Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 4. forduló

2019.09.07 - 11:00

Budapest, ASR Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
POZSONYI BALÁZS ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIDA GÁBOR, MADARI ADRIÁN
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC II. KELEN SC II. 4 4 0 0 13 6 7 12 11.5
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 4 3 0 1 16 10 6 9 7.5
3 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 4 3 0 1 16 11 5 9 10.8
4 RAFC RAFC 4 2 2 0 5 3 2 8 7.5
5 TF SE TF SE 4 2 1 1 6 3 3 7 9.3
6 MLTC MLTC 4 2 1 1 7 6 1 7 10
7 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 4 2 1 1 7 6 1 7 6.3
8 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 4 1 2 1 6 4 2 5 7.5
9 ÚBV KFT. ÚBV KFT. 4 1 2 1 10 13 -3 5 11.5
10 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 4 1 1 2 7 5 2 4 6.5
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 1 1 2 6 9 -3 4 13
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 4 1 0 3 12 15 -3 3 6
13 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 4 1 0 3 10 13 -3 3 6
14 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 4 1 0 3 9 13 -4 3 8.8
15 MUN SE MUN SE 4 0 2 2 7 10 -3 2 6.8
16 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 4 0 1 3 7 17 -10 1 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG SE II KELEN SC II. 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 7 3 4 10
2 TESTVÉRISÉG SE II MLTC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 4 2 2 9
3 TESTVÉRISÉG SE II RAFC 3 2 1 0 3 1 2 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 3 1 2 8
4 TESTVÉRISÉG SE II NIMRÓD SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 5 4 1 7
5 TESTVÉRISÉG SE II PESTSZENTIMREI SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 3 2 1 7
6 TESTVÉRISÉG SE II II. KERÜLET UFC 2 2 0 0 5 0 5 6 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 2 0 2 6 3 3 6
7 TESTVÉRISÉG SE II AIRNERGY FC 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 2 2 0 6
8 TESTVÉRISÉG SE II ASR GÁZGYÁR II. 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 1 2 5
9 TESTVÉRISÉG SE II TF SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 2 1 4 3 1 5
10 TESTVÉRISÉG SE II PÉNZÜGYŐR SE II. 3 1 2 0 4 3 1 5 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 2 1 5 5 0 5
11 TESTVÉRISÉG SE II THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 1 2 1 4 4 0 5
12 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 1 2 1 4 7 -3 5
13 TESTVÉRISÉG SE II ÚBV KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 1 1 2 3 5 -2 4
14 TESTVÉRISÉG SE II HIDEGKÚTI SC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 3 1 4 5 -1 3
15 TESTVÉRISÉG SE II MUN SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 2 7 -5 1
16 TESTVÉRISÉG SE II SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 0 4 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG SE II KELEN SC II. 2 2 0 0 7 4 3 6 2 2 0 0 6 2 4 6 4 4 0 0 13 6 7 12
2 TESTVÉRISÉG SE II NIMRÓD SE 2 2 0 0 11 7 4 6 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 16 10 6 9
3 TESTVÉRISÉG SE II II. KERÜLET UFC 2 2 0 0 10 3 7 6 2 1 0 1 6 8 -2 3 4 3 0 1 16 11 5 9
4 TESTVÉRISÉG SE II RAFC 3 1 2 0 4 3 1 5 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 2 0 5 3 2 8
5 TESTVÉRISÉG SE II TF SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 1 1 6 3 3 7
6 TESTVÉRISÉG SE II MLTC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 1 1 7 6 1 7
7 TESTVÉRISÉG SE II PESTSZENTIMREI SK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 7 6 1 7
8 TESTVÉRISÉG SE II AIRNERGY FC 2 1 0 1 3 1 2 3 2 0 2 0 3 3 0 2 4 1 2 1 6 4 2 5
9 TESTVÉRISÉG SE II ÚBV KFT. 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 8 11 -3 4 4 1 2 1 10 13 -3 5
10 TESTVÉRISÉG SE II ASR GÁZGYÁR II. 2 1 0 1 6 3 3 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 7 5 2 4
11 TESTVÉRISÉG SE II HIDEGKÚTI SC 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 6 9 -3 4
12 TESTVÉRISÉG SE II THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 1 1 0 0 5 4 1 3 3 0 0 3 7 11 -4 0 4 1 0 3 12 15 -3 3
13 TESTVÉRISÉG SE II PÉNZÜGYŐR SE II. 3 1 0 2 8 9 -1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 4 1 0 3 10 13 -3 3
14 TESTVÉRISÉG SE II SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 1 0 1 9 7 2 3 4 1 0 3 9 13 -4 3
15 TESTVÉRISÉG SE II MUN SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 2 2 7 10 -3 2
16 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 1 1 4 9 -5 1 4 0 1 3 7 17 -10 1
 
AIRNERGY FC
-3 - 0--0 - 1----------
ASR GÁZGYÁR II.
---------0 - 1----6 - 2
HIDEGKÚTI SC
-----2 - 1-----2 - 2---
II. KERÜLET UFC
-----------7 - 2-3 - 1-
KELEN SC II.
------3 - 24 - 2-------
MLTC
-1 - 0---2 - 2---------
MUN SE
----1 - 3---------3 - 3
NIMRÓD SE
---5 - 2---------6 - 5-
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 23 - 4----------2 - 3
PESTSZENTIMREI SK
-1 - 1---4 - 3---------
RAFC
1 - 1--------2 - 1--1 - 1--
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
-------0 - 3----0 - 3--
TESTVÉRISÉG SE II
----1 - 3------2 - 5---
TF SE
---------0 - 1---2 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
-----------5 - 4---
ÚBV KFT.
2 - 2--------------

Meccsek

ASR GÁZGYÁR II.

2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RAFC
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
MLTC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NIMRÓD SE
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
AIRNERGY FC
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INFO
PESTSZENTIMREI SK
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MLTC
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE

ÚBV KFT.

2019. 08. 16. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 08. 16. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
ÚBV KFT.
2019. 08. 25. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 08. 25. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ÚBV KFT.
2019. 09. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
AIRNERGY FC
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 14. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 09. 14. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚBV KFT.
2019. 09. 21. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚBV KFT.
2019. 09. 28. 16:00
MLTC Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
MLTC Sportpálya
MLTC
ÚBV KFT.
2019. 10. 03. 19:00
Goldball Park
2019. 10. 03. 19:00
Goldball Park
ÚBV KFT.
TF SE
2019. 10. 11. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 11. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ÚBV KFT.
2019. 10. 21. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 21. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
KELEN SC II.
2019. 10. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 10. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ÚBV KFT.
2019. 11. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 11. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 11. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
ÚBV KFT.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 11. 20. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 20. 19:15
Budafoki MTE Sporttelep
ÚBV KFT.
NIMRÓD SE
2019. 11. 26. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2019. 11. 26. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚBV KFT.
2020. 02. 22. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 02. 22. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2020. 02. 29. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 02. 29. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
MUN SE
2020. 03. 08. 15:00
Goldball Park
2020. 03. 08. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
ÚBV KFT.
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
RAFC
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
MLTC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ÚBV KFT.
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->