Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Nyugati csoport 12. forduló

2020.03.08 - 16:00

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep (BFC Sporttelep)

MLSZ

Női NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
BÉD ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DINNYEI NORBERT, TÖRÖK BENCE
BALATONFÜREDI FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

54'

DIAMANT NIKOLETT

 

0 - 2

60'

DIAMANT NIKOLETT

 

0 - 3

87'

DIAMANT NIKOLETT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MLE R-BUS MLE R-BUS 12 12 0 0 107 1 106 36 6.7
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 12 11 0 1 70 5 65 33 7.3
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 12 8 0 4 30 27 3 24 6.3
4 FC AJKA FC AJKA 12 7 2 3 23 28 -5 23 7.2
5 CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 12 7 0 5 39 24 15 21 6.8
6 ZTE FC ZTE FC 12 5 2 5 36 31 5 17 6.7
7 PELC-NYÁRÁD PELC-NYÁRÁD 12 4 3 5 24 43 -19 15 6.8
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 3 2 7 25 40 -15 11 6.3
9 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 12 3 1 8 15 62 -47 10 6.2
10 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 12 3 0 9 31 44 -13 9 6.3
11 SC SOPRON SC SOPRON 12 2 1 9 16 62 -46 7 5.8
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 12 1 1 10 10 59 -49 4 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 5 5 0 0 19 0 19 15 7 6 1 0 28 0 28 19 12 11 1 0 47 0 47 34
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 7 5 0 2 15 2 13 15 5 5 0 0 16 1 15 15 12 10 0 2 31 3 28 30
3 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 6 4 1 1 10 6 4 13 6 3 2 1 7 4 3 11 12 7 3 2 17 10 7 24
4 ZICCER NLSE ZTE FC 6 5 0 1 15 5 10 15 6 2 2 2 3 6 -3 8 12 7 2 3 18 11 7 23
5 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 6 4 1 1 10 5 5 13 6 2 0 4 3 10 -7 6 12 6 1 5 13 15 -2 19
6 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 6 4 0 2 9 7 2 12 6 1 1 4 7 14 -7 4 12 5 1 6 16 21 -5 16
7 ZICCER NLSE FC AJKA 6 3 2 1 8 7 1 11 6 1 1 4 4 10 -6 4 12 4 3 5 12 17 -5 15
8 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 6 3 1 2 10 9 1 10 6 0 1 5 3 15 -12 1 12 3 2 7 13 24 -11 11
9 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 3 0 3 7 5 2 9 6 0 1 5 2 11 -9 1 12 3 1 8 9 16 -7 10
10 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 6 2 1 3 4 12 -8 7 6 1 0 5 1 14 -13 3 12 3 1 8 5 26 -21 10
11 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 6 2 3 1 4 12 -8 9 6 0 1 5 1 12 -11 1 12 2 4 6 5 24 -19 10
12 ZICCER NLSE SC SOPRON 6 1 1 4 2 10 -8 4 6 0 0 6 5 16 -11 0 12 1 1 10 7 26 -19 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 5 5 0 0 47 0 47 15 7 7 0 0 60 1 59 21 12 12 0 0 107 1 106 36
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 7 6 0 1 37 4 33 18 5 5 0 0 33 1 32 15 12 11 0 1 70 5 65 33
3 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 6 5 0 1 21 10 11 15 6 3 0 3 9 17 -8 9 12 8 0 4 30 27 3 24
4 ZICCER NLSE FC AJKA 6 3 2 1 12 16 -4 11 6 4 0 2 11 12 -1 12 12 7 2 3 23 28 -5 23
5 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 6 3 0 3 21 16 5 9 6 4 0 2 18 8 10 12 12 7 0 5 39 24 15 21
6 ZICCER NLSE ZTE FC 6 4 0 2 30 10 20 12 6 1 2 3 6 21 -15 5 12 5 2 5 36 31 5 17
7 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 6 3 1 2 15 15 0 10 6 1 2 3 9 28 -19 5 12 4 3 5 24 43 -19 15
8 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 1 3 14 14 0 7 6 1 1 4 11 26 -15 4 12 3 2 7 25 40 -15 11
9 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 6 2 1 3 10 27 -17 7 6 1 0 5 5 35 -30 3 12 3 1 8 15 62 -47 10
10 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 6 3 0 3 24 14 10 9 6 0 0 6 7 30 -23 0 12 3 0 9 31 44 -13 9
11 ZICCER NLSE SC SOPRON 6 2 0 4 8 28 -20 6 6 0 1 5 8 34 -26 1 12 2 1 9 16 62 -46 7
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 6 0 1 5 5 28 -23 1 6 1 0 5 5 31 -26 3 12 1 1 10 10 59 -49 4
 
BALATONFÜREDI FC
0 - 33 - 31 - 2--0 - 163 - 1-3 - 2--
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
8 - 05 - 10 - 31 - 8-0 - 3-7 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---0 - 60 - 3-1 - 1-8 - 14 - 11 - 2
FC AJKA
--3 - 2--0 - 102 - 2-3 - 24 - 00 - 0
MOL FEHÉRVÁR FC
11 - 0--6 - 05 - 00 - 1-6 - 13 - 1-6 - 1
AIRNERGY FC
5 - 12 - 1-3 - 1-0 - 6-4 - 0-7 - 1-
MLE R-BUS
--11 - 0--6 - 011 - 0-9 - 0-10 - 0
PELC-NYÁRÁD
-2 - 0--0 - 90 - 2--4 - 16 - 03 - 3
SC SOPRON
4 - 2-2 - 10 - 20 - 4-1 - 161 - 3---
SOROKSÁR SC
-2 - 4---2 - 3-10 - 28 - 31 - 21 - 0
ZICCER NLSE
1 - 20 - 7-2 - 30 - 6-0 - 8-2 - 2--
ZTE FC
6 - 02 - 32 - 4--4 - 1--7 - 1-9 - 1

Meccsek

BALATONFÜREDI FC

2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
BALATONFÜREDI FC
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PELC-NYÁRÁD
2019. 09. 08. 11:00
Soproni Városi Stadion
2019. 09. 08. 11:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SOROKSÁR SC
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 10. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 20. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 10. 20. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC AJKA
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MLE R-BUS
2019. 11. 16. 13:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 11. 16. 13:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
SC SOPRON
2020. 06. 30.
Kelen SC
2020. 06. 30.
Kelen SC
SOROKSÁR SC
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BALATONFÜREDI FC

CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE

2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
BALATONFÜREDI FC
2019. 08. 31. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 08. 31. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 09. 08. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 08. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
FC AJKA
2019. 09. 21. 11:00
Goldball Park
2019. 09. 21. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MLE R-BUS
2019. 10. 05. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 10. 05. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 10. 20. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 02. 12:00
Perutz Stadion
2019. 11. 02. 12:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 11. 17. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 17. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
SC SOPRON
2019. 11. 24. 17:00
Kelen SC
2019. 11. 24. 17:00
Kelen SC
SOROKSÁR SC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
ZTE FC
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
SOROKSÁR SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple