Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 7. forduló

2019.09.28 - 16:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
KOVÁCS ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH BALÁZS, BUSAI ATTILA
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

TAKÁCS MARCELL BARS
ERDŐ-LAHNER TAS

28'

1 - 1

 

 

1 - 2

43'

BAGÓ ISTVÁN

 

1 - 3

81'

BOROS MÁTÉ ANDRÁS
KOCSIS BOTOND

84'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC II. KELEN SC II. 7 6 0 1 22 12 10 18 8.7
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 7 5 0 2 23 15 8 15 8.6
3 RAFC RAFC 7 4 3 0 15 7 8 15 8.9
4 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 7 4 1 2 27 18 9 13 10
5 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 7 4 1 2 18 14 4 13 7.6
6 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 7 4 0 3 18 14 4 12 7.9
7 TF SE TF SE 7 3 1 3 15 11 4 10 9.1
8 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 7 2 4 1 13 9 4 10 7.7
9 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 7 2 2 3 12 15 -3 8 8.9
10 ÚBV KFT. ÚBV KFT. 7 2 2 3 13 21 -8 8 8.7
11 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 7 2 1 4 11 14 -3 7 6.3
12 MLTC MLTC 7 2 1 4 12 17 -5 7 8.6
13 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 7 2 1 4 15 26 -11 7 7.4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 7 2 0 5 18 23 -5 6 9
15 SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 7 1 2 4 12 18 -6 5 9.4
16 MUN SE MUN SE 7 0 3 4 12 22 -10 3 9.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE KELEN SC II. 5 5 0 0 8 2 6 15 2 1 1 0 4 2 2 4 7 6 1 0 12 4 8 19
2 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 4 3 1 0 6 3 3 10 3 1 0 2 1 2 -1 3 7 4 1 2 7 5 2 13
3 MUN SE RAFC 4 3 1 0 5 1 4 10 3 0 3 0 2 2 0 3 7 3 4 0 7 3 4 13
4 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 3 0 0 4 0 4 9 4 0 3 1 4 5 -1 3 7 3 3 1 8 5 3 12
5 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE II. 4 1 3 0 5 4 1 6 3 2 0 1 3 2 1 6 7 3 3 1 8 6 2 12
6 MUN SE TF SE 4 1 1 2 3 5 -2 4 3 2 1 0 6 1 5 7 7 3 2 2 9 6 3 11
7 MUN SE MLTC 5 2 2 1 4 5 -1 8 2 1 0 1 2 2 0 3 7 3 2 2 6 7 -1 11
8 MUN SE II. KERÜLET UFC 4 2 1 1 7 3 4 7 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 3 1 3 11 8 3 10
9 MUN SE NIMRÓD SE 3 1 1 1 4 4 0 4 4 2 0 2 3 2 1 6 7 3 1 3 7 6 1 10
10 MUN SE ASR GÁZGYÁR II. 2 1 1 0 3 0 3 4 5 1 1 3 3 6 -3 4 7 2 2 3 6 6 0 8
11 MUN SE TESTVÉRISÉG SE II 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 2 2 3 7 11 -4 8
12 MUN SE AIRNERGY FC 3 1 0 2 3 4 -1 3 4 1 1 2 1 2 -1 4 7 2 1 4 4 6 -2 7
13 MUN SE HIDEGKÚTI SC 4 1 3 0 3 2 1 6 3 0 1 2 4 6 -2 1 7 1 4 2 7 8 -1 7
14 MUN SE ÚBV KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 6 1 2 3 3 7 -4 5 7 1 2 4 3 8 -5 5
15 MUN SE MUN SE 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 0 2 2 2 5 -3 2 7 0 3 4 4 11 -7 3
16 MUN SE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 4 0 1 3 0 4 -4 1 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 0 2 5 2 8 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE KELEN SC II. 5 4 0 1 16 10 6 12 2 2 0 0 6 2 4 6 7 6 0 1 22 12 10 18
2 MUN SE NIMRÓD SE 3 2 0 1 11 9 2 6 4 3 0 1 12 6 6 9 7 5 0 2 23 15 8 15
3 MUN SE RAFC 4 2 2 0 8 3 5 8 3 2 1 0 7 4 3 7 7 4 3 0 15 7 8 15
4 MUN SE II. KERÜLET UFC 4 3 0 1 18 7 11 9 3 1 1 1 9 11 -2 4 7 4 1 2 27 18 9 13
5 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 4 3 1 0 14 9 5 10 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 4 1 2 18 14 4 13
6 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE II. 4 2 0 2 12 10 2 6 3 2 0 1 6 4 2 6 7 4 0 3 18 14 4 12
7 MUN SE TF SE 4 1 0 3 6 8 -2 3 3 2 1 0 9 3 6 7 7 3 1 3 15 11 4 10
8 MUN SE AIRNERGY FC 3 1 1 1 6 4 2 4 4 1 3 0 7 5 2 6 7 2 4 1 13 9 4 10
9 MUN SE HIDEGKÚTI SC 4 2 2 0 7 4 3 8 3 0 0 3 5 11 -6 0 7 2 2 3 12 15 -3 8
10 MUN SE ÚBV KFT. 1 0 1 0 2 2 0 1 6 2 1 3 11 19 -8 7 7 2 2 3 13 21 -8 8
11 MUN SE ASR GÁZGYÁR II. 2 1 0 1 6 3 3 3 5 1 1 3 5 11 -6 4 7 2 1 4 11 14 -3 7
12 MUN SE MLTC 5 1 1 3 8 13 -5 4 2 1 0 1 4 4 0 3 7 2 1 4 12 17 -5 7
13 MUN SE TESTVÉRISÉG SE II 3 0 0 3 5 13 -8 0 4 2 1 1 10 13 -3 7 7 2 1 4 15 26 -11 7
14 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 3 2 0 1 10 8 2 6 4 0 0 4 8 15 -7 0 7 2 0 5 18 23 -5 6
15 MUN SE SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE 4 0 1 3 1 9 -8 1 3 1 1 1 11 9 2 4 7 1 2 4 12 18 -6 5
16 MUN SE MUN SE 3 0 2 1 6 8 -2 2 4 0 1 3 6 14 -8 1 7 0 3 4 12 22 -10 3
 
AIRNERGY FC
-3 - 03 - 3-0 - 1----------
ASR GÁZGYÁR II.
---------0 - 1----6 - 2
HIDEGKÚTI SC
-2 - 0---2 - 1---1 - 1-2 - 2---
II. KERÜLET UFC
-2 - 3---6 - 1-----7 - 2-3 - 1-
KELEN SC II.
1 - 35 - 1----3 - 24 - 23 - 2------
MLTC
-1 - 0---2 - 2---3 - 5--2 - 5-0 - 1
MUN SE
----1 - 3-----2 - 2---3 - 3
NIMRÓD SE
---5 - 2---0 - 2-----6 - 5-
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 23 - 4---------4 - 12 - 3
PESTSZENTIMREI SK
-1 - 15 - 3--4 - 3--------4 - 2
RAFC
1 - 1--------2 - 1--1 - 1-4 - 0
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
1 - 1------0 - 30 - 2---0 - 3--
TESTVÉRISÉG SE II
----1 - 3--2 - 5---2 - 5---
TF SE
-------1 - 2-0 - 1--3 - 42 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
------4 - 2----5 - 41 - 2--
ÚBV KFT.
2 - 2--------------

Meccsek

II. KERÜLET UFC

2019. 09. 25. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 25. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KERÜLET UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 08. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
II. KERÜLET UFC
2019. 08. 31. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 08. 31. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 09. 08. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 09. 08. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
II. KERÜLET UFC
2019. 09. 15. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 15. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
MUN SE
2019. 09. 22. 15:00
Goldball Park
2019. 09. 22. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
II. KERÜLET UFC
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 10. 05. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
II. KERÜLET UFC
2019. 10. 12. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 10. 12. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
RAFC
2019. 10. 19. 11:00
MLTC Sportpálya
2019. 10. 19. 11:00
MLTC Sportpálya
MLTC
II. KERÜLET UFC
2019. 10. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 10. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ÚBV KFT.
2019. 11. 03. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 11. 03. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
II. KERÜLET UFC
2019. 11. 09. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
KELEN SC II.
2019. 11. 16. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 11. 16. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
TF SE
2019. 11. 23. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
II. KERÜLET UFC
2020. 02. 22. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 02. 22. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
II. KERÜLET UFC
2020. 02. 29. 17:00
Panoráma Sportközpont
2020. 02. 29. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
NIMRÓD SE
2020. 03. 06. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 03. 06. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
II. KERÜLET UFC
2020. 03. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2020. 03. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Budatétény Sporttelep
2020. 06. 30.
Budatétény Sporttelep
MUN SE
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK
2020. 06. 30.
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 06. 30.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
06. 30.
MLTC
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚBV KFT.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
2020. 06. 30.
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
06. 30.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE

ASR GÁZGYÁR II.

2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 08. 16. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RAFC
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
2019. 08. 31. 17:30
MLTC Sportpálya
MLTC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ÚBV KFT.
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 20. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 28. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NIMRÓD SE
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
2019. 11. 10. 18:00
Budatétény Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
AIRNERGY FC
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 11. 23. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INFO
PESTSZENTIMREI SK
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 07. 18:30
BKV Előre Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MLTC
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚBV KFT.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
KELEN SC II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
II. KERÜLET UFC
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
NIMRÓD SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE II
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
MUN SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR II.
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
06. 30.
TF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->