Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 6. forduló

2019.09.22 - 14:00

Csopak, Csopak Spotrpálya

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
ZÁMBÓ KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PRESSING ROLAND
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

DÓCZI PÉTER DOMONKOS

4'

1 - 0

 

CSIDA BENJÁMIN

15'

2 - 0

 

CSIDA BENJÁMIN

19'

3 - 0

 

LENDVAI ISTVÁN

23'

4 - 0

 

LÉNÁRT JÓZSEF

32'

5 - 0

 

DÓCZI PÉTER DOMONKOS

36'

6 - 0

 

GULYÁS LÁSZLÓ

38'

7 - 0

 

DÓCZI PÉTER DOMONKOS

42'

8 - 0

 

LENDVAI ISTVÁN

44'

9 - 0

 

GYURMÁNCZI MARTIN

55'

10 - 0

 

DÁVID TAMÁS

59'

11 - 0

 

VÁRÓCZI DÁVID

61'

12 - 0

 

CSIDA BENJÁMIN

63'

13 - 0

 

VÁRÓCZI DÁVID

71'

14 - 0

 

LENDVAI ISTVÁN

75'

15 - 0

 

PEINTLER TAMÁS

78'

16 - 0

 

VÁRÓCZI DÁVID

81'

17 - 0

 

BURGYÁN BERTOLD

87'

18 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 6 6 0 0 46 5 41 18 8.3
2 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 5 4 1 0 29 4 25 13 7.6
3 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 4 0 1 18 8 10 12 8.8
4 FC ZIRC FC ZIRC 6 3 0 3 22 9 13 9 7.8
5 CSOPAK SC CSOPAK SC 5 2 1 2 25 7 18 7 4
6 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 2 1 2 11 15 -4 7 5
7 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 5 2 1 2 14 19 -5 7 4.8
8 ALSÓÖRS SE ALSÓÖRS SE 4 2 0 2 17 16 1 6 7.3
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 1 0 3 10 28 -18 3 4.2
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 0 3 1 30 -29 3 7
11 SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 4 0 0 4 8 33 -25 0 5
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 0 0 5 3 30 -27 0 5.2
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 3 3 0 0 13 1 12 9 3 3 0 0 8 2 6 9 6 6 0 0 21 3 18 18
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 6 1 5 6 2 2 0 0 4 1 3 6 5 4 0 1 10 2 8 12
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 2 1 0 1 10 2 8 3 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 1 1 15 3 12 10
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 3 1 1 1 5 2 3 4 3 1 0 2 5 4 1 3 6 2 1 3 10 6 4 7
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 1 1 5 3 2 4 5 2 1 2 9 7 2 7
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 2 2 0 0 10 0 10 6 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 2 0 2 11 8 3 6
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 0 1 3 2 1 6 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 2 0 3 5 7 -2 6
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 0 2 6 11 -5 6
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 3 1 1 1 6 6 0 4 1 0 0 1 1 7 -6 0 4 1 1 2 7 13 -6 4
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 2 0 0 2 3 6 -3 0 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 1 0 4 4 10 -6 3
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 0 0 3 0 11 -11 0 5 1 0 4 1 14 -13 3
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 0 2 0 13 -13 0 4 1 0 3 1 16 -15 3
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) UGOD SE 3 3 0 0 25 2 23 9 3 3 0 0 21 3 18 9 6 6 0 0 46 5 41 18
2 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SZENTANTALFA NVSE 3 2 1 0 15 3 12 7 2 2 0 0 14 1 13 6 5 4 1 0 29 4 25 13
3 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 1 0 1 6 5 1 3 3 3 0 0 12 3 9 9 5 4 0 1 18 8 10 12
4 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) FC ZIRC 3 2 0 1 11 3 8 6 3 1 0 2 11 6 5 3 6 3 0 3 22 9 13 9
5 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) CSOPAK SC 2 1 0 1 20 3 17 3 3 1 1 1 5 4 1 4 5 2 1 2 25 7 18 7
6 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 1 1 4 9 -5 4 2 1 0 1 7 6 1 3 5 2 1 2 11 15 -4 7
7 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ÖSKÜ FC 2 1 0 1 7 11 -4 3 3 1 1 1 7 8 -1 4 5 2 1 2 14 19 -5 7
8 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ALSÓÖRS SE 2 2 0 0 15 2 13 6 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 2 0 2 17 16 1 6
9 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) ŐSI PSK 3 1 0 2 8 16 -8 3 1 0 0 1 2 12 -10 0 4 1 0 3 10 28 -18 3
10 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 1 0 1 1 6 -5 3 2 0 0 2 0 24 -24 0 4 1 0 3 1 30 -29 3
11 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS 2 0 0 2 4 18 -14 0 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 0 0 4 8 33 -25 0
12 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 1 9 -8 0 3 0 0 3 2 21 -19 0 5 0 0 5 3 30 -27 0
13 NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) NEMESSZALÓK ESE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ALSÓÖRS SE
----9 - 2-----6 - 0-
CSABRENDEK FC
5 - 21 - 3----------
CSOPAK SC
----------18 - 02 - 3
FC ZIRC
9 - 0-2 - 1---0 - 2-----
NEMESSZALÓK ESE
------------
NEMESVÁMOSI LSE
-1 - 2-0 - 7--------
ŐSI PSK
-2 - 4-5 - 4-----1 - 8--
ÖSKÜ FC
--------6 - 4--1 - 7
PEREMARTON SC BERHIDA
---1 - 0---3 - 3-0 - 6--
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
--------4 - 7--0 - 11
SZENTANTALFA NVSE
--1 - 1----5 - 2-9 - 0--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-0 - 6---1 - 0------
UGOD SE
-----11 - 012 - 2-2 - 0---

Meccsek

CSOPAK SC

2019. 08. 18. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2019. 08. 18. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 08. 25. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 08. 31. 16:00
Zirci Sporttelep
2019. 08. 31. 16:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
CSOPAK SC
2019. 09. 15. 14:30
Csabrendek FC
2019. 09. 15. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 09. 22. 14:00
Csopak Spotrpálya
2019. 09. 22. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 09. 28. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2019. 09. 28. 14:00
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
CSOPAK SC
2019. 10. 05. 13:30
Csopak Spotrpálya
2019. 10. 05. 13:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 10. 20. 13:00
Ősi Petőfi SK
2019. 10. 20. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
2019. 10. 27. 12:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2019. 11. 02. 12:00
Peremarton Sporttelep
2019. 11. 02. 12:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2019. 11. 10. 12:00
Csopak Spotrpálya
2019. 11. 10. 12:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 03. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
2020. 03. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SZENTANTALFA NVSE
2020. 06. 30.
Ugod SE
2020. 06. 30.
Ugod SE
UGOD SE
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
06. 30.
FC ZIRC
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
06. 30.
CSABRENDEK FC
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
06. 30.
ALSÓÖRS SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
06. 30.
ŐSI PSK
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2020. 06. 30.
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
2020. 06. 30.
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
06. 30.
PEREMARTON SC BERHIDA
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
2020. 06. 30.
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
06. 30.
CSOPAK SC

TALIÁNDÖRÖGD SE

2019. 08. 25. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 08. 25. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2019. 09. 07. 14:30
Alsóörs Sporttelep
2019. 09. 07. 14:30
Alsóörs Sporttelep
ALSÓÖRS SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 09. 15. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 15. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 09. 22. 14:00
Csopak Spotrpálya
2019. 09. 22. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 09. 29. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 09. 29. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 10. 06. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 13. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 10. 13. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 10. 20. 13:00
Somlószőlős SE
2019. 10. 20. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 10. 27. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
2019. 11. 03. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 11. 10. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 11. 10. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
FC ZIRC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
2020. 06. 30.
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
ALSÓÖRS SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 06. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
CSOPAK SC
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
2020. 06. 30.
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
ÖSKÜ FC
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
2020. 06. 30.
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
SOMLÓ SC SOMLÓSZŐLŐS
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE Sporttelep
SZENTANTALFA NVSE
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
2020. 06. 30.
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 30.
UGOD SE
2020. 06. 30.
Zirci Sporttelep
2020. 06. 30.
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
06. 30.
TALIÁNDÖRÖGD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->