Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye IV. Homokhát 8. forduló

2019.10.13 - 15:00

Szeged, Újszegedi Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megye IV. Homokhát

Játékvezető
TAPODI PÉTER ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KONCZ BERNADETT, NAGY KRISZTIÁN
UTC1913 Labdarúgó Kft
PUSZTAMÉRGES FMC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSZTAMÉRGES FMC PUSZTAMÉRGES FMC 8 7 0 1 25 7 18 21 7
2 Sándorfalvi SK Sándorfalvi SK 8 7 0 1 28 11 17 21 5.8
3 ESK KISKUNDOROZSMA ESK KISKUNDOROZSMA 7 5 0 2 23 19 4 15 7.3
4 CSONGRÁD-KUNSÁG A. CSONGRÁD-KUNSÁG A. 7 4 1 2 23 12 11 13 5
5 Szatymaz SE Szatymaz SE 7 4 0 3 22 12 10 12 6
6 Csanytelek SC II. Csanytelek SC II. 7 3 2 2 18 18 0 11 7
7 UTC1913 Labdarúgó Kft UTC1913 Labdarúgó Kft 7 3 0 4 21 16 5 9 5.3
8 DOMASZÉK SK DOMASZÉK SK 7 2 0 5 17 25 -8 6 5.9
9 ÓPUSZTASZER SE ÓPUSZTASZER SE 7 2 0 5 6 24 -18 6 5.3
10 Tömörkény KSE II Tömörkény KSE II 8 1 0 7 11 27 -16 3 6.3
11 Ásotthalmi TE Ásotthalmi TE 7 0 1 6 9 32 -23 1 4.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Ásotthalmi TE Sándorfalvi SK 4 3 0 1 7 3 4 9 4 3 1 0 12 3 9 10 8 6 1 1 19 6 13 19
2 Ásotthalmi TE PUSZTAMÉRGES FMC 4 2 1 1 6 3 3 7 4 3 0 1 8 4 4 9 8 5 1 2 14 7 7 16
3 Ásotthalmi TE CSONGRÁD-KUNSÁG A. 3 3 0 0 7 0 7 9 4 1 2 1 6 6 0 5 7 4 2 1 13 6 7 14
4 Ásotthalmi TE UTC1913 Labdarúgó Kft 4 2 0 2 3 4 -1 6 3 2 0 1 6 5 1 6 7 4 0 3 9 9 0 12
5 Ásotthalmi TE ESK KISKUNDOROZSMA 5 3 0 2 8 9 -1 9 2 1 0 1 2 4 -2 3 7 4 0 3 10 13 -3 12
6 Ásotthalmi TE Szatymaz SE 3 2 1 0 9 2 7 7 4 1 2 1 5 4 1 5 7 3 3 1 14 6 8 12
7 Ásotthalmi TE DOMASZÉK SK 4 2 1 1 6 6 0 7 3 0 1 2 7 9 -2 1 7 2 2 3 13 15 -2 8
8 Ásotthalmi TE Csanytelek SC II. 3 0 1 2 3 8 -5 1 4 2 0 2 4 5 -1 6 7 2 1 4 7 13 -6 7
9 Ásotthalmi TE ÓPUSZTASZER SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 3 1 0 2 1 5 -4 3 7 2 1 4 5 12 -7 7
10 Ásotthalmi TE Ásotthalmi TE 3 0 1 2 4 9 -5 1 4 1 0 3 2 6 -4 3 7 1 1 5 6 15 -9 4
11 Ásotthalmi TE Tömörkény KSE II 3 1 0 2 3 3 0 3 5 0 0 5 1 9 -8 0 8 1 0 7 4 12 -8 3
12 Ásotthalmi TE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Ásotthalmi TE PUSZTAMÉRGES FMC 4 3 0 1 11 3 8 9 4 4 0 0 14 4 10 12 8 7 0 1 25 7 18 21
2 Ásotthalmi TE Sándorfalvi SK 4 3 0 1 8 6 2 9 4 4 0 0 20 5 15 12 8 7 0 1 28 11 17 21
3 Ásotthalmi TE ESK KISKUNDOROZSMA 5 4 0 1 19 13 6 12 2 1 0 1 4 6 -2 3 7 5 0 2 23 19 4 15
4 Ásotthalmi TE CSONGRÁD-KUNSÁG A. 3 2 1 0 13 2 11 7 4 2 0 2 10 10 0 6 7 4 1 2 23 12 11 13
5 Ásotthalmi TE Szatymaz SE 3 2 0 1 13 5 8 6 4 2 0 2 9 7 2 6 7 4 0 3 22 12 10 12
6 Ásotthalmi TE Csanytelek SC II. 3 1 1 1 8 12 -4 4 4 2 1 1 10 6 4 7 7 3 2 2 18 18 0 11
7 Ásotthalmi TE UTC1913 Labdarúgó Kft 4 2 0 2 10 7 3 6 3 1 0 2 11 9 2 3 7 3 0 4 21 16 5 9
8 Ásotthalmi TE DOMASZÉK SK 4 2 0 2 9 12 -3 6 3 0 0 3 8 13 -5 0 7 2 0 5 17 25 -8 6
9 Ásotthalmi TE ÓPUSZTASZER SE 4 1 0 3 5 14 -9 3 3 1 0 2 1 10 -9 3 7 2 0 5 6 24 -18 6
10 Ásotthalmi TE Tömörkény KSE II 3 1 0 2 6 6 0 3 5 0 0 5 5 21 -16 0 8 1 0 7 11 27 -16 3
11 Ásotthalmi TE Ásotthalmi TE 3 0 0 3 5 16 -11 0 4 0 1 3 4 16 -12 1 7 0 1 6 9 32 -23 1
12 Ásotthalmi TE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Ásotthalmi TE
-----1 - 61 - 43 - 6--
Csanytelek SC II.
2 - 2-4 - 3---2 - 7---
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
5 - 02 - 2-6 - 0------
DOMASZÉK SK
-----1 - 2-2 - 14 - 22 - 7
ESK KISKUNDOROZSMA
4 - 1--5 - 2--1 - 6-5 - 14 - 3
ÓPUSZTASZER SE
-0 - 4-4 - 30 - 4-1 - 3---
PUSZTAMÉRGES FMC
--3 - 1--5 - 0-1 - 22 - 0-
Sándorfalvi SK
--3 - 2---1 - 31 - 0-3 - 1
Szatymaz SE
-3 - 02 - 4-----8 - 1-
Tömörkény KSE II
5 - 11 - 4---0 - 1----
UTC1913 Labdarúgó Kft
--2 - 3--5 - 01 - 3--2 - 1

Meccsek

UTC1913 Labdarúgó Kft

2019. 08. 25. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
2019. 08. 31. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SK
UTC1913 Labdarúgó Kft
2019. 09. 08. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
Tömörkény KSE II
2019. 09. 14. 16:30
Domaszék Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
UTC1913 Labdarúgó Kft
2019. 09. 22. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
ÓPUSZTASZER SE
2019. 10. 06. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK KISKUNDOROZSMA
UTC1913 Labdarúgó Kft
2019. 10. 13. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 10. 19. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC II.
UTC1913 Labdarúgó Kft
2019. 10. 27. 14:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 10. 27. 14:30
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
Szatymaz SE
2019. 11. 02. 13:30
Ásotthalom Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Ásotthalom Sportpálya
Ásotthalmi TE
UTC1913 Labdarúgó Kft
2019. 11. 10. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
UTC1913 Labdarúgó Kft
2019. 11. 17. 13:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
Sándorfalvi SK
2019. 11. 24. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
UTC1913 Labdarúgó Kft
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
INFO
DOMASZÉK SK
2020. 03. 14. 14:30
Ópusztaszer Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
UTC1913 Labdarúgó Kft
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
06. 30. 17:00
ESK KISKUNDOROZSMA
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
06. 30. 17:00
UTC1913 Labdarúgó Kft
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
06. 30. 17:00
Csanytelek SC II.
2020. 06. 30. 17:00
Szatymaz Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szatymaz Sportpálya
Szatymaz SE
06. 30. 17:00
UTC1913 Labdarúgó Kft
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
06. 30. 17:00
Ásotthalmi TE

PUSZTAMÉRGES FMC

2019. 08. 25. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Szatymaz SE
2019. 09. 01. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
Ásotthalmi TE
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 09. 07. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 09. 07. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
2019. 09. 14. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SK
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 09. 22. 16:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Tömörkény KSE II
2019. 09. 29. 16:00
Domaszék Sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 10. 06. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
ÓPUSZTASZER SE
2019. 10. 13. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC1913 Labdarúgó Kft
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 10. 19. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 10. 19. 15:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
ESK KISKUNDOROZSMA
2019. 11. 02. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC II.
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 11. 10. 13:30
Szatymaz Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Szatymaz Sportpálya
Szatymaz SE
PUSZTAMÉRGES FMC
2019. 11. 17. 13:00
Pusztamérges Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Ásotthalmi TE
2019. 11. 23. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 03. 08. 14:30
Pusztamérges Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
Sándorfalvi SK
2020. 03. 14. 11:30
Tömörkény Sportpálya
2020. 03. 14. 11:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE II
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
06. 30. 17:00
DOMASZÉK SK
2020. 06. 30. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
06. 30. 17:00
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
06. 30. 17:00
UTC1913 Labdarúgó Kft
2020. 06. 30. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK KISKUNDOROZSMA
06. 30. 17:00
PUSZTAMÉRGES FMC
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
2020. 06. 30. 17:00
Pusztamérges Sportpálya
PUSZTAMÉRGES FMC
06. 30. 17:00
Csanytelek SC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple