Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 9. forduló

2019.10.19 - 14:30

Heves, Heves Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DERDA JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KASZA DÉNES, TAMASI SÁNDOR
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
90'
45'

Gólok

BALÁZS LÁZÁR TIHAMÉR

9'

1 - 0

 

BESENYEI FERENC

60'

2 - 0

 

BORICS LEVENTE

76'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 9 8 0 1 27 8 19 24 7
2 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 9 6 2 1 20 9 11 20 8.8
3 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 9 6 1 2 33 11 22 19 8.1
4 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 9 5 2 2 26 13 13 17 8.1
5 Marshall ASE Marshall ASE 9 5 2 2 18 11 7 17 8
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 9 5 1 3 25 23 2 16 6.7
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 9 4 2 3 19 14 5 14 8.3
8 Heréd LC Heréd LC 9 4 1 4 18 20 -2 13 7
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  9 3 1 5 12 14 -2 10 7.8
10 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 9 1 4 4 9 15 -6 7 7.3
11 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 9 1 3 5 15 21 -6 6 7.2
12 Maklár SE Maklár SE 9 1 2 6 10 20 -10 5 7
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 9 1 1 7 16 50 -34 4 6.7
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 9 0 4 5 4 23 -19 4 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 3 2 0 12 1 11 11 4 2 2 0 3 0 3 8 9 5 4 0 15 1 14 19
2 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 2 1 0 2 0 2 7 6 3 2 1 10 4 6 11 9 5 3 1 12 4 8 18
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 3 1 2 5 2 3 10 3 2 1 0 3 1 2 7 9 5 2 2 8 3 5 17
4 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 3 2 0 11 2 9 11 9 4 3 2 14 6 8 15
5 Füzesabony SC Heréd LC 5 2 2 1 6 5 1 8 4 2 1 1 4 3 1 7 9 4 3 2 10 8 2 15
6 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 2 1 3 3 0 5 5 3 1 1 3 1 2 10 9 4 3 2 6 4 2 15
7 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 5 3 1 1 3 1 2 10 9 4 2 3 7 5 2 14
8 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 5 1 1 3 3 6 -3 4 4 2 2 0 6 2 4 8 9 3 3 3 9 8 1 12
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 4 2 2 6 6 1 2 3 3 7 -4 5 9 3 2 4 7 9 -2 11
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 1 4 1 2 2 0 7 3 0 2 1 2 3 -1 2 9 1 6 2 4 5 -1 9
11 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 0 3 1 5 10 -5 3 5 1 1 3 5 15 -10 4 9 1 4 4 10 25 -15 7
12 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 1 4 2 8 -6 1 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 1 3 5 6 13 -7 6
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 1 1 3 2 5 -3 4 4 0 2 2 1 6 -5 2 9 1 3 5 3 11 -8 6
14 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 5 1 0 4 2 4 -2 3 9 1 1 7 3 12 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 0 9 9 6 5 0 1 18 8 10 15 9 8 0 1 27 8 19 24
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 4 1 1 14 5 9 13 3 2 1 0 6 4 2 7 9 6 2 1 20 9 11 20
3 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 7 8 -1 4 5 5 0 0 26 3 23 15 9 6 1 2 33 11 22 19
4 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 4 1 0 21 5 16 13 4 1 1 2 5 8 -3 4 9 5 2 2 26 13 13 17
5 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 5 3 1 1 10 6 4 10 9 5 2 2 18 11 7 17
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 5 2 0 3 13 15 -2 6 4 3 1 0 12 8 4 10 9 5 1 3 25 23 2 16
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 9 2 7 6 6 2 2 2 10 12 -2 8 9 4 2 3 19 14 5 14
8 Füzesabony SC Heréd LC 5 3 0 2 11 12 -1 9 4 1 1 2 7 8 -1 4 9 4 1 4 18 20 -2 13
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 1 2 7 8 -1 4 5 2 0 3 5 6 -1 6 9 3 1 5 12 14 -2 10
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 0 2 4 5 12 -7 2 3 1 2 0 4 3 1 5 9 1 4 4 9 15 -6 7
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 2 3 6 10 -4 2 4 1 1 2 9 11 -2 4 9 1 3 5 15 21 -6 6
12 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 6 12 -6 1 5 1 1 3 4 8 -4 4 9 1 2 6 10 20 -10 5
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 19 -11 4 5 0 0 5 8 31 -23 0 9 1 1 7 16 50 -34 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 0 2 3 2 13 -11 2 4 0 2 2 2 10 -8 2 9 0 4 5 4 23 -19 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
-1 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1----2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1----1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2---4 - 3--2 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 4--0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1--
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 1---1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-------3 - 0-
Lőrinci VSC
----3 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 1-0 - 22 - 0

Meccsek

Hevestherm Hevesi LSC

2019. 08. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Heréd LC
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
ELMARDT
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 21. 15:00
Füzesabony SC
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 18. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 25. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 09. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC

Maklár SE

2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Lőrinci VSC
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Maklár SE
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Maklár SE
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 06. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Maklár SE
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklár SE
2020. 03. 07. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 03. 07. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
Lőrinci VSC
Maklár SE
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Füzesabony SC
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 21. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 18. 17:00
Heréd LC
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 25. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 30. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple