Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

B.A.Z. Megyei I. Felnőtt 9. forduló

2019.10.05 - 15:00

Miskolc, MVSC Sporttelep

Borsod-Abaúj-Zemplén

B.A.Z. Megyei I. Felnőtt

Játékvezető
BELICZA JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FÜLÖP GÁBOR , ELEK BALÁZS
MVSC-Miskolc
Sajóbábony VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

31'

MADARÁSZ JÁNOS
BODNÁR DÁVID

45'

1 - 1

 

 

1 - 2

72'

BALOGH DÉNES

 

1 - 3

76'

TITKÓ BARNABÁS KRISZTIÁN

 

1 - 4

87'

MOLNÁR MARTIN TIBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Cigánd SE Cigánd SE 9 7 2 0 23 5 18 23 9.4
2 Mezőkövesd Zsóry FC II. Mezőkövesd Zsóry FC II. 9 6 0 3 27 18 9 18 9.4
3 Sajóbábony VSE Sajóbábony VSE 9 5 3 1 25 10 15 18 9.4
4 HVSC Polgári Kft. HVSC Polgári Kft. 9 5 2 2 24 18 6 17 8.3
5 Bánhorváti (KBSC) Bánhorváti (KBSC) 9 5 1 3 23 16 7 16 9.3
6 MVSC-Miskolc MVSC-Miskolc 9 4 3 2 19 16 3 15 7.7
7 Mád FC Mád FC 9 4 3 2 18 18 0 15 8.6
8 Mezőkeresztes VSE Mezőkeresztes VSE 9 4 2 3 14 15 -1 14 8.4
9 Bőcs KSC Bőcs KSC 9 4 2 3 19 21 -2 14 8.8
10 Edelény-Borsodszer Edelény-Borsodszer 9 4 1 4 18 22 -4 13 9.2
11 BTE Felsőzsolca BTE Felsőzsolca 9 3 1 5 22 16 6 10 6.8
12 Encs VSC Encs VSC 9 3 1 5 12 20 -8 10 9.8
13 Gesztely FCE Gesztely FCE 8 3 0 5 16 18 -2 9 8.4
14 Nyékládházi DSE Nyékládházi DSE 9 2 1 6 17 26 -9 7 7.7
15 Bogács Thermálfürdő Bogács Thermálfürdő 8 0 1 7 10 22 -12 1 6.5
16 Gönc VSE Gönc VSE 9 0 1 8 10 36 -26 1 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gönc VSE MVSC-Miskolc 5 2 2 1 4 3 1 8 4 3 1 0 6 2 4 10 9 5 3 1 10 5 5 18
2 Gönc VSE Cigánd SE 4 1 3 0 1 0 1 6 5 4 0 1 4 1 3 12 9 5 3 1 5 1 4 18
3 Gönc VSE Bánhorváti (KBSC) 5 2 2 1 3 1 2 8 4 3 0 1 11 4 7 9 9 5 2 2 14 5 9 17
4 Gönc VSE Edelény-Borsodszer 4 1 1 2 1 2 -1 4 5 3 2 0 9 3 6 11 9 4 3 2 10 5 5 15
5 Gönc VSE Sajóbábony VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 6 3 1 2 6 4 2 10 9 4 3 2 9 6 3 15
6 Gönc VSE Encs VSC 4 3 0 1 5 3 2 9 5 1 3 1 1 5 -4 6 9 4 3 2 6 8 -2 15
7 Gönc VSE HVSC Polgári Kft. 5 3 0 2 4 3 1 9 4 1 2 1 5 5 0 5 9 4 2 3 9 8 1 14
8 Gönc VSE Mezőkövesd Zsóry FC II. 4 2 1 1 4 3 1 7 5 2 0 3 4 6 -2 6 9 4 1 4 8 9 -1 13
9 Gönc VSE Bőcs KSC 5 1 2 2 5 7 -2 5 4 2 2 0 7 2 5 8 9 3 4 2 12 9 3 13
10 Gönc VSE Mezőkeresztes VSE 4 1 1 2 1 3 -2 4 5 2 1 2 5 2 3 7 9 3 2 4 6 5 1 11
11 Gönc VSE Gesztely FCE 4 1 1 2 2 3 -1 4 4 2 0 2 6 3 3 6 8 3 1 4 8 6 2 10
12 Gönc VSE BTE Felsőzsolca 6 3 0 3 9 6 3 9 3 0 1 2 0 2 -2 1 9 3 1 5 9 8 1 10
13 Gönc VSE Mád FC 4 1 2 1 3 2 1 5 5 1 2 2 2 3 -1 5 9 2 4 3 5 5 0 10
14 Gönc VSE Bogács Thermálfürdő 4 0 1 3 3 8 -5 1 4 1 2 1 3 3 0 5 8 1 3 4 6 11 -5 6
15 Gönc VSE Nyékládházi DSE 5 1 1 3 4 10 -6 4 4 0 2 2 2 5 -3 2 9 1 3 5 6 15 -9 6
16 Gönc VSE Gönc VSE 5 0 0 5 2 16 -14 0 4 1 0 3 1 4 -3 3 9 1 0 8 3 20 -17 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gönc VSE Cigánd SE 4 3 1 0 10 2 8 10 5 4 1 0 13 3 10 13 9 7 2 0 23 5 18 23
2 Gönc VSE Mezőkövesd Zsóry FC II. 4 3 0 1 15 7 8 9 5 3 0 2 12 11 1 9 9 6 0 3 27 18 9 18
3 Gönc VSE Sajóbábony VSE 3 1 2 0 6 3 3 5 6 4 1 1 19 7 12 13 9 5 3 1 25 10 15 18
4 Gönc VSE HVSC Polgári Kft. 5 4 0 1 14 5 9 12 4 1 2 1 10 13 -3 5 9 5 2 2 24 18 6 17
5 Gönc VSE Bánhorváti (KBSC) 5 2 0 3 10 10 0 6 4 3 1 0 13 6 7 10 9 5 1 3 23 16 7 16
6 Gönc VSE MVSC-Miskolc 5 0 3 2 6 12 -6 3 4 4 0 0 13 4 9 12 9 4 3 2 19 16 3 15
7 Gönc VSE Mád FC 4 2 1 1 8 9 -1 7 5 2 2 1 10 9 1 8 9 4 3 2 18 18 0 15
8 Gönc VSE Mezőkeresztes VSE 4 2 1 1 6 4 2 7 5 2 1 2 8 11 -3 7 9 4 2 3 14 15 -1 14
9 Gönc VSE Bőcs KSC 5 1 1 3 9 16 -7 4 4 3 1 0 10 5 5 10 9 4 2 3 19 21 -2 14
10 Gönc VSE Edelény-Borsodszer 4 1 0 3 6 11 -5 3 5 3 1 1 12 11 1 10 9 4 1 4 18 22 -4 13
11 Gönc VSE BTE Felsőzsolca 6 2 1 3 17 12 5 7 3 1 0 2 5 4 1 3 9 3 1 5 22 16 6 10
12 Gönc VSE Encs VSC 4 3 0 1 11 5 6 9 5 0 1 4 1 15 -14 1 9 3 1 5 12 20 -8 10
13 Gönc VSE Gesztely FCE 4 1 0 3 5 8 -3 3 4 2 0 2 11 10 1 6 8 3 0 5 16 18 -2 9
14 Gönc VSE Nyékládházi DSE 5 1 1 3 9 16 -7 4 4 1 0 3 8 10 -2 3 9 2 1 6 17 26 -9 7
15 Gönc VSE Bogács Thermálfürdő 4 0 1 3 5 10 -5 1 4 0 0 4 5 12 -7 0 8 0 1 7 10 22 -12 1
16 Gönc VSE Gönc VSE 5 0 0 5 7 23 -16 0 4 0 1 3 3 13 -10 1 9 0 1 8 10 36 -26 1
 
Bánhorváti (KBSC)
-0 - 32 - 1-----4 - 02 - 3-2 - 3---
Bogács Thermálfürdő
2 - 3---2 - 3-------0 - 3-1 - 1
Bőcs KSC
-----1 - 0--5 - 50 - 2-2 - 51 - 4--
BTE Felsőzsolca
---1 - 2-9 - 0---2 - 22 - 40 - 2--3 - 2
Cigánd SE
-3 - 0---1 - 0---2 - 24 - 0----
Edelény-Borsodszer
---0 - 31 - 5-4 - 1-------1 - 2
Encs VSC
-3 - 2---2 - 3-2 - 0-----4 - 0-
Gesztely FCE
--1 - 22 - 10 - 2---2 - 3------
Gönc VSE
1 - 5-3 - 4----1 - 7----2 - 3-0 - 4
HVSC Polgári Kft.
------4 - 1-4 - 13 - 10 - 23 - 0---
Mád FC
-3 - 2------1 - 1--4 - 2-0 - 4-
Mezőkeresztes VSE
-3 - 1---1 - 20 - 0------2 - 1-
Mezőkövesd Zsóry FC II.
-------4 - 06 - 1---1 - 34 - 3-
MVSC-Miskolc
2 - 2---0 - 31 - 1-----2 - 2--1 - 4
Nyékládházi DSE
1 - 3-1 - 1--5 - 3-1 - 3------1 - 6
Sajóbábony VSE
----1 - 1----2 - 2-3 - 0---

Meccsek

MVSC-Miskolc

2019. 08. 10. 17:00
Bogács Községi Sportkör
2019. 08. 10. 17:00
Bogács Községi Sportkör
Bogács Thermálfürdő
MVSC-Miskolc
2019. 08. 18. 17:00
MVSC Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Bánhorváti (KBSC)
2019. 08. 24. 17:00
MVSC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Cigánd SE
2019. 08. 31. 16:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 08. 31. 16:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
Mezőkövesd Zsóry FC II.
MVSC-Miskolc
2019. 09. 07. 16:30
MVSC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Edelény-Borsodszer
2019. 09. 14. 16:30
Bőcs Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Bőcs Sportpálya
Bőcs KSC
MVSC-Miskolc
2019. 10. 09. 17:00
MVSC Sporttelep
2019. 10. 09. 17:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Mezőkeresztes VSE
2019. 09. 29. 16:00
Gönc Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Gönc Sporttelep
Gönc VSE
MVSC-Miskolc
2019. 10. 05. 15:00
MVSC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Sajóbábony VSE
2019. 10. 12. 15:00
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
2019. 10. 12. 15:00
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
HVSC Polgári Kft.
MVSC-Miskolc
2019. 10. 19. 14:30
MVSC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Encs VSC
2019. 10. 27. 13:30
Nyékládháza Sportegyesület
2019. 10. 27. 13:30
Nyékládháza Sportegyesület
Nyékládházi DSE
MVSC-Miskolc
2019. 11. 02. 13:00
MVSC Sporttelep
2019. 11. 02. 13:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Gesztely FCE
2019. 11. 10. 13:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 11. 10. 13:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
MVSC-Miskolc
2019. 11. 16. 13:00
MVSC Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Mád FC
2019. 11. 23. 13:00
MVSC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Bogács Thermálfürdő
2020. 02. 29. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 02. 29. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
Bánhorváti (KBSC)
MVSC-Miskolc
2020. 03. 07. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Cigánd Városi Stadion
Cigánd SE
MVSC-Miskolc
2020. 03. 14. 14:30
MVSC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 06. 30.
Edelény Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Edelény Városi Sporttelep
Edelény-Borsodszer
06. 30.
MVSC-Miskolc
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
06. 30.
Bőcs KSC
2020. 06. 30.
Mezőkeresztes Sportpálya
2020. 06. 30.
Mezőkeresztes Sportpálya
Mezőkeresztes VSE
06. 30.
MVSC-Miskolc
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
06. 30.
Gönc VSE
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
06. 30.
MVSC-Miskolc
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
06. 30.
HVSC Polgári Kft.
2020. 06. 30.
Encs Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Encs Városi Sportközpont
Encs VSC
06. 30.
MVSC-Miskolc
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
06. 30.
Nyékládházi DSE
2020. 06. 30.
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
2020. 06. 30.
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
Gesztely FCE
06. 30.
MVSC-Miskolc
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
2020. 06. 30.
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
06. 30.
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Mád Sportkomplexum
2020. 06. 30.
Mád Sportkomplexum
Mád FC
06. 30.
MVSC-Miskolc

Sajóbábony VSE

2019. 08. 11. 17:00
Gönc Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Gönc Sporttelep
Gönc VSE
Sajóbábony VSE
2019. 08. 17. 17:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 08. 17. 17:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
HVSC Polgári Kft.
2019. 08. 25. 17:00
Nyékládháza Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Nyékládháza Sportegyesület
Nyékládházi DSE
Sajóbábony VSE
2019. 09. 01. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
2019. 09. 01. 17:00
Felsőzsolca Sporttelep
BTE Felsőzsolca
Sajóbábony VSE
2019. 09. 07. 16:30
Bogács Községi Sportkör
2019. 09. 07. 16:30
Bogács Községi Sportkör
Bogács Thermálfürdő
Sajóbábony VSE
2019. 09. 14. 16:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 09. 14. 16:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Cigánd SE
2020. 02. 22. 14:00
Edelény Városi Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Edelény Városi Sporttelep
Edelény-Borsodszer
Sajóbábony VSE
2019. 09. 28. 16:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 09. 28. 16:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Mezőkeresztes VSE
2019. 10. 05. 15:00
MVSC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
MVSC Sporttelep
MVSC-Miskolc
Sajóbábony VSE
2019. 10. 12. 15:00
Encs Városi Sportközpont
2019. 10. 12. 15:00
Encs Városi Sportközpont
Encs VSC
Sajóbábony VSE
2019. 10. 19. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 10. 19. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Gesztely FCE
2019. 10. 26. 14:30
Mád Sportkomplexum
2019. 10. 26. 14:30
Mád Sportkomplexum
Mád FC
Sajóbábony VSE
2019. 11. 02. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 11. 02. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Bánhorváti (KBSC)
2019. 11. 09. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Mezőkövesd Zsóry FC II.
Sajóbábony VSE
2019. 11. 16. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 11. 16. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Bőcs KSC
2019. 11. 23. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2019. 11. 23. 13:00
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Gönc VSE
2020. 02. 29. 15:00
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
2020. 02. 29. 15:00
Hidasnémeti VSC Sportcentrum
HVSC Polgári Kft.
Sajóbábony VSE
2020. 03. 07. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 03. 07. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
Nyékládházi DSE
2020. 03. 14. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 03. 14. 14:30
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
BTE Felsőzsolca
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
06. 30.
Bogács Thermálfürdő
2020. 06. 30.
Cigánd Városi Stadion
2020. 06. 30.
Cigánd Városi Stadion
Cigánd SE
06. 30.
Sajóbábony VSE
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
06. 30.
Edelény-Borsodszer
2020. 06. 30.
Mezőkeresztes Sportpálya
2020. 06. 30.
Mezőkeresztes Sportpálya
Mezőkeresztes VSE
06. 30.
Sajóbábony VSE
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
06. 30.
MVSC-Miskolc
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
06. 30.
Encs VSC
2020. 06. 30.
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
2020. 06. 30.
Tóth-Zele József Sportközpont Gesztely
Gesztely FCE
06. 30.
Sajóbábony VSE
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
06. 30.
Mád FC
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
2020. 06. 30.
Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti (KBSC)
06. 30.
Sajóbábony VSE
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
2020. 06. 30.
Borostyán Mihály Sportközpont Sajóbábony
Sajóbábony VSE
06. 30.
Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 06. 30.
Bőcs Sportpálya
2020. 06. 30.
Bőcs Sportpálya
Bőcs KSC
06. 30.
Sajóbábony VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL