Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 11. forduló

2019.10.20 - 14:30

Balatonkeresztúr, Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
POSZA ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ISTVÁN JÁNOS, MÁTYÁS LÁSZLÓ
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
90'
45'

Gólok

BARTHA MILÁN

23'

1 - 0

 

GELENCSÉR ANDRÁS

30'

2 - 0

 

BAKOS PÉTER

43'

3 - 0

 

GALAMBOS DÁNIEL

70'

4 - 0

 

 

4 - 1

71'

IVUSZA GÁBOR

 

4 - 2

80'

ORSÓS VIKTOR MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 11 11 0 0 40 7 33 33 9.8
2 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 8 3 0 34 14 20 27 9
3 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 10 8 0 2 36 14 22 24 8.4
4 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 10 7 2 1 27 14 13 23 8.6
5 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 10 6 2 2 19 12 7 20 7.6
6 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 10 4 3 3 26 20 6 15 8.5
7 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 11 4 2 5 36 23 13 14 8.5
8 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 10 3 4 3 19 19 0 13 7.6
9 MARCALI VFC MARCALI VFC 10 3 2 5 19 26 -7 11 7
10 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 11 2 3 6 17 27 -10 9 7.7
11 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 10 2 2 6 22 36 -14 8 6.9
12 SEGESDI SE SEGESDI SE 10 1 2 7 6 35 -29 5 7.5
13 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 10 1 1 8 16 35 -19 4 7.5
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 0 4 6 15 31 -16 4 8
15 FC BARCS FC BARCS 10 0 4 6 16 35 -19 4 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC BARCS KADARKÚT KSK 4 3 0 1 7 3 4 9 7 6 0 1 12 1 11 18 11 9 0 2 19 4 15 27
2 FC BARCS BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 5 3 1 1 7 3 4 10 5 5 0 0 10 2 8 15 10 8 1 1 17 5 12 25
3 FC BARCS HETES VIKÁR SC 5 3 1 1 7 2 5 10 5 5 0 0 8 2 6 15 10 8 1 1 15 4 11 25
4 FC BARCS NAGYATÁDI FC 5 4 0 1 9 3 6 12 6 3 1 2 5 3 2 10 11 7 1 3 14 6 8 22
5 FC BARCS SOMOGYSÁRD SE 6 3 2 1 10 5 5 11 5 3 1 1 6 3 3 10 11 6 3 2 16 8 8 21
6 FC BARCS BALATONI VASAS SE 5 3 1 1 4 1 3 10 5 3 1 1 6 1 5 10 10 6 2 2 10 2 8 20
7 FC BARCS NAGYBAJOMI AC 5 1 2 2 2 3 -1 5 5 3 1 1 5 3 2 10 10 4 3 3 7 6 1 15
8 FC BARCS TABI VÁROSI SC 6 3 0 3 4 6 -2 9 4 0 3 1 2 3 -1 3 10 3 3 4 6 9 -3 12
9 FC BARCS TOPONÁR SE 5 2 0 3 4 7 -3 6 5 1 2 2 7 10 -3 5 10 3 2 5 11 17 -6 11
10 FC BARCS MARCALI VFC 5 1 1 3 4 8 -4 4 5 1 2 2 3 6 -3 5 10 2 3 5 7 14 -7 9
11 FC BARCS SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 5 0 1 4 2 7 -5 1 5 2 1 2 6 7 -1 7 10 2 2 6 8 14 -6 8
12 FC BARCS CSURGÓI TK 5 1 2 2 5 7 -2 5 5 0 0 5 4 11 -7 0 10 1 2 7 9 18 -9 5
13 FC BARCS SEGESDI SE 5 1 1 3 2 8 -6 4 5 0 1 4 0 4 -4 1 10 1 2 7 2 12 -10 5
14 FC BARCS FC BARCS 5 1 1 3 2 6 -4 4 5 0 1 4 2 13 -11 1 10 1 2 7 4 19 -15 5
15 FC BARCS MAGYAREGRES SZ.E. 6 0 3 3 6 9 -3 3 5 0 2 3 2 6 -4 2 11 0 5 6 8 15 -7 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC BARCS KADARKÚT KSK 4 4 0 0 14 4 10 12 7 7 0 0 26 3 23 21 11 11 0 0 40 7 33 33
2 FC BARCS NAGYATÁDI FC 5 4 1 0 20 8 12 13 6 4 2 0 14 6 8 14 11 8 3 0 34 14 20 27
3 FC BARCS HETES VIKÁR SC 5 4 0 1 15 6 9 12 5 4 0 1 21 8 13 12 10 8 0 2 36 14 22 24
4 FC BARCS NAGYBAJOMI AC 5 3 2 0 13 6 7 11 5 4 0 1 14 8 6 12 10 7 2 1 27 14 13 23
5 FC BARCS BALATONI VASAS SE 5 3 1 1 8 6 2 10 5 3 1 1 11 6 5 10 10 6 2 2 19 12 7 20
6 FC BARCS BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 5 2 2 1 12 10 2 8 5 2 1 2 14 10 4 7 10 4 3 3 26 20 6 15
7 FC BARCS SOMOGYSÁRD SE 6 2 1 3 22 14 8 7 5 2 1 2 14 9 5 7 11 4 2 5 36 23 13 14
8 FC BARCS TABI VÁROSI SC 6 2 1 3 12 13 -1 7 4 1 3 0 7 6 1 6 10 3 4 3 19 19 0 13
9 FC BARCS MARCALI VFC 5 2 1 2 13 13 0 7 5 1 1 3 6 13 -7 4 10 3 2 5 19 26 -7 11
10 FC BARCS MAGYAREGRES SZ.E. 6 1 2 3 10 13 -3 5 5 1 1 3 7 14 -7 4 11 2 3 6 17 27 -10 9
11 FC BARCS TOPONÁR SE 5 1 0 4 9 21 -12 3 5 1 2 2 13 15 -2 5 10 2 2 6 22 36 -14 8
12 FC BARCS SEGESDI SE 5 1 1 3 5 19 -14 4 5 0 1 4 1 16 -15 1 10 1 2 7 6 35 -29 5
13 FC BARCS CSURGÓI TK 5 1 1 3 8 13 -5 4 5 0 0 5 8 22 -14 0 10 1 1 8 16 35 -19 4
14 FC BARCS SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 5 0 2 3 5 16 -11 2 5 0 2 3 10 15 -5 2 10 0 4 6 15 31 -16 4
15 FC BARCS FC BARCS 5 0 2 3 7 13 -6 2 5 0 2 3 9 22 -13 2 10 0 4 6 16 35 -19 4
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
0 - 0------1 - 2---4 - 33 - 34 - 2
BALATONI VASAS SE
--2 - 00 - 5---1 - 1-3 - 02 - 0---
CSURGÓI TK
1 - 2----1 - 23 - 20 - 4---3 - 3--
FC BARCS
2 - 2---0 - 43 - 3--2 - 3---0 - 1-
HETES VIKÁR SC
--4 - 26 - 10 - 1-2 - 0-3 - 2-----
KADARKÚT KSK
4 - 3-2 - 0--2 - 06 - 1-------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1--1 - 3--2 - 3---3 - 21 - 13 - 3
MARCALI VFC
-0 - 5----6 - 11 - 3---2 - 2-4 - 2
NAGYATÁDI FC
---7 - 14 - 3----2 - 04 - 1--3 - 3
NAGYBAJOMI AC
3 - 25 - 0----2 - 11 - 1----2 - 2-
SEGESDI SE
0 - 5-3 - 12 - 2-0 - 7---0 - 4----
SOMOGYSÁRD SE
--10 - 35 - 5-2 - 3-1 - 2-0 - 14 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
----1 - 50 - 5----1 - 12 - 2-1 - 3
TABI VÁROSI SC
-1 - 5---0 - 3--1 - 1-6 - 01 - 43 - 0-
TOPONÁR SE
--3 - 2-2 - 51 - 3---3 - 4-0 - 7--

Meccsek

BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TABI VÁROSI SC
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
BALATONI VASAS SE
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
HETES VIKÁR SC
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SEGESDI SE
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
FC BARCS
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
03. 21. 15:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 12. 16:30
KADARKÚT KSK
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 19. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 26. 17:00
CSURGÓI TK
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 03. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 10. 17:00
MARCALI VFC
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 17. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 24. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
05. 31. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

TOPONÁR SE

2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
KADARKÚT KSK
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
TOPONÁR SE
2019. 09. 08. 16:30
Toponár Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
CSURGÓI TK
2019. 09. 21. 16:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 09. 21. 16:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
TOPONÁR SE
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
HETES VIKÁR SC
2019. 10. 06. 15:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 10. 06. 15:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
TOPONÁR SE
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SOMOGYSÁRD SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
2019. 10. 27. 14:00
Toponár Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SEGESDI SE
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
TOPONÁR SE
2019. 11. 10. 13:00
Toponár Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
FC BARCS
2019. 11. 16. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
TOPONÁR SE
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TOPONÁR SE
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KADARKÚT KSK
TOPONÁR SE
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 03. 21. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
03. 21. 15:00
TOPONÁR SE
2020. 04. 05. 16:00
Toponár Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
04. 05. 16:00
MARCALI VFC
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
04. 12. 16:30
TOPONÁR SE
2020. 04. 19. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
04. 19. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
04. 26. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 03. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 09. 17:00
Segesdi Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
05. 09. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 17. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 23. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 05. 23. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
05. 23. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 31. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 31. 17:00
BALATONI VASAS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple