Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 3. forduló

2019.08.31 - 11:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KOVÁCS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIRÁLY SZILVESZTER, DOBÓ GÁBOR
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
90'
45'

Gólok

MORA GONZALEZ DENZELL

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

40'

KOCSIS BALÁZS
VERMES KRISZTIÁN

44'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 3 0 0 13 2 11 9 12
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 3 3 0 0 10 1 9 9 10.7
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 3 2 1 0 12 5 7 7 11.7
4 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 3 2 1 0 9 5 4 7 14.3
5 UNIONE FC UNIONE FC 3 2 1 0 7 3 4 7 10.3
6 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 3 2 0 1 5 7 -2 6 8
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  3 1 1 1 6 5 1 4 5.3
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 6 6 0 4 11.7
9 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 3 1 1 1 4 4 0 4 8.7
10 REAC REAC 3 1 0 2 2 3 -1 3 8.7
11 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 3 5 -2 3 7
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 1 0 2 5 10 -5 3 9.3
13 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  3 0 1 2 5 8 -3 1 2.7
14 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 0 1 2 4 7 -3 1 5.7
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 0 0 3 4 14 -10 0 5.7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 3 0 0 3 4 14 -10 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 2 2 0 0 3 1 2 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 5 1 4 9
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 6 2 4 7
3 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 1 0 4 1 3 7
4 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 2 2 0 0 6 0 6 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 6 1 5 6
5 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 4 3 1 5
6 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 3 0 4
7 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 1 1 3 3 0 4
8 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 1 1 3 3 0 4
9 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
10 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 5 -4 3
12 KÖZTERÜLET SK REAC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 0 0 0 3
13 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
14 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 1 2 1 5 -4 1
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 2 2 0 0 10 1 9 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 13 2 11 9
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 6 1 5 3 3 3 0 0 10 1 9 9
3 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 12 5 7 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 12 5 7 7
4 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 2 1 1 0 5 3 2 4 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 1 0 9 5 4 7
5 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 7 3 4 7
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 0 1 5 7 -2 6
7 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 6 5 1 3 3 1 1 1 6 5 1 4
8 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 6 6 0 4
9 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 4 4 0 4
10 KÖZTERÜLET SK REAC 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 3 -1 3
11 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 5 10 -5 3
13 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 0 1 2 5 8 -3 1
14 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 4 7 -3 1
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 11 -8 0 3 0 0 3 4 14 -10 0
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 3 0 0 3 4 14 -10 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----------2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2-------------
ASR GÁZGYÁR
--------4 - 1----0 - 3-
BUDAFOKI MTE II.
---1 - 6-----------
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 0----------
CSEP-GÓL FC
-------1 - 3-------
CSEPEL FC
--------6 - 1-----4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
-3 - 1---------2 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 3----------1 - 6
KÖZTERÜLET SK
-------2 - 4-------
PÉNZÜGYŐR SE
-----9 - 3-----3 - 2---
REAC
---0 - 1--------1 - 0--
TESTVÉRISÉG SE
------1 - 3--------
ÚJPEST FC II.
2 - 1--------------
UNIONE FC
-2 - 1-----------2 - 2-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
----------0 - 0----

Meccsek

UNIONE FC

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC II.
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
UNIONE FC
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
UNIONE FC

43. SZ. ÉPÍTŐK

2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
ASR GÁZGYÁR
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 08. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 08. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
REAC
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
IKARUS BSE
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
CSEPEL FC
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
UNIONE FC
2020. 03. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple