Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 3. forduló

2019.09.07 - 12:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
BODAC TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ARANYOS PATRIK, KÓRÓDI FERENC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

GULYÁS TIBOR

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

21'

LÉNÁRD MÁTÉ

 

1 - 2

55'

SZŰCS ZSOLT
VÖRÖS LEVENTE

84'

2 - 2

 

 

2 - 3

90'

SZŰCS ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 3 0 0 9 2 7 9 9.3
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 3 3 0 0 8 4 4 9 10.3
3 PAKSI FC PAKSI FC 3 2 1 0 12 6 6 7 11.3
4 DVTK DVTK 3 2 0 1 10 5 5 6 8.3
5 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 0 1 8 3 5 6 10.3
6 ZTE FC ZTE FC 3 2 0 1 6 2 4 6 10.3
7 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3 2 0 1 9 7 2 6 7.7
8 UTE UTE 3 2 0 1 7 6 1 6 11.3
9 PMFC PMFC 3 2 0 1 4 5 -1 6 8.3
10 VÁC VLSE VÁC VLSE 3 1 0 2 3 11 -8 3 6.7
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 1 2 8 10 -2 1 8
12 ÚFC ÚFC 3 0 1 2 4 6 -2 1 6
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 0 1 2 3 5 -2 1 8.3
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 1 2 2 5 -3 1 8.7
15 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 3 0 1 2 6 13 -7 1 6
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 3 0 0 3 2 11 -9 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 2 2 0 0 5 2 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 2 4 9
2 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 4 1 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 5 1 4 9
3 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 0 1 4 1 3 6
4 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 5 3 2 6
5 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 5 3 2 6
6 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 0 1 3 1 2 6
7 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 3 2 1 6
8 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 4 3 1 4
9 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 3 4 -1 4
10 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 0 2 5 4 1 3
11 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
13 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 5 -4 3
14 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
15 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 1 2 1 6 -5 1
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 9 2 7 9
2 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 8 4 4 9
3 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 2 1 1 0 7 3 4 4 1 1 0 0 5 3 2 3 3 2 1 0 12 6 6 7
4 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 2 2 0 0 8 2 6 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 10 5 5 6
5 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 7 1 6 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 8 3 5 6
6 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 5 2 3 3 3 2 0 1 6 2 4 6
7 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 0 1 9 7 2 6
8 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 2 0 1 7 6 1 6
9 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 2 1 0 1 1 3 -2 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 4 5 -1 6
10 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 2 1 0 1 3 6 -3 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 3 11 -8 3
11 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 4 6 -2 0 1 0 1 0 4 4 0 1 3 0 1 2 8 10 -2 1
12 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
13 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 2 5 -3 1
15 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 1 2 6 13 -7 1
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------1 - 2-------
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--------4 - 4------
DVTK
-4 - 1----------4 - 1--
DUNAÚJVÁROS PASE
---0 - 2-----------
MOL FEHÉRVÁR FC
--3 - 2------------
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
---------3 - 5-----
GYIRMÓT SE GYŐR
---5 - 1-------2 - 0---
ÚFC
----------2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
------2 - 1------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----2 - 32 - 3---------
PAKSI FC
-5 - 1-----2 - 2-------
PMFC
-----0 - 3--------1 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1-----------1 - 2--
UTE
---4 - 1-----------
VÁC VLSE
2 - 1-------------1 - 5
ZTE FC
-------1 - 0-------

Meccsek

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 08. 30. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 08. 30. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 09. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE FC
2019. 09. 28. 12:00
PMFC Stadion
2019. 09. 28. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 10. 12. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VÁC VLSE
2019. 10. 19. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 19. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS PASE
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 30. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 30. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 22. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 02. 22. 11:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 29. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 02. 29. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
2020. 06. 30.
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
2020. 06. 30.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
UTE

SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
DVTK
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple