Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Nyugati csoport 9. forduló

2019.11.02 - 17:00

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep (BFC Sporttelep)

MLSZ

Női NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
DOMJÁN ANNA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PANNA, GÖMBÖCZ ÁKOS
BALATONFÜREDI FC
MLE R-BUS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

ANDRLIC MATEJA

 

0 - 2

11'

JOSCAK MAJA

 

0 - 3

12'

PATOCSKAI RITA

 

0 - 4

14'

ANDRLIC MATEJA

 

0 - 5

15'

FÁBIÁN REBEKA

 

0 - 6

26'

VÁRI VIKTÓRIA

 

0 - 7

31'

JOSCAK MAJA

 

0 - 8

37'

JOSCAK MAJA

 

0 - 9

39'

ANDRLIC MATEJA

 

0 - 10

41'

PRIGLI BARBARA

 

0 - 11

51'

VÁRI VIKTÓRIA

 

0 - 12

61'

FÁBIÁN REBEKA

 

0 - 13

64'

ANDRLIC MATEJA

 

0 - 14

71'

VÁRI VIKTÓRIA

 

0 - 15

79'

PRIGLI BARBARA

 

0 - 16

87'

HARTMANN SZABINA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MLE R-BUS MLE R-BUS 9 9 0 0 81 1 80 27 7.6
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 9 8 0 1 50 4 46 24 7.3
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 9 7 0 2 27 15 12 21 7.7
4 FC AJKA FC AJKA 9 6 2 1 18 15 3 20 7.8
5 ZTE FC ZTE FC 9 4 2 3 25 16 9 14 6.7
6 CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 9 4 0 5 25 21 4 12 6.1
7 PELC-NYÁRÁD PELC-NYÁRÁD 9 3 3 3 19 23 -4 12 6.8
8 SC SOPRON SC SOPRON 9 2 1 6 13 46 -33 7 6.3
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 9 2 0 7 18 30 -12 6 5.8
10 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 9 2 0 7 10 55 -45 6 5
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 1 1 7 10 34 -24 4 5.3
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 9 1 1 7 8 44 -36 4 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 4 4 0 0 15 0 15 12 5 4 1 0 21 0 21 13 9 8 1 0 36 0 36 25
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 5 3 0 2 9 2 7 9 4 4 0 0 11 1 10 12 9 7 0 2 20 3 17 21
3 ZICCER NLSE ZTE FC 4 3 0 1 9 4 5 9 5 2 2 1 3 2 1 8 9 5 2 2 12 6 6 17
4 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 5 3 1 1 8 5 3 10 4 2 1 1 5 3 2 7 9 5 2 2 13 8 5 17
5 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 4 3 1 0 8 1 7 10 5 2 0 3 3 7 -4 6 9 5 1 3 11 8 3 16
6 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 5 4 0 1 9 2 7 12 4 0 1 3 3 10 -7 1 9 4 1 4 12 12 0 13
7 ZICCER NLSE FC AJKA 4 2 2 0 6 3 3 8 5 1 1 3 3 8 -5 4 9 3 3 3 9 11 -2 12
8 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 4 2 1 1 6 5 1 7 5 0 1 4 2 11 -9 1 9 2 2 5 8 16 -8 8
9 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 4 2 1 1 4 12 -8 7 5 0 1 4 1 11 -10 1 9 2 2 5 5 23 -18 8
10 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 5 1 1 3 3 12 -9 4 4 1 0 3 1 8 -7 3 9 2 1 6 4 20 -16 7
11 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 2 0 3 3 4 -1 6 4 0 0 4 1 9 -8 0 9 2 0 7 4 13 -9 6
12 ZICCER NLSE SC SOPRON 5 1 1 3 1 8 -7 4 4 0 0 4 4 11 -7 0 9 1 1 7 5 19 -14 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 4 4 0 0 37 0 37 12 5 5 0 0 44 1 43 15 9 9 0 0 81 1 80 27
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 5 4 0 1 26 3 23 12 4 4 0 0 24 1 23 12 9 8 0 1 50 4 46 24
3 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 4 4 0 0 18 3 15 12 5 3 0 2 9 12 -3 9 9 7 0 2 27 15 12 21
4 ZICCER NLSE FC AJKA 4 2 2 0 8 6 2 8 5 4 0 1 10 9 1 12 9 6 2 1 18 15 3 20
5 ZICCER NLSE ZTE FC 4 3 0 1 19 5 14 9 5 1 2 2 6 11 -5 5 9 4 2 3 25 16 9 14
6 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 5 2 0 3 14 15 -1 6 4 2 0 2 11 6 5 6 9 4 0 5 25 21 4 12
7 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 5 3 1 1 15 6 9 10 4 0 2 2 4 17 -13 2 9 3 3 3 19 23 -4 12
8 ZICCER NLSE SC SOPRON 5 2 0 3 7 25 -18 6 4 0 1 3 6 21 -15 1 9 2 1 6 13 46 -33 7
9 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 4 2 0 2 12 8 4 6 5 0 0 5 6 22 -16 0 9 2 0 7 18 30 -12 6
10 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 4 2 0 2 7 21 -14 6 5 0 0 5 3 34 -31 0 9 2 0 7 10 55 -45 6
11 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 6 13 -7 4 4 0 0 4 4 21 -17 0 9 1 1 7 10 34 -24 4
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 5 0 1 4 4 26 -22 1 4 1 0 3 4 18 -14 3 9 1 1 7 8 44 -36 4
 
BALATONFÜREDI FC
--1 - 2--0 - 163 - 1-3 - 2--
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
8 - 05 - 10 - 31 - 8-0 - 3-----
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---0 - 60 - 3-1 - 1--4 - 11 - 2
FC AJKA
--3 - 2---2 - 2-3 - 2-0 - 0
MOL FEHÉRVÁR FC
11 - 0--6 - 0-0 - 1--3 - 1-6 - 1
AIRNERGY FC
5 - 12 - 1-----4 - 0-7 - 1-
MLE R-BUS
--11 - 0--6 - 011 - 0-9 - 0--
PELC-NYÁRÁD
-2 - 0---0 - 2--4 - 16 - 03 - 3
SC SOPRON
4 - 2-2 - 10 - 20 - 4-1 - 16----
SOROKSÁR SC
-----2 - 3--8 - 31 - 21 - 0
ZICCER NLSE
-0 - 7-2 - 30 - 6-0 - 8-2 - 2--
ZTE FC
6 - 02 - 3---4 - 1--7 - 1--

Meccsek

BALATONFÜREDI FC

2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
BALATONFÜREDI FC
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PELC-NYÁRÁD
2019. 09. 08. 11:00
Soproni Városi Stadion
2019. 09. 08. 11:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SOROKSÁR SC
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 10. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 20. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 10. 20. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC AJKA
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MLE R-BUS
2019. 11. 16. 13:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 11. 16. 13:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
SC SOPRON
2020. 06. 30.
Kelen SC
2020. 06. 30.
Kelen SC
SOROKSÁR SC
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BALATONFÜREDI FC

MLE R-BUS

2019. 08. 24. 14:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 24. 14:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
AIRNERGY FC
2019. 08. 31. 16:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 08. 31. 16:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
MLE R-BUS
2019. 09. 07. 11:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 09. 07. 11:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
MLE R-BUS
2019. 09. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MLE R-BUS
2019. 10. 05. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 05. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
PELC-NYÁRÁD
2019. 10. 19. 12:00
Soproni Városi Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MLE R-BUS
2019. 10. 26. 12:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 26. 12:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
SOROKSÁR SC
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MLE R-BUS
2019. 11. 16. 12:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
ZTE FC
2019. 11. 23. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 11. 23. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MLE R-BUS
2020. 03. 07. 15:00
Goldball Park
2020. 03. 07. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MLE R-BUS
2020. 03. 14. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 03. 14. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
SC SOPRON
2020. 06. 30.
Kelen SC
2020. 06. 30.
Kelen SC
SOROKSÁR SC
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
FC AJKA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple