Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 2. forduló

2019.08.31 - 12:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
ÁLLÓ TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ANTAL ISTVÁN, PEKOLI DÁNIEL
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
80'
40'

Gólok

BALOGH MÁTÉ ZSOLT

48'

1 - 0

 

BAJTEL BOTOND

53'

2 - 0

 

 

2 - 1

65'

HEGEDŰS TAMÁS
KAPUS BARNABÁS

71'

3 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 13 1 12 6 15.5
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 8 2 6 6 10.5
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 6 1 5 6 12.5
4 PMFC PMFC 2 2 0 0 7 3 4 6 14.5
5 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 2 1 1 0 2 1 1 4 8.5
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 1 0 1 4 6.5
7 PAKSI FC PAKSI FC 2 1 0 1 9 6 3 3 6
8 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 3 1 2 3 7.5
9 DVTK DVTK 2 1 0 1 2 3 -1 3 11
10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 4 9 -5 3 11
11 DVSC-DLA DVSC-DLA 2 0 1 1 2 3 -1 1 8.5
12 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 2 0 1 1 2 4 -2 1 7
13 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 2 0 0 2 3 7 -4 0 3.5
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 1 6 -5 0 5.5
15 UTE UTE 2 0 0 2 1 6 -5 0 5.5
16 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 2 0 0 2 1 12 -11 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MOL FEHÉRVÁR FC BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 MOL FEHÉRVÁR FC PMFC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
3 MOL FEHÉRVÁR FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
4 MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 MOL FEHÉRVÁR FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
7 MOL FEHÉRVÁR FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
8 MOL FEHÉRVÁR FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 MOL FEHÉRVÁR FC DVSC-DLA 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 MOL FEHÉRVÁR FC MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 MOL FEHÉRVÁR FC FERENCVÁROSI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 MOL FEHÉRVÁR FC ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 MOL FEHÉRVÁR FC UTE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MOL FEHÉRVÁR FC BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 9 1 8 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 13 1 12 6
2 MOL FEHÉRVÁR FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 MOL FEHÉRVÁR FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 1 5 6
4 MOL FEHÉRVÁR FC PMFC 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 3 4 6
5 MOL FEHÉRVÁR FC FERENCVÁROSI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 9 6 3 3
8 MOL FEHÉRVÁR FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
9 MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 MOL FEHÉRVÁR FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 1 0 1 4 9 -5 3
11 MOL FEHÉRVÁR FC DVSC-DLA 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 MOL FEHÉRVÁR FC MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 MOL FEHÉRVÁR FC ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
14 MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 MOL FEHÉRVÁR FC UTE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
16 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 1 12 -11 0
 
DVTK
-------2 - 0-------
DVSC-DLA
----1 - 2----------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-----------
MOL FEHÉRVÁR FC
----------0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--------3 - 1------
FERENCVÁROSI TC
-----------0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1-----------
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
------------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------------1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1-------------
PAKSI FC
-------8 - 2-------
PMFC
--4 - 3------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------------1 - 0
UTE
------0 - 4--------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 0--------------

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PMFC
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
DVTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 11. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 22. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 02. 22. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ETO FC GYŐR
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 07. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 14. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 14. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC

MTK BUDAPEST

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
PAKSI FC
2019. 11. 06. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 11. 06. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
MTK BUDAPEST
DVTK
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->