Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 15. forduló

2019.11.30 - 10:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

MLSZ U-17 II. osztály

Játékvezető
PÁLINKÁS DONÁT FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PEREDI TIBOR, KÓSA GÁBOR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

CSÓKA DOMINIK
CSÍPAI MÁRK

62'

1 - 1

 

 

1 - 2

82'

MILLEI BÁLINT
SZŰCS ZSOLT

89'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 15 11 4 0 60 21 39 37 9
2 DVTK DVTK 15 11 2 2 42 15 27 35 8.9
3 PMFC PMFC 15 10 2 3 27 20 7 32 8.9
4 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 15 9 3 3 38 24 14 30 8.8
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 9 3 3 34 20 14 30 8.7
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 8 5 2 40 18 22 29 8.7
7 ZTE FC ZTE FC 15 5 4 6 18 21 -3 19 8.6
8 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 15 5 3 7 25 27 -2 18 8.5
9 UTE UTE 15 5 2 8 26 30 -4 17 8.5
10 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 15 4 4 7 30 33 -3 16 8.4
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 15 3 6 6 25 28 -3 15 8.3
12 ÚFC ÚFC 15 4 2 9 23 29 -6 14 8.3
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 3 5 7 37 35 2 14 8.2
14 VÁC VLSE VÁC VLSE 15 3 2 10 10 61 -51 11 8.1
15 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 15 2 3 10 18 36 -18 9 8.1
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 15 2 2 11 17 52 -35 8 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 8 5 2 1 11 5 6 17 7 4 2 1 6 2 4 14 15 9 4 2 17 7 10 31
2 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 5 1 1 8 2 6 16 8 4 2 2 5 5 0 14 15 9 3 3 13 7 6 30
3 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 8 6 1 1 18 5 13 19 7 2 4 1 11 7 4 10 15 8 5 2 29 12 17 29
4 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 8 5 1 2 9 3 6 16 7 3 4 0 10 6 4 13 15 8 5 2 19 9 10 29
5 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 6 7 -1 11 7 5 1 1 7 2 5 16 15 8 3 4 13 9 4 27
6 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 8 3 3 2 8 6 2 12 7 3 2 2 11 5 6 11 15 6 5 4 19 11 8 23
7 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 7 1 4 2 2 4 -2 7 8 5 1 2 8 3 5 16 15 6 5 4 10 7 3 23
8 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 7 3 2 2 6 4 2 11 8 2 2 4 7 8 -1 8 15 5 4 6 13 12 1 19
9 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 7 3 1 3 5 5 0 10 8 2 3 3 6 8 -2 9 15 5 4 6 11 13 -2 19
10 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 7 1 3 3 4 6 -2 6 8 3 3 2 6 5 1 12 15 4 6 5 10 11 -1 18
11 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 3 2 3 14 9 5 11 7 1 2 4 4 10 -6 5 15 4 4 7 18 19 -1 16
12 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 7 3 1 3 10 8 2 10 8 1 2 5 3 9 -6 5 15 4 3 8 13 17 -4 15
13 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 4 2 9 7 2 10 7 1 2 4 4 6 -2 5 15 3 6 6 13 13 0 15
14 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 7 2 3 2 3 5 -2 9 8 1 0 7 6 20 -14 3 15 3 3 9 9 25 -16 12
15 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 7 1 2 4 2 8 -6 5 8 1 4 3 3 5 -2 7 15 2 6 7 5 13 -8 12
16 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 8 2 2 4 3 13 -10 8 7 0 0 7 0 17 -17 0 15 2 2 11 3 30 -27 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 8 6 2 0 38 10 28 20 7 5 2 0 22 11 11 17 15 11 4 0 60 21 39 37
2 DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 8 6 2 0 27 7 20 20 7 5 0 2 15 8 7 15 15 11 2 2 42 15 27 35
3 DUNAÚJVÁROS PASE PMFC 8 6 0 2 15 9 6 18 7 4 2 1 12 11 1 14 15 10 2 3 27 20 7 32
4 DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 8 5 1 2 18 14 4 16 7 4 2 1 20 10 10 14 15 9 3 3 38 24 14 30
5 DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 2 3 15 14 1 11 7 6 1 0 19 6 13 19 15 9 3 3 34 20 14 30
6 DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 4 3 1 23 8 15 15 7 4 2 1 17 10 7 14 15 8 5 2 40 18 22 29
7 DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 7 2 1 4 6 13 -7 7 8 3 3 2 12 8 4 12 15 5 4 6 18 21 -3 19
8 DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 7 2 2 3 10 9 1 8 8 3 1 4 15 18 -3 10 15 5 3 7 25 27 -2 18
9 DUNAÚJVÁROS PASE UTE 7 2 0 5 10 13 -3 6 8 3 2 3 16 17 -1 11 15 5 2 8 26 30 -4 17
10 DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 7 2 2 3 19 16 3 8 8 2 2 4 11 17 -6 8 15 4 4 7 30 33 -3 16
11 DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 3 2 16 9 7 9 8 1 3 4 9 19 -10 6 15 3 6 6 25 28 -3 15
12 DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 7 3 1 3 15 12 3 10 8 1 1 6 8 17 -9 4 15 4 2 9 23 29 -6 14
13 DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 2 2 4 24 18 6 8 7 1 3 3 13 17 -4 6 15 3 5 7 37 35 2 14
14 DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 8 3 1 4 8 24 -16 10 7 0 1 6 2 37 -35 1 15 3 2 10 10 61 -51 11
15 DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 7 0 2 5 8 23 -15 2 8 2 1 5 10 13 -3 7 15 2 3 10 18 36 -18 9
16 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 7 1 2 4 6 13 -7 5 8 1 0 7 11 39 -28 3 15 2 2 11 17 52 -35 8
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
1 - 1-5 - 0---5 - 11 - 23 - 3-0 - 1-1 - 1--
BUDAI FUTBALL CLUB SE
--6 - 12 - 3-3 - 42 - 12 - 24 - 4-0 - 1----
DVTK
4 - 14 - 1----2 - 1-3 - 0-1 - 12 - 24 - 17 - 0-
DUNAÚJVÁROS PASE
--0 - 10 - 22 - 0--0 - 5-2 - 2---2 - 20 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC
1 - 0-3 - 2-2 - 15 - 2---2 - 4-1 - 23 - 3-1 - 0
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
1 - 11 - 30 - 2------3 - 5-1 - 70 - 3-2 - 2
GYIRMÓT SE GYŐR
1 - 1-0 - 25 - 1-1 - 1---1 - 3-2 - 0--0 - 1
ÚFC
---3 - 40 - 02 - 15 - 11 - 32 - 0-2 - 3----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 4-4 - 42 - 02 - 1--0 - 3-0 - 1-5 - 01 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---8 - 32 - 32 - 31 - 4-0 - 12 - 2---7 - 02 - 2
PAKSI FC
9 - 05 - 14 - 2----2 - 2--5 - 22 - 26 - 15 - 0-
PMFC
---4 - 11 - 00 - 32 - 0-2 - 42 - 1---3 - 01 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 12 - 1-4 - 0---3 - 0-2 - 2-2 - 21 - 28 - 0-
UTE
-4 - 0-4 - 1--0 - 30 - 20 - 21 - 3-1 - 2---
VÁC VLSE
2 - 10 - 4--1 - 82 - 10 - 02 - 1-----0 - 41 - 5
ZTE FC
0 - 40 - 00 - 2----1 - 0--1 - 3-2 - 32 - 1-

Meccsek

SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 31. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 14. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
DVTK
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2019. 10. 09. 13:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 28. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 05. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 12. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 19. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 26. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 30. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 11. 16. 14:30
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 23. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 22. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 07. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30.
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
06. 30.
ÚFC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA

ZTE FC

2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
ÚFC
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2019. 08. 31. 15:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
ZTE FC
2019. 09. 07. 12:00
PMFC Stadion
2019. 09. 07. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ZTE FC
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 14. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PAKSI FC
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE FC
2019. 09. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 09. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DVTK
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2019. 10. 05. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
DUNAÚJVÁROS PASE
ZTE FC
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 02. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE FC
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
UTE
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ZTE FC
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BUDAI FUTBALL CLUB SE
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
ZTE FC
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE FC
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 02. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC VLSE
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
INFO
PMFC
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
2020. 03. 14. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ELMARDT
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS PASE
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 06. 30.
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2020. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB SE
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
06. 30.
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple