Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 10. forduló

2019.10.13 - 15:00

Böhönye, Böhönye Községi Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
BALIKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOMOGYI RÓMEÓ, PERÁK ANDRÁS
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
90'
45'

Gólok

CSIZMADIA TAMÁS

2'

1 - 0

 

BECK ROLAND

13'

2 - 0

 

TÓTH TAMÁS

18'

3 - 0

 

GARAI FERENC

24'

4 - 0

 

TÓTH TAMÁS

64'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JUTA SE JUTA SE 10 7 2 1 27 12 15 23 8
2 KARÁD SC KARÁD SC 10 7 1 2 34 14 20 22 9.1
3 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 10 7 0 3 41 11 30 21 9.4
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 9 7 0 2 33 18 15 21 9.3
5 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 10 6 1 3 29 25 4 19 8.9
6 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 5 3 2 29 18 11 18 8.6
7 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 9 5 2 2 25 13 12 17 9.4
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 9 5 0 4 31 20 11 15 8.3
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 10 4 1 5 20 26 -6 13 8.6
10 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 10 4 0 6 17 24 -7 12 8.4
11 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 9 4 0 5 15 27 -12 12 8.2
12 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 8 3 1 4 19 21 -2 10 7.1
13 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 10 2 3 5 15 18 -3 9 7.7
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 10 1 2 7 19 30 -11 5 8.1
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 10 1 0 9 9 37 -28 3 8.1
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 10 1 0 9 9 58 -49 3 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 5 4 1 0 6 1 5 13 5 3 1 1 4 2 2 10 10 7 2 1 10 3 7 23
2 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 6 4 1 1 8 2 6 13 4 2 2 0 9 2 7 8 10 6 3 1 17 4 13 21
3 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 4 4 0 0 12 2 10 12 5 2 2 1 5 3 2 8 9 6 2 1 17 5 12 20
4 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 6 4 1 1 10 3 7 13 4 2 0 2 2 2 0 6 10 6 1 3 12 5 7 19
5 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 6 4 0 2 5 4 1 12 3 2 0 1 5 1 4 6 9 6 0 3 10 5 5 18
6 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 0 3 1 3 5 -2 3 6 5 0 1 11 5 6 15 10 5 3 2 14 10 4 18
7 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 3 1 0 11 3 8 10 5 2 0 3 5 5 0 6 9 5 1 3 16 8 8 16
8 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 5 3 0 2 4 7 -3 9 5 2 1 2 4 7 -3 7 10 5 1 4 8 14 -6 16
9 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 6 3 1 2 4 3 1 10 4 1 1 2 5 8 -3 4 10 4 2 4 9 11 -2 14
10 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 2 0 2 7 6 1 6 6 2 1 3 7 8 -1 7 10 4 1 5 14 14 0 13
11 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 2 1 2 8 5 3 7 3 1 0 2 1 3 -2 3 8 3 1 4 9 8 1 10
12 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 5 1 0 4 1 5 -4 3 5 1 2 2 2 4 -2 5 10 2 2 6 3 9 -6 8
13 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 1 2 1 5 5 0 5 6 0 2 4 5 11 -6 2 10 1 4 5 10 16 -6 7
14 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 4 0 1 3 1 4 -3 1 5 1 1 3 7 8 -1 4 9 1 2 6 8 12 -4 5
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 4 1 1 2 4 6 -2 4 6 0 1 5 2 13 -11 1 10 1 2 7 6 19 -13 5
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 0 2 3 3 14 -11 2 5 0 1 4 1 10 -9 1 10 0 3 7 4 24 -20 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 5 4 1 0 13 8 5 13 5 3 1 1 14 4 10 10 10 7 2 1 27 12 15 23
2 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 6 4 1 1 23 8 15 13 4 3 0 1 11 6 5 9 10 7 1 2 34 14 20 22
3 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 6 4 0 2 22 6 16 12 4 3 0 1 19 5 14 9 10 7 0 3 41 11 30 21
4 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 4 0 0 19 5 14 12 5 3 0 2 14 13 1 9 9 7 0 2 33 18 15 21
5 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 3 0 1 17 11 6 9 6 3 1 2 12 14 -2 10 10 6 1 3 29 25 4 19
6 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 2 1 1 13 7 6 7 6 3 2 1 16 11 5 11 10 5 3 2 29 18 11 18
7 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 4 4 0 0 17 4 13 12 5 1 2 2 8 9 -1 5 9 5 2 2 25 13 12 17
8 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 4 2 0 2 7 7 0 6 5 3 0 2 24 13 11 9 9 5 0 4 31 20 11 15
9 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 5 2 0 3 11 13 -2 6 5 2 1 2 9 13 -4 7 10 4 1 5 20 26 -6 13
10 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 6 3 0 3 10 10 0 9 4 1 0 3 7 14 -7 3 10 4 0 6 17 24 -7 12
11 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 6 2 0 4 7 16 -9 6 3 2 0 1 8 11 -3 6 9 4 0 5 15 27 -12 12
12 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 3 0 2 15 9 6 9 3 0 1 2 4 12 -8 1 8 3 1 4 19 21 -2 10
13 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 5 0 3 2 6 12 -6 3 5 2 0 3 9 6 3 6 10 2 3 5 15 18 -3 9
14 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 0 2 2 7 12 -5 2 6 1 0 5 12 18 -6 3 10 1 2 7 19 30 -11 5
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 4 1 0 3 5 11 -6 3 6 0 0 6 4 26 -22 0 10 1 0 9 9 37 -28 3
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 0 0 5 5 36 -31 0 5 1 0 4 4 22 -18 3 10 1 0 9 9 58 -49 3
 
BALATONBERÉNYI SE
-5 - 1--1 - 2-----1 - 52 - 12 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 1-3 - 1-2 - 3-------0 - 2--
BERZENCE SE
---1 - 2-1 - 3--0 - 5----3 - 1-
BÖHÖNYE KSE
5 - 0-5 - 0---1 - 3---8 - 00 - 3--3 - 0
CSÖKÖLY Ö.SE
-0 - 11-0 - 10-3 - 4---0 - 5---2 - 6-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
--4 - 1-5 - 1--6 - 1-----4 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
2 - 3----4 - 3------4 - 3-7 - 2
JUTA SE
-----5 - 42 - 0--1 - 0--3 - 32 - 1-
KAPOSMÉRŐI SE
-5 - 21 - 0---1 - 20 - 2-0 - 3---3 - 1-
KARÁD SC
-3 - 2-2 - 38 - 0-6 - 21 - 1-3 - 0-----
KISKORPÁDI SE
2 - 3--0 - 5-------1 - 11 - 1-2 - 2
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3--2 - 1--0 - 70 - 21 - 22 - 1----
MEZŐCSOKONYA SE
----6 - 0---4 - 23 - 1---4 - 1-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--7 - 2--1 - 2--4 - 2---1 - 1--
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2 - 23 - 6----1 - 1------1 - 3-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--4 - 0----2 - 1-2 - 3-2 - 35 - 2--

Meccsek

BÖHÖNYE KSE

2019. 08. 11. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2019. 08. 17. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 08. 17. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 08. 25. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 01. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 08. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 09. 22. 16:00
Karád Sport Club
2019. 09. 22. 16:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 29. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 06. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 19. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 19. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 27. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 11. 10. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 11. 16. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
INFO
BÖHÖNYE KSE
2020. 02. 23. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
02. 23. 14:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 01. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 01. 14:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 07. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 07. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 07. 14:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 14. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 14. 14:30
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 22. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 22. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 22. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 29. 15:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 05. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 05. 16:00
KARÁD SC
2020. 04. 11. 16:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 04. 11. 16:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
04. 11. 16:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 19. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 19. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 03. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 10. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 10. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 17. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 17. 17:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 23. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 05. 23. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
05. 23. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 31. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 31. 17:00
FONYÓDI PETŐFI SE

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
INFO
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 14:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 14:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 15:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 16:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom