Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 14. forduló

2019.11.16 - 13:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
AGÓCS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSETE CSONGOR, RESZLER CSABA
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
90'
45'

Gólok

GOMBKÖTŐ ÁRPÁD PÉTER

47'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 14 11 3 0 49 6 43 36 8.8
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 14 11 2 1 35 10 25 35 8.9
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 14 9 2 3 45 18 27 29 8.9
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 14 9 2 3 28 13 15 29 8.6
5 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 14 7 4 3 32 23 9 25 8.4
6 REAC REAC 14 7 3 4 31 20 11 24 8.3
7 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 14 7 3 4 31 22 9 24 8.1
8 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 14 6 2 6 24 20 4 20 8.9
9 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 14 6 2 6 19 21 -2 20 8.9
10 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  14 6 2 6 19 26 -7 20 7.9
11 UNIONE FC UNIONE FC 14 5 2 7 22 27 -5 17 8.6
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  14 5 1 8 17 30 -13 16 8.8
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 14 2 3 9 17 31 -14 9 8.4
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 14 2 2 10 11 41 -30 8 8.3
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 14 2 1 11 15 41 -26 7 7.9
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 14 0 0 14 8 54 -46 0 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 5 4 0 14 0 14 19 5 3 2 0 10 3 7 11 14 8 6 0 24 3 21 30
2 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 2 1 11 5 6 17 6 2 4 0 5 1 4 10 14 7 6 1 16 6 10 27
3 KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 5 0 7 2 5 17 5 3 1 1 4 6 -2 10 14 7 6 1 11 8 3 27
4 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 3 4 0 11 3 8 13 7 3 3 1 5 2 3 12 14 6 7 1 16 5 11 25
5 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 3 0 9 1 8 15 7 2 4 1 4 2 2 10 14 6 7 1 13 3 10 25
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 1 2 3 2 7 -5 5 8 5 3 0 9 0 9 18 14 6 5 3 11 7 4 23
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 4 2 2 8 4 4 14 6 0 5 1 3 4 -1 5 14 4 7 3 11 8 3 19
8 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 7 4 1 2 9 4 5 13 7 1 2 4 5 10 -5 5 14 5 3 6 14 14 0 18
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 5 2 1 2 3 4 -1 7 9 2 5 2 7 7 0 11 14 4 6 4 10 11 -1 18
10 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 4 2 0 5 -5 4 8 4 2 2 9 7 2 14 14 4 6 4 9 12 -3 18
11 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 9 2 2 5 4 9 -5 8 14 4 4 6 7 10 -3 16
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 2 4 2 7 4 3 10 6 1 2 3 2 4 -2 5 14 3 6 5 9 8 1 15
13 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 8 1 4 3 3 8 -5 7 6 1 0 5 1 8 -7 3 14 2 4 8 4 16 -12 10
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 0 3 3 1 5 -4 3 8 1 2 5 2 15 -13 5 14 1 5 8 3 20 -17 8
15 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 7 1 0 6 2 8 -6 3 7 0 4 3 2 6 -4 4 14 1 4 9 4 14 -10 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 0 2 4 3 12 -9 2 8 1 2 5 1 9 -8 5 14 1 4 9 4 21 -17 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 8 1 0 28 0 28 25 5 3 2 0 21 6 15 11 14 11 3 0 49 6 43 36
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 7 0 0 23 4 19 21 7 4 2 1 12 6 6 14 14 11 2 1 35 10 25 35
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 5 1 1 25 10 15 16 7 4 1 2 20 8 12 13 14 9 2 3 45 18 27 29
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 7 1 0 23 6 17 22 6 2 1 3 5 7 -2 7 14 9 2 3 28 13 15 29
5 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 3 4 1 22 14 8 13 6 4 0 2 10 9 1 12 14 7 4 3 32 23 9 25
6 KÖZTERÜLET SK REAC 9 6 1 2 23 7 16 19 5 1 2 2 8 13 -5 5 14 7 3 4 31 20 11 24
7 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 1 2 22 12 10 16 6 2 2 2 9 10 -1 8 14 7 3 4 31 22 9 24
8 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 0 2 4 2 14 -12 2 8 6 0 2 22 6 16 18 14 6 2 6 24 20 4 20
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 5 2 1 2 6 7 -1 7 9 4 1 4 13 14 -1 13 14 6 2 6 19 21 -2 20
10 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 9 3 2 4 12 20 -8 11 14 6 2 6 19 26 -7 20
11 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 7 3 1 3 12 10 2 10 7 2 1 4 10 17 -7 7 14 5 2 7 22 27 -5 17
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 1 5 1 16 -15 1 8 5 0 3 16 14 2 15 14 5 1 8 17 30 -13 16
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 7 1 1 5 10 15 -5 4 7 1 2 4 7 16 -9 5 14 2 3 9 17 31 -14 9
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 1 1 4 3 12 -9 4 8 1 1 6 8 29 -21 4 14 2 2 10 11 41 -30 8
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 8 1 1 6 9 21 -12 4 6 1 0 5 6 20 -14 3 14 2 1 11 15 41 -26 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 6 0 0 6 4 29 -25 0 8 0 0 8 4 25 -21 0 14 0 0 14 8 54 -46 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 01 - 0--2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1---5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 0--2 - 0--0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1----4 - 12 - 3--1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 4-1 - 1---
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 04 - 0-4 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-----0 - 3
CSEPEL FC
--4 - 12 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 1--3 - 32 - 2-5 - 2-
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-2 - 0---0 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7--2 - 4----0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 01 - 2---9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 32 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 59 - 1-3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
-2 - 1-0 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 7---0 - 2--0 - 0-0 - 21 - 2-

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 08. 17. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 09. 14. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 21. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEPEL FC
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 19. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KÖZTERÜLET SK
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 09. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
2020. 02. 29. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2020. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
UNIONE FC

BUDAFOKI MTE II.

2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 08. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 07. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 14. 16:30
Csepel Stadion
2019. 09. 14. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 09. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 10. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 31. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ÚJPEST FC II.
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 02. 22. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BUDAFOKI MTE II.
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 13. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple