Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 12. forduló

2019.11.09 - 13:30

Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
PÁDÁR SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BODÓ ISTVÁN GÁBOR, FORGÓ ZSOLT
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 12 11 0 1 38 11 27 33 7.6
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 12 8 2 2 36 17 19 26 8.1
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 12 8 2 2 26 15 11 26 8.2
4 Marshall ASE Marshall ASE 12 7 2 3 22 14 8 23 8.2
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 12 7 1 4 32 27 5 22 7.7
6 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 12 6 2 4 35 15 20 20 8.1
7 Heréd LC Heréd LC 12 6 1 5 25 26 -1 19 7.2
8  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 12 5 2 5 24 21 3 17 7.7
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  12 5 1 6 19 17 2 16 7.2
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 12 2 4 6 16 22 -6 10 7.2
11 Maklár SE Maklár SE 12 2 2 8 14 28 -14 8 6.7
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 12 1 4 7 10 21 -11 7 7.2
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 12 1 4 7 9 31 -22 7 7.6
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 12 1 1 10 20 61 -41 4 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 5 3 2 0 10 1 9 11 7 4 2 1 11 4 7 14 12 7 4 1 21 5 16 25
2 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 7 3 4 0 14 3 11 13 5 3 2 0 4 0 4 11 12 6 6 0 18 3 15 24
3 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 2 2 1 5 3 2 8 7 4 2 1 6 1 5 14 12 6 4 2 11 4 7 22
4 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 7 3 1 3 7 6 1 10 5 3 2 0 7 2 5 11 12 6 3 3 14 8 6 21
5 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 8 3 2 3 5 5 0 11 4 3 1 0 4 1 3 10 12 6 3 3 9 6 3 21
6 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 5 1 1 3 4 5 -1 4 7 5 1 1 6 1 5 16 12 6 2 4 10 6 4 20
7 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 1 1 3 3 5 -2 4 7 3 4 0 11 2 9 13 12 4 5 3 14 7 7 17
8 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 7 2 2 3 6 7 -1 8 5 2 2 1 5 4 1 8 12 4 4 4 11 11 0 16
9 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 4 2 1 1 4 2 2 7 8 1 4 3 4 8 -4 7 12 3 5 4 8 10 -2 14
10 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 6 2 1 3 3 5 -2 7 6 1 2 3 2 9 -7 5 12 3 3 6 5 14 -9 12
11 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 7 1 4 2 2 3 -1 7 5 0 3 2 2 4 -2 3 12 1 7 4 4 7 -3 10
12 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 7 0 3 4 2 8 -6 3 5 1 3 1 4 5 -1 6 12 1 6 5 6 13 -7 9
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 0 3 2 5 11 -6 3 7 1 1 5 6 24 -18 4 12 1 4 7 11 35 -24 7
14 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 6 0 2 4 1 10 -9 2 6 1 0 5 2 6 -4 3 12 1 2 9 3 16 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 5 5 0 0 18 3 15 15 7 6 0 1 20 8 12 18 12 11 0 1 38 11 27 33
2 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 7 6 1 0 28 9 19 19 5 2 1 2 8 8 0 7 12 8 2 2 36 17 19 26
3 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 1 2 18 10 8 16 4 3 1 0 8 5 3 10 12 8 2 2 26 15 11 26
4 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 5 2 1 2 8 7 1 7 7 5 1 1 14 7 7 16 12 7 2 3 22 14 8 23
5 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 7 4 0 3 19 17 2 12 5 3 1 1 13 10 3 10 12 7 1 4 32 27 5 22
6 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 1 1 3 8 10 -2 4 7 5 1 1 27 5 22 16 12 6 2 4 35 15 20 20
7 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 7 5 0 2 16 15 1 15 5 1 1 3 9 11 -2 4 12 6 1 5 25 26 -1 19
8 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 4 3 0 1 10 2 8 9 8 2 2 4 14 19 -5 8 12 5 2 5 24 21 3 17
9 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 2 1 2 11 9 2 7 7 3 0 4 8 8 0 9 12 5 1 6 19 17 2 16
10 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 7 1 3 3 7 10 -3 6 5 1 1 3 9 12 -3 4 12 2 4 6 16 22 -6 10
11 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 6 1 1 4 9 16 -7 4 6 1 1 4 5 12 -7 4 12 2 2 8 14 28 -14 8
12 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 7 0 2 5 5 15 -10 2 5 1 2 2 5 6 -1 5 12 1 4 7 10 21 -11 7
13 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 6 1 2 3 4 14 -10 5 6 0 2 4 5 17 -12 2 12 1 4 7 9 31 -22 7
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 1 1 3 8 20 -12 4 7 0 0 7 12 41 -29 0 12 1 1 10 20 61 -41 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 00 - 2--
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2--0 - 3--0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1---4 - 1-
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 24 - 2-2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 10 - 0--1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2-2 - 1-4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 42 - 1-0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1-1 - 2
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 12 - 13 - 2-1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-1 - 0-----3 - 0-
Lőrinci VSC
-8 - 3-1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
1 - 3-1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-1 - 30 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

Energia SC Gyöngyös

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabony SC
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 20. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall ASE
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
ELMARDT
Bélkő SE - Bélapát
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 21. 15:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 04. 16:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 11. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
04. 11. 16:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 02. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 09. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út

GYÖNGYÖSHALÁSZ SE

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Heréd LC
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Lőrinci VSC
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
INFO
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 21. 15:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 04. 16:00
Füzesabony SC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 25. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 02. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 16. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple