Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 5. forduló

2019.09.13 - 20:00

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
GRÜNVALD GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES ANDRÁS, CZEGLÉDI BARNA
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

KOVÁCS BENCE GÁBOR

33'

1 - 0

 

RÉTI DÁNIEL

90'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 5 4 0 1 22 12 10 12 11
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 5 4 0 1 18 11 7 12 8
3 KELEN SC II. KELEN SC II. 5 4 0 1 14 9 5 12 9.4
4 RAFC RAFC 5 3 2 0 10 6 4 11 7.6
5 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 5 3 1 1 11 8 3 10 8.4
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 5 2 2 1 9 5 4 8 7
7 TF SE TF SE 5 2 1 2 7 5 2 7 8
8 MLTC MLTC 5 2 1 2 10 11 -1 7 8.6
9 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 5 2 1 2 8 9 -1 7 11.4
10 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 5 2 0 3 12 13 -1 6 7.8
11 ÚBV KFT. ÚBV KFT. 5 1 2 2 12 17 -5 5 9.8
12 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 5 1 1 3 7 7 0 4 7.4
13 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 5 1 1 3 9 18 -9 4 8.4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 5 1 0 4 13 17 -4 3 7.6
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 5 1 0 4 9 15 -6 3 9.2
16 MUN SE MUN SE 5 0 2 3 8 16 -8 2 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE KELEN SC II. 3 3 0 0 4 1 3 9 2 1 1 0 4 2 2 4 5 4 1 0 8 3 5 13
2 MUN SE MLTC 3 2 1 0 4 2 2 7 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 1 1 6 4 2 10
3 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 3 2 1 0 3 1 2 7 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 1 1 4 2 2 10
4 MUN SE RAFC 3 2 1 0 3 1 2 7 2 0 2 0 2 2 0 2 5 2 3 0 5 3 2 9
5 MUN SE TF SE 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 2 1 5 3 2 8
6 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE II. 3 1 2 0 4 3 1 5 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 2 1 6 5 1 8
7 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 2 2 0 0 2 0 2 6 3 0 2 1 3 4 -1 2 5 2 2 1 5 4 1 8
8 MUN SE II. KERÜLET UFC 3 2 1 0 6 1 5 7 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 2 1 2 7 4 3 7
9 MUN SE NIMRÓD SE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 2 1 2 5 5 0 7
10 MUN SE AIRNERGY FC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 2 0 3 2 3 -1 6
11 MUN SE HIDEGKÚTI SC 3 1 2 0 3 2 1 5 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 3 1 5 5 0 6
12 MUN SE ASR GÁZGYÁR II. 2 1 1 0 3 0 3 4 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 1 2 2 3 2 1 5
13 MUN SE TESTVÉRISÉG SE II 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 1 2 1 6 -5 1 5 1 2 2 4 8 -4 5
14 MUN SE ÚBV KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 1 2 3 5 -2 4 5 1 1 3 3 6 -3 4
15 MUN SE MUN SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 0 2 3 3 8 -5 2
16 MUN SE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 3 0 0 3 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 0 0 5 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE II. KERÜLET UFC 3 3 0 0 16 4 12 9 2 1 0 1 6 8 -2 3 5 4 0 1 22 12 10 12
2 MUN SE NIMRÓD SE 2 2 0 0 11 7 4 6 3 2 0 1 7 4 3 6 5 4 0 1 18 11 7 12
3 MUN SE KELEN SC II. 3 2 0 1 8 7 1 6 2 2 0 0 6 2 4 6 5 4 0 1 14 9 5 12
4 MUN SE RAFC 3 1 2 0 4 3 1 5 2 2 0 0 6 3 3 6 5 3 2 0 10 6 4 11
5 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 3 2 1 0 9 6 3 7 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 1 1 11 8 3 10
6 MUN SE AIRNERGY FC 2 1 0 1 3 1 2 3 3 1 2 0 6 4 2 5 5 2 2 1 9 5 4 8
7 MUN SE TF SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 1 2 7 5 2 7
8 MUN SE MLTC 3 1 1 1 6 7 -1 4 2 1 0 1 4 4 0 3 5 2 1 2 10 11 -1 7
9 MUN SE HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 6 3 3 7 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 2 1 2 8 9 -1 7
10 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE II. 3 1 0 2 8 9 -1 3 2 1 0 1 4 4 0 3 5 2 0 3 12 13 -1 6
11 MUN SE ÚBV KFT. 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 1 2 10 15 -5 4 5 1 2 2 12 17 -5 5
12 MUN SE ASR GÁZGYÁR II. 2 1 0 1 6 3 3 3 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 1 1 3 7 7 0 4
13 MUN SE TESTVÉRISÉG SE II 2 0 0 2 3 8 -5 0 3 1 1 1 6 10 -4 4 5 1 1 3 9 18 -9 4
14 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 2 1 0 1 6 6 0 3 3 0 0 3 7 11 -4 0 5 1 0 4 13 17 -4 3
15 MUN SE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 3 0 0 3 0 8 -8 0 2 1 0 1 9 7 2 3 5 1 0 4 9 15 -6 3
16 MUN SE MUN SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 3 0 1 2 4 10 -6 1 5 0 2 3 8 16 -8 2
 
AIRNERGY FC
-3 - 0--0 - 1----------
ASR GÁZGYÁR II.
---------0 - 1----6 - 2
HIDEGKÚTI SC
-2 - 0---2 - 1-----2 - 2---
II. KERÜLET UFC
-----6 - 1-----7 - 2-3 - 1-
KELEN SC II.
1 - 3-----3 - 24 - 2-------
MLTC
-1 - 0---2 - 2---3 - 5-----
MUN SE
----1 - 3---------3 - 3
NIMRÓD SE
---5 - 2---------6 - 5-
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 23 - 4----------2 - 3
PESTSZENTIMREI SK
-1 - 1---4 - 3--------4 - 2
RAFC
1 - 1--------2 - 1--1 - 1--
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
-------0 - 30 - 2---0 - 3--
TESTVÉRISÉG SE II
----1 - 3------2 - 5---
TF SE
-------1 - 2-0 - 1---2 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
-----------5 - 41 - 2--
ÚBV KFT.
2 - 2--------------

Meccsek

HIDEGKÚTI SC

2019. 08. 16. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 08. 16. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 08. 27. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 08. 27. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
HIDEGKÚTI SC
2019. 08. 30. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 08. 30. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
MUN SE
2019. 09. 08. 15:00
Goldball Park
2019. 09. 08. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
HIDEGKÚTI SC
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 21. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
HIDEGKÚTI SC
2019. 09. 27. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 27. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RAFC
2019. 10. 05. 15:00
MLTC Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
MLTC Sportpálya
MLTC
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 11. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 11. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ÚBV KFT.
2019. 10. 20. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 10. 20. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
TF SE
2019. 10. 25. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 10. 25. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 03. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 03. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
II. KERÜLET UFC
2019. 11. 09. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 15. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 15. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 11. 24. 19:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 11. 24. 19:00
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 23. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 02. 23. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 28. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 02. 28. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2020. 03. 08. 17:00
Budatétény Sporttelep
2020. 03. 08. 17:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
HIDEGKÚTI SC
2020. 03. 14. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 03. 14. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
MLTC
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
NIMRÓD SE

ASR GÁZGYÁR II.

2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RAFC
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
MLTC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NIMRÓD SE
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
AIRNERGY FC
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INFO
PESTSZENTIMREI SK
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MLTC
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->