Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

2019.11.06 - 19:00

Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.) (BVSC-Zugló Szőnyi u.)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SVEDA MARCELL, KOVÁCS BRANKÓ KRISZTIÁN
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
90'
45'

Gólok

BALOGH BÉLA

18'

1 - 0

 

KELEMEN PATRIK

29'

2 - 0

 

MURAI SÁNDOR MÁRK

33'

3 - 0

 

BALÁZS BÁLINT JÓZSEF

58'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 6 0 0 25 3 22 18 9.3
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 5 0 1 18 5 13 15 11
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 20 7 13 14 9.7
4 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 6 4 1 1 14 8 6 13 11.3
5 UNIONE FC UNIONE FC 6 3 2 1 12 11 1 11 9.5
6 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  6 3 1 2 12 10 2 10 7.8
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 3 0 3 10 8 2 9 6.5
8 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 6 2 2 2 12 11 1 8 6.8
9 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 6 2 1 3 10 11 -1 7 9.2
10 REAC REAC 6 2 1 3 10 12 -2 7 8
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  6 2 1 3 8 10 -2 7 7.7
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 6 2 0 4 6 14 -8 6 5.8
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 6 1 2 3 8 11 -3 5 10.2
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 1 1 4 8 20 -12 4 6.3
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 6 1 0 5 6 24 -18 3 10.3
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 0 0 6 6 20 -14 0 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 10 0 10 10 2 1 1 0 4 2 2 4 6 4 2 0 14 2 12 14
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 2 5 9 3 1 2 0 3 1 2 5 6 4 2 0 10 3 7 14
3 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 3 3 0 0 5 1 4 9 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 4 1 1 8 5 3 13
4 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 2 1 0 6 0 6 7 3 1 1 1 2 1 1 4 6 3 2 1 8 1 7 11
5 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 3 2 1 0 3 0 3 7 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 3 1 2 6 4 2 10
6 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 3 2 1 0 3 1 2 7 3 0 3 0 2 2 0 3 6 2 4 0 5 3 2 10
7 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 3 0 0 0 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6 6 2 3 1 4 3 1 9
8 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 3 1 2 0 4 3 1 5 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 4 1 4 4 0 7
9 KÖZTERÜLET SK REAC 4 1 3 0 2 1 1 6 2 0 1 1 0 6 -6 1 6 1 4 1 2 7 -5 7
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 1 2 0 2 0 2 5 6 1 3 2 3 5 -2 6
11 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 2 0 3 0 3 5 3 0 0 3 1 4 -3 0 6 1 2 3 4 4 0 5
12 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 1 2 3 4 7 -3 5
13 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 3 0 1 2 0 5 -5 1 3 1 0 2 1 4 -3 3 6 1 1 4 1 9 -8 4
14 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3 6 0 4 2 3 5 -2 4
15 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 2 0 2 0 3 3 0 2 4 0 1 3 0 7 -7 1 6 0 3 3 3 10 -7 3
16 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 0 2 4 2 9 -7 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 4 4 0 0 14 0 14 12 2 2 0 0 11 3 8 6 6 6 0 0 25 3 22 18
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 3 0 0 12 2 10 9 3 2 0 1 6 3 3 6 6 5 0 1 18 5 13 15
3 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 14 5 9 9 3 1 2 0 6 2 4 5 6 4 2 0 20 7 13 14
4 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 3 1 1 1 7 6 1 4 3 3 0 0 7 2 5 9 6 4 1 1 14 8 6 13
5 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 3 2 1 0 6 4 2 7 3 1 1 1 6 7 -1 4 6 3 2 1 12 11 1 11
6 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 3 2 0 1 5 4 1 6 3 1 1 1 7 6 1 4 6 3 1 2 12 10 2 10
7 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 3 3 0 0 9 2 7 9 3 0 0 3 1 6 -5 0 6 3 0 3 10 8 2 9
8 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 3 1 1 1 6 8 -2 4 3 1 1 1 6 3 3 4 6 2 2 2 12 11 1 8
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 2 0 2 7 6 1 6 6 2 1 3 10 11 -1 7
10 KÖZTERÜLET SK REAC 4 2 1 1 9 4 5 7 2 0 0 2 1 8 -7 0 6 2 1 3 10 12 -2 7
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 1 2 0 5 -5 1 3 2 0 1 8 5 3 6 6 2 1 3 8 10 -2 7
12 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 3 0 0 3 1 11 -10 0 3 2 0 1 5 3 2 6 6 2 0 4 6 14 -8 6
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 3 1 0 2 4 6 -2 3 3 0 2 1 4 5 -1 2 6 1 2 3 8 11 -3 5
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 2 7 -5 1 3 1 0 2 6 13 -7 3 6 1 1 4 8 20 -12 4
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 3 0 0 3 2 13 -11 0 3 1 0 2 4 11 -7 3 6 1 0 5 6 24 -18 3
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 0 0 4 3 14 -11 0 6 0 0 6 6 20 -14 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0-5 - 1--2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2---------1 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--------4 - 1----0 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
---1 - 6--0 - 1--0 - 4-----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 0-----6 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 3-------
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 1-----4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
-3 - 1---2 - 3-----2 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 3--------0 - 4-1 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-----2 - 4-------
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3-----3 - 2---
REAC
---0 - 1----5 - 0---1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1---1 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 1---2 - 5-----2 - 2----
UNIONE FC
-2 - 1-------2 - 1---2 - 2-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-----0 - 2--0 - 0----

Meccsek

BVSC-ZUGLÓ

2019. 08. 17. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 08. 17. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
CSEP-GÓL FC
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
REAC
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 12. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 10. 12. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
CSEPEL FC
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
INFO
BVSC-ZUGLÓ
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

UNIONE FC

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC II.
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
UNIONE FC
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
UNIONE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple