Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 3. forduló

2019.08.25 - 17:00

Balatonkeresztúr, Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
SCHELL ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ÁDÁM, KOCSMÁROS VIVIEN
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TABI VÁROSI SC
90'
45'

Gólok

NAGY SZABOLCS

33'

1 - 0

 

 

1 - 1

41'

TÁBORI TAMÁS
SLEZÁK BARNABÁS

44'

2 - 1

 

OLTI ATTILA

55'

3 - 1

 

 

3 - 2

73'

KAVECZKI BALÁZS

 

3 - 3

89'

TÁBORI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 3 3 0 0 14 3 11 9 7.3
2 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 3 3 0 0 10 1 9 9 12
3 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 3 2 1 0 13 6 7 7 11.3
4 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 3 2 1 0 10 4 6 7 12.7
5 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 3 2 0 1 6 5 1 6 7.7
6 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 2 1 1 0 8 3 5 4 12
7 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 3 1 1 1 7 7 0 4 8.7
8 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 3 0 2 1 4 5 -1 2 8
9 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 3 0 2 1 5 8 -3 2 5.7
10 FC BARCS FC BARCS 3 0 2 1 9 14 -5 2 4
11 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 3 0 1 2 7 10 -3 1 4.3
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 1 1 3 8 -5 1 7.5
13 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 3 0 1 2 3 9 -6 1 6
14 MARCALI VFC MARCALI VFC 3 0 1 2 2 9 -7 1 5.3
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 2 0 0 2 0 9 -9 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6 3 3 0 0 5 1 4 9
4 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 0 1 4 1 3 6
6 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 1 1 3 3 2 0 1 3 1 2 6
7 SEGESDI SE TOPONÁR SE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
8 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
9 SEGESDI SE MARCALI VFC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3
10 SEGESDI SE FC BARCS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 1 0 2 1 7 -6 3
11 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
13 SEGESDI SE CSURGÓI TK 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 2 5 -3 1
14 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 2 2 0 0 9 3 6 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 3 11 9
2 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 10 1 9 9
3 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 2 1 1 0 9 5 4 4 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 1 0 13 6 7 7
4 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 1 0 1 0 3 3 0 1 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 1 0 10 4 6 7
5 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 2 0 0 6 0 6 6 3 2 0 1 6 5 1 6
6 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 8 3 5 4
7 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 6 6 0 3 3 1 1 1 7 7 0 4
8 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 3 3 0 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
9 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 2 0 4 4 0 2 3 0 2 1 5 8 -3 2
10 SEGESDI SE FC BARCS 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 6 11 -5 1 3 0 2 1 9 14 -5 2
11 SEGESDI SE TOPONÁR SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 1 0 1 0 3 3 0 1 3 0 1 2 7 10 -3 1
12 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 8 -5 1
13 SEGESDI SE CSURGÓI TK 2 0 1 1 3 7 -4 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
14 SEGESDI SE MARCALI VFC 2 0 0 2 1 8 -7 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 9 -7 1
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
------------3 - 3-
BALATONI VASAS SE
---0 - 5----------
CSURGÓI TK
-------0 - 4---3 - 3--
FC BARCS
-----3 - 3--------
HETES VIKÁR SC
---6 - 1----3 - 2-----
KADARKÚT KSK
--2 - 0-----------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1----------1 - 1-
MARCALI VFC
-0 - 5-----1 - 3------
NAGYATÁDI FC
-------------3 - 3
NAGYBAJOMI AC
-------1 - 1------
SEGESDI SE
0 - 5-------------
SOMOGYSÁRD SE
---5 - 5------4 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----0 - 5--------
TABI VÁROSI SC
-----------1 - 4--
TOPONÁR SE
-----1 - 3---3 - 4----

Meccsek

BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TABI VÁROSI SC
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
BALATONI VASAS SE
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
HETES VIKÁR SC
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SEGESDI SE
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
FC BARCS
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
03. 21. 15:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 12. 16:30
KADARKÚT KSK
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 19. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 26. 17:00
CSURGÓI TK
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 03. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 10. 17:00
MARCALI VFC
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 17. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 24. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
05. 31. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

TABI VÁROSI SC

2019. 08. 11. 17:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 08. 11. 17:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
TABI VÁROSI SC
2019. 08. 18. 17:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 08. 18. 17:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TABI VÁROSI SC
2019. 09. 01. 17:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 09. 01. 17:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
SEGESDI SE
2019. 09. 14. 16:30
Barcsi Sport Club
2019. 09. 14. 16:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
TABI VÁROSI SC
2019. 11. 24. 13:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 11. 24. 13:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
BALATONI VASAS SE
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TABI VÁROSI SC
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 13. 15:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 13. 15:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
KADARKÚT KSK
2019. 10. 20. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 20. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 26. 14:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 26. 14:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
TABI VÁROSI SC
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
TOPONÁR SE
2019. 11. 09. 13:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 11. 09. 13:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
TABI VÁROSI SC
2019. 11. 17. 13:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 11. 17. 13:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
HETES VIKÁR SC
2020. 02. 23. 14:00
Tabi Városi Sport Club
2020. 02. 23. 14:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 03. 01. 14:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
TABI VÁROSI SC
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 14. 14:30
Segesdi Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
TABI VÁROSI SC
2020. 03. 29. 15:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 03. 29. 15:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
03. 29. 15:30
FC BARCS
2020. 04. 04. 16:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
04. 04. 16:00
TABI VÁROSI SC
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
04. 12. 16:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 18. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 04. 25. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 04. 25. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
04. 25. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 03. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 03. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 03. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 10. 17:00
Tabi Városi Sport Club
2020. 05. 10. 17:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
05. 10. 17:00
CSURGÓI TK
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 17. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 24. 17:00
Tabi Városi Sport Club
2020. 05. 24. 17:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
05. 24. 17:00
MARCALI VFC
2020. 05. 31. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 31. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 31. 17:00
TABI VÁROSI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple