Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 2. forduló

2019.08.17 - 17:00

Balatonföldvár, Balatonföldvári Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
POSZA ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ ZOLTÁN, SZENTPÉTERI JÓZSEF
BALATONFÖLDVÁRI SE
BÖHÖNYE KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

TÓTH TAMÁS
RUSVAI LÁSZLÓ

35'

1 - 1

 

TAKÁCS DÁVID

66'

2 - 1

 

HUSZÁR TAMÁS

75'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KARÁD SC KARÁD SC 2 2 0 0 11 2 9 6 12
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 2 0 0 8 4 4 6 12
3 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 2 0 0 6 3 3 6 9.5
4 JUTA SE JUTA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 11.5
5 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 1 0 8 4 4 4 13
6 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 5 1 4 3 15
7 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 2 1 0 1 6 3 3 3 9.5
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 9 8 1 3 7.5
9 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 6.5
11 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 3.5
12 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 3
13 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 3
14 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 0 1 2 7 -5 0 8
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 0 0 2 3 11 -8 0 5.5
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 2 0 0 2 0 10 -10 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE KARÁD SC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 5 2 3 4
3 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 BERZENCE SE JUTA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
5 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
10 BERZENCE SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 BERZENCE SE KAPOSMÉRŐI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 6 -3 1
15 BERZENCE SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE KARÁD SC 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 11 2 9 6
2 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 8 4 4 6
3 BERZENCE SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 3 3 6
4 BERZENCE SE JUTA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 6 2 4 3 2 1 1 0 8 4 4 4
6 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
7 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 6 3 3 3
8 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 1 0 0 7 2 5 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 9 8 1 3
9 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 6 -2 1
12 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 BERZENCE SE KAPOSMÉRŐI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
14 BERZENCE SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
15 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
 
BALATONBERÉNYI SE
------------2 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
--3 - 1------------
BERZENCE SE
--------0 - 5------
BÖHÖNYE KSE
--5 - 0------------
CSÖKÖLY Ö.SE
-------------2 - 6-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----5 - 1----------
FONYÓDI PETŐFI SE
--------------7 - 2
JUTA SE
---------1 - 0-----
KAPOSMÉRŐI SE
-------0 - 2-------
KARÁD SC
------6 - 2--------
KISKORPÁDI SE
-----------1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3-------------
MEZŐCSOKONYA SE
---------------
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--------4 - 2------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2 - 2--------------
ZAMÁRDI PETŐFI SE
---------------

Meccsek

BALATONFÖLDVÁRI SE

2019. 08. 11. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 08. 17. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 08. 17. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 08. 25. 17:00
Karád Sport Club
2019. 08. 25. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 30. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 11. 30. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
11. 30. 13:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 09. 08. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 21. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 21. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 28. 16:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 28. 16:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 12. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 10. 12. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 10. 19. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 26. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BERZENCE SE
2019. 11. 03. 13:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 03. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 09. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 11. 09. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 16. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 11. 16. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
INFO
KISKORPÁDI SE
2020. 02. 22. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 02. 22. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
02. 22. 14:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 01. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 01. 14:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 07. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 07. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 07. 14:30
KARÁD SC
2020. 03. 14. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
03. 14. 14:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 21. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 21. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 21. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 15:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 16:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 04. 16:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 04. 16:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 04. 12. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
04. 12. 16:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 18. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 18. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 18. 17:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 04. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
04. 25. 17:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 05. 02. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 02. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 02. 17:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 05. 10. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 10. 17:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 05. 16. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 16. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 16. 17:00
JUTA SE
2020. 05. 23. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 23. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 23. 17:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 31. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 31. 17:00
BALATONFÖLDVÁRI SE

BÖHÖNYE KSE

2019. 08. 11. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2019. 08. 17. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 08. 17. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 08. 25. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 01. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 08. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 09. 22. 16:00
Karád Sport Club
2019. 09. 22. 16:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 29. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 06. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 19. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 19. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 27. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 11. 10. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 11. 16. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
INFO
BÖHÖNYE KSE
2020. 02. 23. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
02. 23. 14:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 01. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 01. 14:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 07. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 07. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 07. 14:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 14. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 14. 14:30
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 22. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 22. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 22. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 29. 15:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 05. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 05. 16:00
KARÁD SC
2020. 04. 11. 16:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 04. 11. 16:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
04. 11. 16:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 19. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 19. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 03. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 10. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 10. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 17. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 17. 17:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 23. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 05. 23. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
05. 23. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 31. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 31. 17:00
FONYÓDI PETŐFI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom