Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 10. forduló

2019.10.18 - 19:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYANA GERGELY, TÓTH I. TAMÁS
REAC
ASR GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

OROSHÁZI DÁNIEL

7'

1 - 0

 

GIDÁLY MIHÁLY

48'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 10 8 2 0 34 5 29 26 8.5
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 10 8 1 1 26 8 18 25 9
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 6 3 1 26 14 12 21 8.4
4 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  10 6 2 2 19 13 6 20 9.3
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 10 5 2 3 19 12 7 17 8.6
6 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 10 5 2 3 20 16 4 17 7.9
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  10 5 1 4 15 14 1 16 9.4
8 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 10 4 3 3 19 18 1 15 8.4
9 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 10 4 2 4 15 15 0 14 9.4
10 UNIONE FC UNIONE FC 10 4 2 4 16 18 -2 14 8.7
11 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 10 4 1 5 15 19 -4 13 8.4
12 REAC REAC 10 3 3 4 18 20 -2 12 7.5
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 10 2 1 7 10 26 -16 7 7.9
14 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 10 1 2 7 11 22 -11 5 9.3
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 10 1 1 8 11 32 -21 4 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 10 0 0 10 8 30 -22 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 5 0 1 9 3 6 15 4 1 3 0 3 1 2 6 10 6 3 1 12 4 8 21
2 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 7 3 4 0 10 0 10 13 3 1 2 0 5 3 2 5 10 4 6 0 15 3 12 18
3 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 2 2 0 7 1 6 8 6 2 3 1 4 2 2 9 10 4 5 1 11 3 8 17
4 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 4 0 0 0 0 4 6 4 1 1 8 4 4 13 10 4 5 1 8 4 4 17
5 KÖZTERÜLET SK REAC 6 2 4 0 4 2 2 10 4 2 1 1 2 6 -4 7 10 4 5 1 6 8 -2 17
6 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 3 1 1 6 3 3 10 5 1 2 2 4 6 -2 5 10 4 3 3 10 9 1 15
7 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 2 7 -5 4 5 3 2 0 4 0 4 11 10 4 3 3 6 7 -1 15
8 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 5 2 3 0 5 3 2 9 5 1 3 1 2 2 0 6 10 3 6 1 7 5 2 15
9 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 4 2 1 1 3 1 2 7 6 2 1 3 4 5 -1 7 10 4 2 4 7 6 1 14
10 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 2 2 0 4 7 2 4 1 6 4 2 10 10 3 5 2 8 6 2 14
11 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 5 2 1 2 3 3 0 7 5 0 4 1 2 3 -1 4 10 2 5 3 5 6 -1 11
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 3 2 4 3 1 6 4 1 0 3 2 4 -2 3 10 2 3 5 6 7 -1 9
13 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 6 1 2 3 1 7 -6 5 10 1 4 5 4 13 -9 7
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 1 0 4 2 5 -3 3 5 0 3 2 2 5 -3 3 10 1 3 6 4 10 -6 6
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 5 -4 2 5 1 1 3 2 6 -4 4 10 1 3 6 3 11 -8 6
16 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 6 0 3 3 2 8 -6 3 4 1 0 3 1 5 -4 3 10 1 3 6 3 13 -10 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 7 6 1 0 21 0 21 19 3 2 1 0 13 5 8 7 10 8 2 0 34 5 29 26
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 4 4 0 0 15 3 12 12 6 4 1 1 11 5 6 13 10 8 1 1 26 8 18 25
3 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 5 1 0 20 8 12 16 4 1 2 1 6 6 0 5 10 6 3 1 26 14 12 21
4 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 4 3 0 1 7 5 2 9 6 3 2 1 12 8 4 11 10 6 2 2 19 13 6 20
5 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 6 5 1 0 17 5 12 16 4 0 1 3 2 7 -5 1 10 5 2 3 19 12 7 17
6 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 5 3 1 1 11 9 2 10 5 2 1 2 9 7 2 7 10 5 2 3 20 16 4 17
7 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 7 -7 1 6 5 0 1 15 7 8 15 10 5 1 4 15 14 1 16
8 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 5 1 3 1 11 10 1 6 5 3 0 2 8 8 0 9 10 4 3 3 19 18 1 15
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 3 1 1 1 4 5 -1 4 7 3 1 3 11 10 1 10 10 4 2 4 15 15 0 14
10 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 2 1 2 8 8 0 7 5 2 1 2 8 10 -2 7 10 4 2 4 16 18 -2 14
11 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 0 1 4 2 14 -12 1 5 4 0 1 13 5 8 12 10 4 1 5 15 19 -4 13
12 KÖZTERÜLET SK REAC 6 3 1 2 12 7 5 10 4 0 2 2 6 13 -7 2 10 3 3 4 18 20 -2 12
13 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 1 1 3 3 10 -7 4 5 1 0 4 7 16 -9 3 10 2 1 7 10 26 -16 7
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 1 0 4 7 11 -4 3 5 0 2 3 4 11 -7 2 10 1 2 7 11 22 -11 5
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 6 0 1 5 6 19 -13 1 4 1 0 3 5 13 -8 3 10 1 1 8 11 32 -21 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 4 0 0 4 4 13 -9 0 6 0 0 6 4 17 -13 0 10 0 0 10 8 30 -22 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 0---2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1----
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0------1 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 3-----4 - 1---1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 6--0 - 1--0 - 4-1 - 1---
BVSC-ZUGLÓ
2 - 0---2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
--1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-----0 - 3
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 1---3 - 1-4 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 3----3 - 32 - 2---
IKARUS BSE
---1 - 32 - 2-1 - 2-----0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 5---2 - 4------1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3--2 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 0---1 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
--2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 5--3 - 1--2 - 2----
UNIONE FC
-2 - 1-------2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-----0 - 2--0 - 0-0 - 2--

Meccsek

REAC

2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
REAC
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 12. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
REAC
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
REAC
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 02. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
REAC
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
CSEP-GÓL FC

ASR GÁZGYÁR

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
ASR GÁZGYÁR
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple