Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 15. forduló

2019.11.22 - 20:30

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
PRÁTH DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYANA GERGELY, KISPÁL MÁRK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BVSC-ZUGLÓ
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 15 12 3 0 56 6 50 39 9
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 15 12 2 1 38 12 26 38 8.9
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 15 10 2 3 47 19 28 32 8.9
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 15 10 2 3 32 15 17 32 8.8
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 15 8 3 4 38 24 14 27 8.7
6 REAC REAC 15 8 3 4 32 20 12 27 8.7
7 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 15 7 5 3 32 23 9 26 8.6
8 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  15 7 2 6 24 26 -2 23 8.5
9 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 15 6 2 7 25 22 3 20 8.5
10 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 15 6 2 7 21 24 -3 20 8.4
11 UNIONE FC UNIONE FC 15 5 2 8 24 31 -7 17 8.3
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  15 5 1 9 17 37 -20 16 8.3
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 15 2 4 9 17 31 -14 10 8.2
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 15 2 2 11 11 42 -31 8 8.1
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 15 2 1 12 15 46 -31 7 8.1
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 15 0 0 15 10 61 -51 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 5 4 0 14 0 14 19 6 4 2 0 14 3 11 14 15 9 6 0 28 3 25 33
2 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 3 4 0 11 3 8 13 8 4 3 1 7 3 4 15 15 7 7 1 18 6 12 28
3 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 3 0 9 1 8 15 8 3 4 1 7 3 4 13 15 7 7 1 16 4 12 28
4 KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 5 0 7 2 5 17 6 3 2 1 4 6 -2 11 15 7 7 1 11 8 3 28
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 2 1 11 5 6 17 7 2 4 1 6 3 3 10 15 7 6 2 17 8 9 27
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 7 1 2 4 3 9 -6 5 8 5 3 0 9 0 9 18 15 6 5 4 12 9 3 23
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 4 2 2 8 4 4 14 7 0 6 1 3 4 -1 6 15 4 8 3 11 8 3 20
8 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 4 2 2 10 5 5 14 7 1 2 4 5 10 -5 5 15 5 4 6 15 15 0 19
9 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 10 3 2 5 7 9 -2 11 15 5 4 6 10 10 0 19
10 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 6 2 1 3 4 7 -3 7 9 2 5 2 7 7 0 11 15 4 6 5 11 14 -3 18
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 0 4 3 0 9 -9 4 8 4 2 2 9 7 2 14 15 4 6 5 9 16 -7 18
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 2 4 2 7 4 3 10 7 1 3 3 3 5 -2 6 15 3 7 5 10 9 1 16
13 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 1 4 4 3 11 -8 7 6 1 0 5 1 8 -7 3 15 2 4 9 4 19 -15 10
14 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 7 1 2 4 5 13 -8 5 8 1 2 5 1 9 -8 5 15 2 4 9 6 22 -16 10
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 0 4 3 1 5 -4 4 8 1 2 5 2 15 -13 5 15 1 6 8 3 20 -17 9
16 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 1 6 2 8 -6 4 7 0 4 3 2 6 -4 4 15 1 5 9 4 14 -10 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 8 1 0 28 0 28 25 6 4 2 0 28 6 22 14 15 12 3 0 56 6 50 39
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 7 0 0 23 4 19 21 8 5 2 1 15 8 7 17 15 12 2 1 38 12 26 38
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 5 1 1 25 10 15 16 8 5 1 2 22 9 13 16 15 10 2 3 47 19 28 32
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 7 1 0 23 6 17 22 7 3 1 3 9 9 0 10 15 10 2 3 32 15 17 32
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 1 2 22 12 10 16 7 3 2 2 16 12 4 11 15 8 3 4 38 24 14 27
6 KÖZTERÜLET SK REAC 9 6 1 2 23 7 16 19 6 2 2 2 9 13 -4 8 15 8 3 4 32 20 12 27
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 3 4 1 22 14 8 13 7 4 1 2 10 9 1 13 15 7 5 3 32 23 9 26
8 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 10 4 2 4 17 20 -3 14 15 7 2 6 24 26 -2 23
9 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 7 0 2 5 3 16 -13 2 8 6 0 2 22 6 16 18 15 6 2 7 25 22 3 20
10 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 6 2 1 3 8 10 -2 7 9 4 1 4 13 14 -1 13 15 6 2 7 21 24 -3 20
11 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 3 1 4 14 14 0 10 7 2 1 4 10 17 -7 7 15 5 2 8 24 31 -7 17
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 0 1 6 1 23 -22 1 8 5 0 3 16 14 2 15 15 5 1 9 17 37 -20 16
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 2 5 10 15 -5 5 7 1 2 4 7 16 -9 5 15 2 4 9 17 31 -14 10
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 1 1 5 3 13 -10 4 8 1 1 6 8 29 -21 4 15 2 2 11 11 42 -31 8
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 1 1 7 9 26 -17 4 6 1 0 5 6 20 -14 3 15 2 1 12 15 46 -31 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 7 0 0 7 6 36 -30 0 8 0 0 8 4 25 -21 0 15 0 0 15 10 61 -51 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 01 - 0--2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1---5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 02 - 3-2 - 0--0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1--0 - 0-4 - 12 - 3--1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 4-1 - 11 - 2--
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 04 - 0-4 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-0 - 1---0 - 3
CSEPEL FC
--4 - 12 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 1--3 - 32 - 2-5 - 2-
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-2 - 0--0 - 50 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7--2 - 4-2 - 7--0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 01 - 2---9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 32 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 59 - 1-3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
2 - 42 - 1-0 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 70 - 7--0 - 2--0 - 0-0 - 21 - 2-

Meccsek

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
2019. 10. 09. 20:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
2019. 08. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 08. 31. 17:30
Csepel Stadion
2019. 08. 31. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
2019. 09. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Fővárosi Vízművek SK
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 13. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 27. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 27. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 19. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 11. 06. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC II.
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 16. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
2020. 02. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 02. 29. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 03. 06. 20:30
Goldball Park
2020. 03. 06. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 13. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

BVSC-ZUGLÓ

2019. 08. 17. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 08. 17. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
CSEP-GÓL FC
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 08. 30. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 09. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
REAC
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
2019. 09. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 05. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 10. 12. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 12. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
CSEPEL FC
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 10. 18. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
Fővárosi Vízművek SK
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 02. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 11. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 10. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 11. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
INFO
BVSC-ZUGLÓ
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 02. 28. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 03. 13. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
2020. 06. 30.
Budai II. László Stadion
REAC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
KÖZTERÜLET SK
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple