Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 5. forduló

2019.09.08 - 16:30

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
ISTVÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÖNDÖCZ PETRA
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
90'
45'

Gólok

FITOS TAMÁS

20'

1 - 0

 

PERNECZ ANDRÁS

61'

2 - 0

 

MEZŐFI JÓZSEF MÁRK

66'

3 - 0

 

ORSZÁG ATTILA MÁRTON

74'

4 - 0

 

FITOS TAMÁS

83'

5 - 0

 

 

5 - 1

90'

ERDEI CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JUTA SE JUTA SE 5 4 1 0 15 4 11 13 11
2 KARÁD SC KARÁD SC 5 4 0 1 18 7 11 12 10.4
3 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 4 0 0 15 4 11 12 9.5
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 5 3 1 1 15 10 5 10 7
5 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 4 3 0 1 19 6 13 9 8.8
6 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 5 3 0 2 19 6 13 9 11.6
7 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 5 3 0 2 17 15 2 9 9.2
8 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 5 2 1 2 13 11 2 7 8.2
9 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 4 2 1 1 9 7 2 7 8.3
10 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 3 2 0 1 11 9 2 6 10.7
11 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 1 1 3 11 12 -1 4 7.8
12 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 5 1 0 4 7 15 -8 3 5.2
13 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 4 1 0 3 4 19 -15 3 6.8
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 1 0 4 8 27 -19 3 8.4
15 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 5 0 1 4 2 12 -10 1 6.2
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 5 0 0 5 2 21 -19 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE JUTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 2 2 0 0 3 0 3 6 5 4 1 0 7 1 6 13
2 BERZENCE SE KARÁD SC 3 3 0 0 8 1 7 9 2 1 0 1 1 1 0 3 5 4 0 1 9 2 7 12
3 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 5 2 3 7 4 3 1 0 6 2 4 10
4 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 3 2 0 1 3 2 1 6 2 1 1 0 3 1 2 4 5 3 1 1 6 3 3 10
5 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 3 2 0 1 3 4 -1 6 2 1 1 0 3 2 1 4 5 3 1 1 6 6 0 10
6 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 8 2 6 9
7 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 2 0 1 6 3 3 6 5 2 1 2 7 6 1 7
8 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 4 5 -1 4 5 2 1 2 6 6 0 7
9 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 3 2 0 1 3 2 1 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 0 2 3 3 0 6
10 BERZENCE SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 1 1 0 6 2 4 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 6 4 2 4
11 BERZENCE SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 0 2 4 4 0 3 4 1 1 2 5 5 0 4
12 BERZENCE SE KAPOSMÉRŐI SE 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 1 3 3 7 -4 4
13 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 3 0 2 1 3 7 -4 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 3 2 4 10 -6 3
14 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 0 2 3 3 7 -4 2
15 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 1 2 0 4 -4 1 5 0 1 4 0 7 -7 1
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 0 3 0 7 -7 0 5 0 1 4 1 9 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE JUTA SE 3 2 1 0 6 4 2 7 2 2 0 0 9 0 9 6 5 4 1 0 15 4 11 13
2 BERZENCE SE KARÁD SC 3 3 0 0 12 4 8 9 2 1 0 1 6 3 3 3 5 4 0 1 18 7 11 12
3 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 2 0 0 11 2 9 6 2 2 0 0 4 2 2 6 4 4 0 0 15 4 11 12
4 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 1 0 1 5 4 1 3 3 2 1 0 10 6 4 7 5 3 1 1 15 10 5 10
5 BERZENCE SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 16 5 11 6 4 3 0 1 19 6 13 9
6 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 3 2 0 1 13 3 10 6 2 1 0 1 6 3 3 3 5 3 0 2 19 6 13 9
7 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 9 5 4 3 3 2 0 1 8 10 -2 6 5 3 0 2 17 15 2 9
8 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 3 1 0 2 8 7 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 1 2 13 11 2 7
9 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 1 1 6 6 0 4 4 2 1 1 9 7 2 7
10 BERZENCE SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 2 0 0 9 2 7 6 1 0 0 1 2 7 -5 0 3 2 0 1 11 9 2 6
11 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 0 2 8 7 1 3 5 1 1 3 11 12 -1 4
12 BERZENCE SE KAPOSMÉRŐI SE 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 0 0 2 3 10 -7 0 5 1 0 4 7 15 -8 3
13 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 3 1 0 2 4 11 -7 3 1 0 0 1 0 8 -8 0 4 1 0 3 4 19 -15 3
14 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 3 0 0 3 5 21 -16 0 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 1 0 4 8 27 -19 3
15 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 2 0 1 1 1 6 -5 1 3 0 0 3 1 6 -5 0 5 0 1 4 2 12 -10 1
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 5 0 0 5 2 21 -19 0
 
BALATONBERÉNYI SE
-5 - 1--1 - 2-------2 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
--3 - 1------------
BERZENCE SE
---1 - 2----0 - 5------
BÖHÖNYE KSE
--5 - 0-------8 - 00 - 3---
CSÖKÖLY Ö.SE
-0 - 11---3 - 4-------2 - 6-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----5 - 1--6 - 1-------
FONYÓDI PETŐFI SE
2 - 3-------------7 - 2
JUTA SE
---------1 - 0--3 - 32 - 1-
KAPOSMÉRŐI SE
------1 - 20 - 2-----3 - 1-
KARÁD SC
-3 - 2----6 - 2--3 - 0-----
KISKORPÁDI SE
---0 - 5-------1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3-----0 - 7--2 - 1----
MEZŐCSOKONYA SE
---------3 - 1-----
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
-----1 - 2--4 - 2------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2 - 2------------1 - 3-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--4 - 0---------5 - 2--

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
09. 22. 16:00
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
09. 29. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 06. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
10. 13. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 20. 14:30
KARÁD SC
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 03. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 10. 13:00
JUTA SE
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 14:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 14:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 15:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 16:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE

BERZENCE SE

2019. 08. 11. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2019. 08. 18. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 08. 24. 17:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 08. 24. 17:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 01. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 15. 16:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 22. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 09. 22. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
09. 22. 16:00
BERZENCE SE
2019. 09. 29. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
09. 29. 16:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 05. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 10. 05. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
10. 05. 15:00
BERZENCE SE
2019. 10. 13. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
10. 13. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 10. 20. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 10. 20. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
10. 20. 14:30
BERZENCE SE
2019. 10. 26. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
10. 26. 14:00
BERZENCE SE
2019. 11. 03. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 03. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
11. 03. 13:00
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 11. 10. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
11. 10. 13:00
BERZENCE SE
2019. 11. 17. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
11. 17. 13:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 02. 23. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
02. 23. 14:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 01. 14:00
Karád Sport Club
2020. 03. 01. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 01. 14:00
BERZENCE SE
2020. 03. 08. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 08. 14:30
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 03. 14. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 14. 14:30
BERZENCE SE
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 28. 15:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 03. 28. 15:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
03. 28. 15:30
BERZENCE SE
2020. 04. 05. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 05. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
04. 05. 16:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 12. 16:30
BERZENCE SE
2020. 04. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
04. 19. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 04. 25. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 25. 17:00
BERZENCE SE
2020. 05. 03. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 03. 17:00
JUTA SE
2020. 05. 10. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 10. 17:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 05. 16. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 16. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 16. 17:00
BERZENCE SE
2020. 05. 24. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 24. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 24. 17:00
KISKORPÁDI SE
2020. 05. 31. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 31. 17:00
BERZENCE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom