Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 3. forduló

2019.08.25 - 17:00

Hetes, Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
ERDELECZ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH GÁBOR, KOLESÁNSZKY ZOLTÁN TIBOR
HETES VIKÁR SC
NAGYBAJOMI AC
90'
45'

Gólok

KIS PÉTER

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

59'

GERGULÁS FERENC
DECSI RICHÁRD

61'

2 - 1

 

 

2 - 2

87'

CSÉFALVAY DOMINIK
LÓKI PÉTER

89'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 3 3 0 0 14 3 11 9 7.3
2 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 3 3 0 0 10 1 9 9 12
3 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 3 2 1 0 13 6 7 7 11.3
4 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 3 2 1 0 10 4 6 7 12.7
5 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 3 2 0 1 6 5 1 6 7.7
6 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 2 1 1 0 8 3 5 4 12
7 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 3 1 1 1 7 7 0 4 8.7
8 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 3 0 2 1 4 5 -1 2 8
9 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 3 0 2 1 5 8 -3 2 5.7
10 FC BARCS FC BARCS 3 0 2 1 9 14 -5 2 4
11 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 3 0 1 2 7 10 -3 1 4.3
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 1 1 3 8 -5 1 7.5
13 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 3 0 1 2 3 9 -6 1 6
14 MARCALI VFC MARCALI VFC 3 0 1 2 2 9 -7 1 5.3
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 2 0 0 2 0 9 -9 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6 3 3 0 0 5 1 4 9
4 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 0 1 4 1 3 6
6 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 1 1 3 3 2 0 1 3 1 2 6
7 SEGESDI SE TOPONÁR SE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
8 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
9 SEGESDI SE MARCALI VFC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3
10 SEGESDI SE FC BARCS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 1 0 2 1 7 -6 3
11 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
13 SEGESDI SE CSURGÓI TK 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 2 5 -3 1
14 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 2 2 0 0 9 3 6 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 3 11 9
2 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 10 1 9 9
3 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 2 1 1 0 9 5 4 4 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 1 0 13 6 7 7
4 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 1 0 1 0 3 3 0 1 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 1 0 10 4 6 7
5 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 2 0 0 6 0 6 6 3 2 0 1 6 5 1 6
6 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 8 3 5 4
7 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 6 6 0 3 3 1 1 1 7 7 0 4
8 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 3 3 0 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
9 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 2 0 4 4 0 2 3 0 2 1 5 8 -3 2
10 SEGESDI SE FC BARCS 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 6 11 -5 1 3 0 2 1 9 14 -5 2
11 SEGESDI SE TOPONÁR SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 1 0 1 0 3 3 0 1 3 0 1 2 7 10 -3 1
12 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 8 -5 1
13 SEGESDI SE CSURGÓI TK 2 0 1 1 3 7 -4 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
14 SEGESDI SE MARCALI VFC 2 0 0 2 1 8 -7 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 9 -7 1
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
------------3 - 3-
BALATONI VASAS SE
---0 - 5----------
CSURGÓI TK
-------0 - 4---3 - 3--
FC BARCS
-----3 - 3--------
HETES VIKÁR SC
---6 - 1----3 - 2-----
KADARKÚT KSK
--2 - 0-----------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1----------1 - 1-
MARCALI VFC
-0 - 5-----1 - 3------
NAGYATÁDI FC
-------------3 - 3
NAGYBAJOMI AC
-------1 - 1------
SEGESDI SE
0 - 5-------------
SOMOGYSÁRD SE
---5 - 5------4 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----0 - 5--------
TABI VÁROSI SC
-----------1 - 4--
TOPONÁR SE
-----1 - 3---3 - 4----

Meccsek

HETES VIKÁR SC

2019. 08. 11. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 08. 11. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
FC BARCS
2019. 08. 17. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
HETES VIKÁR SC
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
HETES VIKÁR SC
2019. 09. 08. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 09. 08. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
KADARKÚT KSK
2019. 09. 15. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 15. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
HETES VIKÁR SC
2019. 09. 22. 16:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 09. 22. 16:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
CSURGÓI TK
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
HETES VIKÁR SC
2019. 10. 06. 15:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 10. 06. 15:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
MARCALI VFC
2019. 10. 20. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 10. 20. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
HETES VIKÁR SC
2019. 10. 27. 14:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 10. 27. 14:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
HETES VIKÁR SC
2019. 11. 10. 13:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 11. 10. 13:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
SEGESDI SE
2019. 11. 17. 13:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 11. 17. 13:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
HETES VIKÁR SC
2020. 02. 22. 14:00
Barcsi Sport Club
2020. 02. 22. 14:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 01. 14:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 01. 14:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
BALATONI VASAS SE
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 22. 15:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 03. 22. 15:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
03. 22. 15:00
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 29. 15:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 29. 15:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
03. 29. 15:30
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 04. 04. 16:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
04. 04. 16:00
HETES VIKÁR SC
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
04. 12. 16:30
TOPONÁR SE
2020. 04. 18. 17:00
Marcali Városi Futball Club
2020. 04. 18. 17:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
04. 18. 17:00
HETES VIKÁR SC
2020. 05. 03. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 03. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 03. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 05. 10. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
05. 10. 17:00
HETES VIKÁR SC
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 17. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 23. 17:00
Segesdi Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
05. 23. 17:00
HETES VIKÁR SC
2020. 05. 31. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 31. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 31. 17:00
TABI VÁROSI SC

NAGYBAJOMI AC

2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MARCALI VFC
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MAGYAREGRES SZ.E.
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TABI VÁROSI SC
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
NAGYBAJOMI AC
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONI VASAS SE
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
CSURGÓI TK
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TOPONÁR SE
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
03. 21. 15:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 04. 16:00
SEGESDI SE
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
04. 12. 16:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 18. 17:00
FC BARCS
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
04. 25. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 09. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 16. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 23. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
05. 31. 17:00
NAGYBAJOMI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple