Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 1. forduló

2019.08.24 - 13:00

Agárd, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
KOVÁCS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES ANDRÁS, HETESI CINTIA
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

11'

TAKÁCS BENCE
MAJOROS BENJAMIN ZOLTÁN

18'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAKSI FC PAKSI FC 1 1 0 0 8 2 6 3 16
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 4 0 4 3 15
3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 11
4 PMFC PMFC 1 1 0 0 3 0 3 3 14
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 3 0 3 3 13
6 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 12
7 DVSC-DLA DVSC-DLA 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 10
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 9
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
12 DVTK DVTK 1 0 0 1 0 3 -3 0 6
13 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
14 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
15 UTE UTE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2
16 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 0 0 1 2 8 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS PAKSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS BUDAPEST HONVÉD-MFA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS PUSKÁS AKADÉMIA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS DVSC-DLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS FERENCVÁROSI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS DVTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS UTE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS PAKSI FC 1 1 0 0 8 2 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS BUDAPEST HONVÉD-MFA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
3 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS PUSKÁS AKADÉMIA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS DVSC-DLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS FERENCVÁROSI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS DVTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS UTE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
 
DVTK
---------------
DVSC-DLA
---------------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-----------
MOL FEHÉRVÁR FC
----------0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
---------------
FERENCVÁROSI TC
-----------0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---------------
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
---------------
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------------1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1-------------
PAKSI FC
-------8 - 2-------
PMFC
---------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---------------
UTE
------0 - 4--------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---------------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 0--------------

Meccsek

MTK BUDAPEST

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
PAKSI FC
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
MTK BUDAPEST
DVTK
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
02. 21. 14:00
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
02. 29. 10:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 03. 07.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
03. 07.
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
03. 14.
MTK BUDAPEST
2020. 03. 21.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 03. 21.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
03. 21.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 29.
Paksi FC Stadion
2020. 03. 29.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
03. 29.
MTK BUDAPEST
2020. 04. 04.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 04. 04.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
04. 04.
UTE
2020. 04. 11.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 04. 11.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
04. 11.
MTK BUDAPEST
2020. 04. 18.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 04. 18.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
04. 18.
ETO FC GYŐR
2020. 04. 25.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 04. 25.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
04. 25.
MTK BUDAPEST
2020. 05. 02.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 02.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 02.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 05. 09.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 05. 09.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
05. 09.
MTK BUDAPEST
2020. 05. 16.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 16.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 16.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 23.
DVTK Edzőközpont
2020. 05. 23.
DVTK Edzőközpont
DVTK
05. 23.
MTK BUDAPEST
2020. 05. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

DVSC-DLA

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
DVSC-DLA
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DVSC-DLA
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
ETO FC GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
DVSC-DLA
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
DVSC-DLA
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
02. 21. 14:00
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
02. 29. 12:00
DVSC-DLA
2020. 03. 07.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 07.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
03. 07.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 03. 14.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 14.
DVSC-DLA
2020. 03. 21.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 21.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
03. 21.
PAKSI FC
2020. 03. 28.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 03. 28.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
03. 28.
DVSC-DLA
2020. 04. 04.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 04.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
04. 04.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 04. 11.
ETO Stadion
2020. 04. 11.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
04. 11.
DVSC-DLA
2020. 04. 18.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 18.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
04. 18.
PMFC
2020. 04. 25.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 04. 25.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
04. 25.
DVSC-DLA
2020. 05. 02.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 02.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 02.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 05. 09.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 09.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 09.
DVSC-DLA
2020. 05. 16.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 16.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 16.
DVTK
2020. 05. 23.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 23.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 23.
DVSC-DLA
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple