Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 5. forduló

2019.09.21 - 12:00

Budapest, UTE Atlétikai Stadion

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
BARTUS OLIVÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BENEDEK, ÁGOSTON MÁRTON
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 4 1 0 23 2 21 13 10
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 15 7 8 11 13
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 3 2 0 11 5 6 11 7.6
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 3 2 0 8 3 5 11 12.2
5 DVSC-DLA DVSC-DLA 5 3 1 1 11 4 7 10 10.6
6 PMFC PMFC 5 3 1 1 9 10 -1 10 8.6
7 DVTK DVTK 5 3 0 2 9 10 -1 9 12.6
8 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 5 2 2 1 9 9 0 8 8.8
9 PAKSI FC PAKSI FC 5 2 1 2 15 11 4 7 6.4
10 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 5 2 0 3 5 6 -1 6 7
11 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 5 1 2 2 6 7 -1 5 6
12 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 5 1 1 3 7 13 -6 4 5.2
13 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 5 1 1 3 6 17 -11 4 6
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 1 0 4 7 15 -8 3 11.2
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 0 0 5 5 14 -9 0 5.2
16 UTE UTE 5 0 0 5 5 18 -13 0 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 5 1 4 6 3 2 1 0 3 0 3 7 5 4 1 0 8 1 7 13
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 5 2 3 7 5 3 2 0 8 4 4 11
3 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 4 0 4 11
4 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 2 0 3 0 3 11
5 UTE DVSC-DLA 2 0 2 0 1 1 0 2 3 2 1 0 4 1 3 7 5 2 3 0 5 2 3 9
6 UTE PAKSI FC 3 2 0 1 6 2 4 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 1 2 7 4 3 7
7 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 1 1 1 1 0 4 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 1 2 2 2 0 7
8 UTE DVTK 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 1 2 4 5 -1 7
9 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 2 0 0 2 0 2 6 3 0 1 2 0 4 -4 1 5 2 1 2 2 4 -2 7
10 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 3 1 3 4 -1 6
11 UTE MTK BUDAPEST 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 2 2 3 3 0 5
12 UTE PMFC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 1 2 2 3 5 -2 5
13 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 1 3 -2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 3 6 -3 4
14 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 3 2 0 3 -3 3
15 UTE ETO FC GYŐR 3 0 0 3 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 1 4 1 6 -5 1
16 UTE UTE 3 0 0 3 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 0 0 5 2 9 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 15 1 14 6 3 2 1 0 8 1 7 7 5 4 1 0 23 2 21 13
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 6 3 3 4 3 2 1 0 9 4 5 7 5 3 2 0 15 7 8 11
3 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 2 0 5 3 2 5 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 2 0 11 5 6 11
4 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 6 2 4 7 5 3 2 0 8 3 5 11
5 UTE DVSC-DLA 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 1 0 8 1 7 7 5 3 1 1 11 4 7 10
6 UTE PMFC 2 2 0 0 5 3 2 6 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 3 1 1 9 10 -1 10
7 UTE DVTK 2 2 0 0 8 2 6 6 3 1 0 2 1 8 -7 3 5 3 0 2 9 10 -1 9
8 UTE MTK BUDAPEST 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 6 7 -1 4 5 2 2 1 9 9 0 8
9 UTE PAKSI FC 3 2 0 1 13 6 7 6 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 2 1 2 15 11 4 7
10 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 2 0 1 4 3 1 6 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 2 0 3 5 6 -1 6
11 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 2 1 4 5 -1 2 2 1 0 1 2 2 0 3 5 1 2 2 6 7 -1 5
12 UTE ETO FC GYŐR 3 0 1 2 2 8 -6 1 2 1 0 1 5 5 0 3 5 1 1 3 7 13 -6 4
13 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 3 6 -3 3 2 0 1 1 3 11 -8 1 5 1 1 3 6 17 -11 4
14 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 0 3 4 12 -8 0 5 1 0 4 7 15 -8 3
15 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 0 3 4 10 -6 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 0 0 5 5 14 -9 0
16 UTE UTE 3 0 0 3 2 10 -8 0 2 0 0 2 3 8 -5 0 5 0 0 5 5 18 -13 0
 
DVTK
-------2 - 0----6 - 2--
DVSC-DLA
----1 - 2--2 - 1-------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3-------2 - 2-
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 1-----3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 1--3 - 1-1 - 1----
FERENCVÁROSI TC
----2 - 3---2 - 2--0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1------6 - 0----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
--1 - 2---------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--------2 - 3--1 - 3-1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1------------2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-----8 - 2-------
PMFC
--4 - 3----1 - 0-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----------1 - 1---1 - 0
UTE
------0 - 4-----1 - 31 - 3-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3---1 - 0---------

Meccsek

UTE

2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
UTE
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PAKSI FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
11. 16. 10:00
UTE
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
11. 23. 12:00
ETO FC GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 11. 30. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
11. 30. 12:00
UTE

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2019. 08. 24. 13:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 08. 24. 13:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 14. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 09. 14. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PAKSI FC
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 09. 28. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 05. 13:00
ETO Stadion
2019. 10. 05. 13:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 11. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 11. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PMFC
2019. 10. 19. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 10. 19. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 20. 11:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 20. 11:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
INFO
DVTK
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
11. 16. 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
11. 23. 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
11. 27. 12:00
MTK BUDAPEST
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom