Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 14. forduló

2019.11.16 - 13:00

Budapest, Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya (Pasaréti úti pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ANDRÁS, SUDICKY BÁLINT
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK
90'
45'

Gólok

TURI ÁKOS

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

26'

MACZINKÓ ROLAND

 

1 - 2

56'

KOCSIS BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 14 11 3 0 49 6 43 36 8.8
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 14 11 2 1 35 10 25 35 8.9
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 14 9 2 3 45 18 27 29 8.9
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 14 9 2 3 28 13 15 29 8.6
5 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 14 7 4 3 32 23 9 25 8.4
6 REAC REAC 14 7 3 4 31 20 11 24 8.3
7 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 14 7 3 4 31 22 9 24 8.1
8 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 14 6 2 6 24 20 4 20 8.9
9 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 14 6 2 6 19 21 -2 20 8.9
10 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  14 6 2 6 19 26 -7 20 7.9
11 UNIONE FC UNIONE FC 14 5 2 7 22 27 -5 17 8.6
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  14 5 1 8 17 30 -13 16 8.8
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 14 2 3 9 17 31 -14 9 8.4
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 14 2 2 10 11 41 -30 8 8.3
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 14 2 1 11 15 41 -26 7 7.9
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 14 0 0 14 8 54 -46 0 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 5 4 0 14 0 14 19 5 3 2 0 10 3 7 11 14 8 6 0 24 3 21 30
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 2 1 11 5 6 17 6 2 4 0 5 1 4 10 14 7 6 1 16 6 10 27
3 KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 5 0 7 2 5 17 5 3 1 1 4 6 -2 10 14 7 6 1 11 8 3 27
4 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 3 4 0 11 3 8 13 7 3 3 1 5 2 3 12 14 6 7 1 16 5 11 25
5 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 3 0 9 1 8 15 7 2 4 1 4 2 2 10 14 6 7 1 13 3 10 25
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 1 2 3 2 7 -5 5 8 5 3 0 9 0 9 18 14 6 5 3 11 7 4 23
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 4 2 2 8 4 4 14 6 0 5 1 3 4 -1 5 14 4 7 3 11 8 3 19
8 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 7 4 1 2 9 4 5 13 7 1 2 4 5 10 -5 5 14 5 3 6 14 14 0 18
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 5 2 1 2 3 4 -1 7 9 2 5 2 7 7 0 11 14 4 6 4 10 11 -1 18
10 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 4 2 0 5 -5 4 8 4 2 2 9 7 2 14 14 4 6 4 9 12 -3 18
11 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 9 2 2 5 4 9 -5 8 14 4 4 6 7 10 -3 16
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 2 4 2 7 4 3 10 6 1 2 3 2 4 -2 5 14 3 6 5 9 8 1 15
13 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 8 1 4 3 3 8 -5 7 6 1 0 5 1 8 -7 3 14 2 4 8 4 16 -12 10
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 0 3 3 1 5 -4 3 8 1 2 5 2 15 -13 5 14 1 5 8 3 20 -17 8
15 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 7 1 0 6 2 8 -6 3 7 0 4 3 2 6 -4 4 14 1 4 9 4 14 -10 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 0 2 4 3 12 -9 2 8 1 2 5 1 9 -8 5 14 1 4 9 4 21 -17 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 8 1 0 28 0 28 25 5 3 2 0 21 6 15 11 14 11 3 0 49 6 43 36
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 7 0 0 23 4 19 21 7 4 2 1 12 6 6 14 14 11 2 1 35 10 25 35
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 5 1 1 25 10 15 16 7 4 1 2 20 8 12 13 14 9 2 3 45 18 27 29
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 7 1 0 23 6 17 22 6 2 1 3 5 7 -2 7 14 9 2 3 28 13 15 29
5 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 3 4 1 22 14 8 13 6 4 0 2 10 9 1 12 14 7 4 3 32 23 9 25
6 KÖZTERÜLET SK REAC 9 6 1 2 23 7 16 19 5 1 2 2 8 13 -5 5 14 7 3 4 31 20 11 24
7 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 1 2 22 12 10 16 6 2 2 2 9 10 -1 8 14 7 3 4 31 22 9 24
8 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 0 2 4 2 14 -12 2 8 6 0 2 22 6 16 18 14 6 2 6 24 20 4 20
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 5 2 1 2 6 7 -1 7 9 4 1 4 13 14 -1 13 14 6 2 6 19 21 -2 20
10 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 9 3 2 4 12 20 -8 11 14 6 2 6 19 26 -7 20
11 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 7 3 1 3 12 10 2 10 7 2 1 4 10 17 -7 7 14 5 2 7 22 27 -5 17
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 1 5 1 16 -15 1 8 5 0 3 16 14 2 15 14 5 1 8 17 30 -13 16
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 7 1 1 5 10 15 -5 4 7 1 2 4 7 16 -9 5 14 2 3 9 17 31 -14 9
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 1 1 4 3 12 -9 4 8 1 1 6 8 29 -21 4 14 2 2 10 11 41 -30 8
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 8 1 1 6 9 21 -12 4 6 1 0 5 6 20 -14 3 14 2 1 11 15 41 -26 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 0 0 6 4 29 -25 0 8 0 0 8 4 25 -21 0 14 0 0 14 8 54 -46 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 01 - 0--2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1---5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0--2 - 0--0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1----4 - 12 - 3--1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 4-1 - 1---
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 04 - 0-4 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-----0 - 3
CSEPEL FC
--4 - 12 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 1--3 - 32 - 2-5 - 2-
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-2 - 0---0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7--2 - 4----0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 01 - 2---9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 32 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 59 - 1-3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
-2 - 1-0 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 7---0 - 2--0 - 0-0 - 21 - 2-

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 31. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 28. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 12. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
2019. 10. 26. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 31. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 24. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 03. 07. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
KÖZTERÜLET SK

43. SZ. ÉPÍTŐK

2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 17. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
ASR GÁZGYÁR
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 08. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 08. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 10. 19. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 10. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
REAC
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
IKARUS BSE
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 11. 16. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 11. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
CSEPEL FC
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
UNIONE FC
2020. 03. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple