Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 13. forduló

2019.11.09 - 11:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KIRÁLY GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ GÁBOR, TÓTH I. TAMÁS
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

FÖLDI DÁNIEL

 

0 - 2

50'

FARKAS BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 13 10 3 0 45 6 39 33 8.8
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 13 10 2 1 31 9 22 32 8.5
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 13 8 2 3 36 17 19 26 8.5
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 13 8 2 3 27 13 14 26 8.8
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 13 7 3 3 30 20 10 24 8
6 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 13 6 4 3 27 21 6 22 8.2
7 REAC REAC 13 6 3 4 29 20 9 21 7.9
8 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 13 6 2 5 24 19 5 20 9.3
9 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  13 6 2 5 19 22 -3 20 8.5
10 UNIONE FC UNIONE FC 13 5 2 6 20 22 -2 17 8.9
11 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 13 5 2 6 17 20 -3 17 9.1
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  13 5 1 7 17 28 -11 16 8.9
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 13 2 3 8 16 27 -11 9 8.8
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 13 2 2 9 10 32 -22 8 8.6
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 13 1 1 11 13 41 -28 4 7.4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 13 0 0 13 8 52 -44 0 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 8 4 4 0 12 0 12 16 5 3 2 0 10 3 7 11 13 7 6 0 22 3 19 27
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 10 4 6 16 6 2 4 0 5 1 4 10 13 7 5 1 15 5 10 26
3 KÖZTERÜLET SK REAC 8 4 4 0 7 2 5 16 5 3 1 1 4 6 -2 10 13 7 5 1 11 8 3 26
4 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 1 2 3 2 7 -5 5 7 5 2 0 9 0 9 17 13 6 4 3 11 7 4 22
5 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 6 3 3 0 8 1 7 12 7 2 4 1 4 2 2 10 13 5 7 1 12 3 9 22
6 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 6 2 4 0 5 3 2 10 7 3 3 1 5 2 3 12 13 5 7 1 10 5 5 22
7 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 7 4 1 2 9 4 5 13 6 1 2 3 4 7 -3 5 13 5 3 5 13 11 2 18
8 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 5 2 1 2 3 4 -1 7 8 2 4 2 6 6 0 10 13 4 5 4 9 10 -1 17
9 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 4 2 0 5 -5 4 7 4 1 2 9 7 2 13 13 4 5 4 9 12 -3 17
10 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 8 2 2 4 4 7 -3 8 13 4 4 5 7 8 -1 16
11 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 7 3 2 2 5 3 2 11 6 0 5 1 3 4 -1 5 13 3 7 3 8 7 1 16
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 7 2 3 2 7 4 3 9 6 1 2 3 2 4 -2 5 13 3 5 5 9 8 1 14
13 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 0 3 3 1 5 -4 3 7 1 2 4 2 9 -7 5 13 1 5 7 3 14 -11 8
14 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 7 1 0 6 2 8 -6 3 6 0 4 2 2 5 -3 4 13 1 4 8 4 13 -9 7
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 7 0 4 3 2 8 -6 4 6 1 0 5 1 8 -7 3 13 1 4 8 3 16 -13 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 0 2 4 3 12 -9 2 7 1 2 4 1 8 -7 5 13 1 4 8 4 20 -16 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 8 7 1 0 24 0 24 22 5 3 2 0 21 6 15 11 13 10 3 0 45 6 39 33
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 6 6 0 0 19 3 16 18 7 4 2 1 12 6 6 14 13 10 2 1 31 9 22 32
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 6 4 1 1 16 9 7 13 7 4 1 2 20 8 12 13 13 8 2 3 36 17 19 26
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 7 6 1 0 22 6 16 19 6 2 1 3 5 7 -2 7 13 8 2 3 27 13 14 26
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 21 10 11 16 6 2 2 2 9 10 -1 8 13 7 3 3 30 20 10 24
6 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 7 2 4 1 17 12 5 10 6 4 0 2 10 9 1 12 13 6 4 3 27 21 6 22
7 KÖZTERÜLET SK REAC 8 5 1 2 21 7 14 16 5 1 2 2 8 13 -5 5 13 6 3 4 29 20 9 21
8 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 0 2 4 2 14 -12 2 7 6 0 1 22 5 17 18 13 6 2 5 24 19 5 20
9 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 8 3 2 3 12 16 -4 11 13 6 2 5 19 22 -3 20
10 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 7 3 1 3 12 10 2 10 6 2 1 3 8 12 -4 7 13 5 2 6 20 22 -2 17
11 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 5 2 1 2 6 7 -1 7 8 3 1 4 11 13 -2 10 13 5 2 6 17 20 -3 17
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 1 5 1 16 -15 1 7 5 0 2 16 12 4 15 13 5 1 7 17 28 -11 16
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 7 1 1 5 10 15 -5 4 6 1 2 3 6 12 -6 5 13 2 3 8 16 27 -11 9
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 1 1 4 3 12 -9 4 7 1 1 5 7 20 -13 4 13 2 2 9 10 32 -22 8
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 7 0 1 6 7 21 -14 1 6 1 0 5 6 20 -14 3 13 1 1 11 13 41 -28 4
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 0 0 6 4 29 -25 0 7 0 0 7 4 23 -19 0 13 0 0 13 8 52 -44 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 0---2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1---5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0--2 - 0--0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1----4 - 12 - 3--1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 4-1 - 1---
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 0--4 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-----0 - 3
CSEPEL FC
---2 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 1--3 - 32 - 2---
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-----0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7--2 - 4----0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0----9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 5--3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
-2 - 1-0 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 7---0 - 2--0 - 0-0 - 21 - 2-

Meccsek

UNIONE FC

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC II.
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
UNIONE FC
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
UNIONE FC

BUDAFOKI MTE II.

2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 14. 16:30
Csepel Stadion
2019. 09. 14. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BUDAFOKI MTE II.
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple