunaharaszti MTK II. Ecser SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6 3 3 0 0 8 3 5 9
4 Dunaharaszti MTK II. UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 5 0 5 6 2 0 2 0 2 2 0 2 4 2 2 0 7 2 5 8
5 Dunaharaszti MTK II. Perbál SC 3 2 1 0 5 0 5 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 5 0 5 8
6 Dunaharaszti MTK II. Péceli SSE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 2 0 4 1 3 8
7 Dunaharaszti MTK II. Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 5 5 0 3 4 2 0 2 8 7 1 6
8 Dunaharaszti MTK II. Ócsa VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 3 0 5 3 2 6
9 Dunaharaszti MTK II. Dömsödi SE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 4 3 1 3 4 1 2 1 8 7 1 5
10 Dunaharaszti MTK II. Pátyi SE 3 1 1 1 2 3 -1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 3 4 -1 5
11 Dunaharaszti MTK II. Gyáli BKSE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 0 2 4 5 -1 3 4 1 1 2 5 6 -1 4
12 Dunaharaszti MTK II. Kistarcsai VSC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 1 0 3 3 9 -6 3
13 Dunaharaszti MTK II. Sóskút SKE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 1 3 3 8 -5 1
14 Dunaharaszti MTK II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 1 3 0 6 -6 1
15 Dunaharaszti MTK II. Mogyoród FC II. 2 0 1 1 0 4 -4 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 0 9 -9 1
16 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. Diósdi TC 2 1 1 0 6 0 6 4 2 2 0 0 10 1 9 6 4 3 1 0 16 1 15 10
2 Dunaharaszti MTK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 11 5 6 6 2 1 1 0 9 6 3 4 4 3 1 0 20 11 9 10
3 Dunaharaszti MTK II. Perbál SC 3 3 0 0 13 7 6 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 13 7 6 10
4 Dunaharaszti MTK II. Szigethalom SC 2 2 0 0 14 1 13 6 2 1 0 1 11 5 6 3 4 3 0 1 25 6 19 9
5 Dunaharaszti MTK II. UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 3 0 1 12 6 6 9
6 Dunaharaszti MTK II. Ecser SE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 2 0 0 8 2 6 6 3 2 1 0 11 5 6 7
7 Dunaharaszti MTK II. Péceli SSE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 2 1 1 10 7 3 7
8 Dunaharaszti MTK II. Ócsa VSE 3 2 0 1 11 3 8 6 1 0 0 1 2 6 -4 0 4 2 0 2 13 9 4 6
9 Dunaharaszti MTK II. Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 7 9 -2 3 4 2 0 2 10 11 -1 6
10 Dunaharaszti MTK II. Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 7 11 -4 3 4 2 0 2 10 13 -3 6
11 Dunaharaszti MTK II. Pátyi SE 3 1 1 1 9 4 5 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 1 1 2 11 7 4 4
12 Dunaharaszti MTK II. Sóskút SKE 2 0 0 2 5 10 -5 0 2 1 0 1 4 3 1 3 4 1 0 3 9 13 -4 3
13 Dunaharaszti MTK II. Kistarcsai VSC 2 1 0 1 4 8 -4 3 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 0 3 6 17 -11 3
14 Dunaharaszti MTK II. Mogyoród FC II. 2 0 0 2 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 0 3 0 15 -15 0
15 Dunaharaszti MTK II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 0 4 0 17 -17 0
16 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 0 3 1 21 -20 0 4 0 0 4 3 24 -21 0
 
Délegyháza KSE
------------3 - 2--
Diósdi TC
-------6 - 0---0 - 0---
Dömsödi SE
--------6 - 2-----5 - 3
Dunaharaszti MTK II.
-----2 - 3---------
Dunavarsányi TE II.
-0 - 4--0 - 4----------
Ecser SE
--3 - 3------------
Gyáli BKSE
---------3 - 2-----
Kistarcsai VSC
-1 - 6----3 - 2--------
Mogyoród FC II.
-------------0 - 80 - 1
Ócsa VSE
7 - 1---4 - 0-------0 - 2--
Pátyi SE
1 - 4--8 - 0------0 - 0----
Péceli SSE
3 - 2--5 - 1-----------
Perbál SC
------4 - 2----4 - 2-5 - 3-
Sóskút SKE
--3 - 6--2 - 4---------
Szigethalom SC
---8 - 0---6 - 1-------
UFC Gyömrő II.
----5 - 0--3 - 1-------

Meccsek

Dunavarsányi TE II.

2019. 08. 17. 17:00
Ócsai sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 08. 24. 17:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Ecser SE
2019. 09. 01. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Dunavarsányi TE II.
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
2019. 09. 15. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2019. 09. 15. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Dunavarsányi TE II.
2019. 09. 22. 18:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 22. 18:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Gyáli BKSE
2019. 09. 28. 16:00
Péceli sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Pátyi SE
2019. 10. 12.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 12.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
Dunavarsányi TE II.
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Perbál SC
2019. 10. 26. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 10. 26. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
10. 26. 13:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
11. 03. 13:30
Mogyoród FC II.
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
11. 09. 13:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 17. 13:00
Dömsödi sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
11. 17. 13:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
11. 24. 13:00
Sóskút SKE

Diósdi TC

2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Perbál SC
2019. 08. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 08. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Diósdi TC
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Mogyoród FC II.
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
2019. 09. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Diósdi TC
2019. 09. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2019. 10. 05. 15:00
Ecseri sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Diósdi TC
2019. 10. 13. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 13. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
UFC Gyömrő II.
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2019. 10. 27. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
10. 27. 13:30
Diósdi TC
2019. 11. 03. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 11. 03. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
11. 03. 14:30
Gyáli BKSE
2019. 11. 09. 13:30
Péceli sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
11. 09. 13:30
Diósdi TC
2019. 11. 17. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 11. 17. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
11. 17. 14:30
Pátyi SE
2019. 11. 23. 13:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 23. 13:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Dunaharaszti MTK II.
11. 23. 13:00
Diósdi TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom