Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 13. forduló

2019.11.03 - 13:00

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
MÁTYÁS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SPEKKER TIBOR, MIKA ANNA
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
90'
45'

Gólok

PERNECZ ANDRÁS

6'

1 - 0

 

GULYÁS RÓBERT

10'

2 - 0

 

 

2 - 1

11'

VAJDA GÁBOR
KARANCZ KRISTÓF

20'

3 - 1

 

BOGNÁR JENŐ

22'

4 - 1

 

MEZŐFI JÓZSEF MÁRK

29'

5 - 1

 

MEZŐFI JÓZSEF MÁRK

34'

6 - 1

 

KISS PÉTER

37'

7 - 1

 

MEZŐFI JÓZSEF MÁRK

43'

8 - 1

 

BOGNÁR JENŐ

46'

9 - 1

 

SIFTER ÁDÁM

75'

10 - 1

 

KARANCZ KRISTÓF

84'

11 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JUTA SE JUTA SE 13 10 2 1 42 15 27 32 9.2
2 KARÁD SC KARÁD SC 13 9 1 3 47 22 25 28 8.9
3 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 13 9 0 4 49 19 30 27 9.4
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 12 8 0 4 42 26 16 24 9.7
5 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 7 3 3 39 25 14 24 8
6 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 12 7 2 3 31 19 12 23 9.1
7 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 13 6 3 4 32 30 2 21 8.8
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 12 6 1 5 34 24 10 19 8.2
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 13 6 1 6 35 32 3 19 8.9
10 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 13 6 0 7 27 32 -5 18 7.8
11 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 11 4 1 6 23 28 -5 13 8.5
12 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 12 4 1 7 22 39 -17 13 8
13 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 13 3 4 6 21 27 -6 13 7.7
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 13 2 3 8 30 39 -9 9 8.4
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 13 2 0 11 14 42 -28 6 7.4
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 13 1 0 12 12 81 -69 3 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 7 5 2 0 8 2 6 17 6 4 1 1 12 2 10 13 13 9 3 1 20 4 16 30
2 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 5 5 0 0 13 2 11 15 7 4 2 1 8 3 5 14 12 9 2 1 21 5 16 29
3 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 7 5 1 1 13 4 9 16 6 3 0 3 7 5 2 9 13 8 1 4 20 9 11 25
4 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 7 4 2 1 8 2 6 14 6 3 2 1 12 5 7 11 13 7 4 2 20 7 13 25
5 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 1 4 1 7 8 -1 7 7 5 1 1 11 5 6 16 13 6 5 2 18 13 5 23
6 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 7 4 0 3 12 11 1 12 6 3 1 2 5 7 -2 10 13 7 1 5 17 18 -1 22
7 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 8 5 1 2 9 5 4 16 5 1 1 3 6 11 -5 4 13 6 2 5 15 16 -1 20
8 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 4 1 1 16 6 10 13 6 2 0 4 5 7 -2 6 12 6 1 5 21 13 8 19
9 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 7 4 0 3 6 6 0 12 5 2 1 2 7 7 0 7 12 6 1 5 13 13 0 19
10 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 3 1 2 9 7 2 10 7 2 1 4 7 9 -2 7 13 5 2 6 16 16 0 17
11 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 6 2 1 3 8 6 2 7 5 2 0 3 3 6 -3 6 11 4 1 6 11 12 -1 13
12 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 2 2 2 9 7 2 8 7 1 2 4 7 12 -5 5 13 3 4 6 16 19 -3 13
13 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 6 2 0 4 3 5 -2 6 7 1 2 4 2 8 -6 5 13 3 2 8 5 13 -8 11
14 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 5 1 1 3 3 4 -1 4 7 1 2 4 8 10 -2 5 12 2 3 7 11 14 -3 9
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 5 1 1 3 4 7 -3 4 8 0 2 6 3 16 -13 2 13 1 3 9 7 23 -16 6
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 7 0 2 5 3 23 -20 2 6 0 1 5 2 18 -16 1 13 0 3 10 5 41 -36 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 7 6 1 0 18 9 9 19 6 4 1 1 24 6 18 13 13 10 2 1 42 15 27 32
2 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 7 5 1 1 28 10 18 16 6 4 0 2 19 12 7 12 13 9 1 3 47 22 25 28
3 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 7 5 0 2 24 7 17 15 6 4 0 2 25 12 13 12 13 9 0 4 49 19 30 27
4 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 5 0 1 26 10 16 15 6 3 0 3 16 16 0 9 12 8 0 4 42 26 16 24
5 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 4 1 1 22 12 10 13 7 3 2 2 17 13 4 11 13 7 3 3 39 25 14 24
6 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 5 5 0 0 20 5 15 15 7 2 2 3 11 14 -3 8 12 7 2 3 31 19 12 23
7 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 3 2 1 19 13 6 11 7 3 1 3 13 17 -4 10 13 6 3 4 32 30 2 21
8 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 5 3 0 2 9 7 2 9 7 3 1 3 25 17 8 10 12 6 1 5 34 24 10 19
9 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 7 3 0 4 23 19 4 9 6 3 1 2 12 13 -1 10 13 6 1 6 35 32 3 19
10 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 8 5 0 3 18 13 5 15 5 1 0 4 9 19 -10 3 13 6 0 7 27 32 -5 18
11 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 6 3 0 3 15 12 3 9 5 1 1 3 8 16 -8 4 11 4 1 6 23 28 -5 13
12 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 7 2 1 4 9 18 -9 7 5 2 0 3 13 21 -8 6 12 4 1 7 22 39 -17 13
13 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 6 1 3 2 9 14 -5 6 7 2 1 4 12 13 -1 7 13 3 4 6 21 27 -6 13
14 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 1 2 3 16 19 -3 5 7 1 1 5 14 20 -6 4 13 2 3 8 30 39 -9 9
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 5 2 0 3 9 12 -3 6 8 0 0 8 5 30 -25 0 13 2 0 11 14 42 -28 6
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 7 0 0 7 7 48 -41 0 6 1 0 5 5 33 -28 3 13 1 0 12 12 81 -69 3
 
BALATONBERÉNYI SE
-5 - 1-11 - 11 - 2---1 - 5-1 - 52 - 12 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 12 - 03 - 1-2 - 3-------0 - 2--
BERZENCE SE
---1 - 2-1 - 3--0 - 5--4 - 1-3 - 1-
BÖHÖNYE KSE
5 - 0-5 - 0---1 - 3---8 - 00 - 32 - 1-3 - 0
CSÖKÖLY Ö.SE
-0 - 11-0 - 10-3 - 42 - 10--0 - 5---2 - 60 - 2
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
--4 - 1-5 - 1--6 - 1--6 - 31 - 2-4 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
2 - 31 - 1---4 - 3---1 - 1--4 - 3-7 - 2
JUTA SE
-3 - 02 - 1--5 - 42 - 0--1 - 0--3 - 32 - 1-
KAPOSMÉRŐI SE
-5 - 21 - 04 - 1--1 - 20 - 2-0 - 3---3 - 14 - 2
KARÁD SC
-3 - 2-2 - 38 - 0-6 - 21 - 15 - 23 - 0-----
KISKORPÁDI SE
2 - 3--0 - 5-3 - 2-----1 - 11 - 1-2 - 2
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3--2 - 1--0 - 70 - 21 - 22 - 1--2 - 2-
MEZŐCSOKONYA SE
----6 - 0-3 - 1-4 - 23 - 1---4 - 1-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--7 - 2--1 - 2--4 - 25 - 3-4 - 21 - 1--
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2 - 23 - 6-3 - 5--1 - 1---6 - 2--1 - 3-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
0 - 3-4 - 0----2 - 1-2 - 3-2 - 35 - 2--

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
INFO
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 14:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 14:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 15:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 16:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE

CSÖKÖLY Ö.SE

2019. 08. 11. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 17. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 08. 17. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 08. 25. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 01. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 08. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 14. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 14. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 22. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 29. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 06. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 13. 15:00
Karád Sport Club
2019. 10. 13. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 20. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 27. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 17. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
INFO
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 02. 23. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
02. 23. 14:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 01. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 01. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 03. 07. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
03. 07. 14:30
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 14. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 14. 14:30
BERZENCE SE
2020. 03. 21. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 21. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 21. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 29. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 29. 15:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 05. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
04. 05. 16:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 12. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 12. 16:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 19. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 19. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 26. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 26. 17:00
KARÁD SC
2020. 05. 02. 17:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 02. 17:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 02. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 10. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 10. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 10. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 23. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 23. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 23. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 31. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 31. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom