Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 1. forduló

2019.08.31 - 10:00

Debrecen, Debreceni Sportcentrum Stadion (Oláh Gábor utcai Stadion)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
KÖVÉR TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY TAMÁS MIHÁLY, PÓSA ZSOLT
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TARPA SC TARPA SC 1 1 0 0 17 1 16 3 14
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 9 0 9 3 13
3 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 12
4 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 1 1 0 0 6 3 3 3 10
5 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 1 1 0 0 3 0 3 3 11
6 FILO SE FILO SE 1 1 0 0 3 1 2 3 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 1 2 3 8
8 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 1 0 0 1 1 3 -2 0 7
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 6
10 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 1 0 0 1 3 6 -3 0 4
11 GFSE OROS GFSE OROS 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0 0 1 0 7 -7 0 3
13 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 1 0 0 1 0 9 -9 0 2
14 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 1 17 -16 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE TARPA SC 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 CIGÁND SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
3 CIGÁND SE MÁTÉSZALKAI MTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 CIGÁND SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 CIGÁND SE BALMAZÚJVÁROSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 CIGÁND SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
7 CIGÁND SE FILO SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 CIGÁND SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 CIGÁND SE GFSE OROS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 CIGÁND SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 CIGÁND SE DEBRECENI EAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 CIGÁND SE LOKI FOCISULI 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 CIGÁND SE CIGÁND SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 CIGÁND SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE TARPA SC 1 1 0 0 17 1 16 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 17 1 16 3
2 CIGÁND SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3
3 CIGÁND SE BALMAZÚJVÁROSI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
4 CIGÁND SE MÁTÉSZALKAI MTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 3 3 3 1 1 0 0 6 3 3 3
5 CIGÁND SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
6 CIGÁND SE FILO SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 CIGÁND SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
8 CIGÁND SE DEBRECENI EAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
9 CIGÁND SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
10 CIGÁND SE LOKI FOCISULI 1 0 0 1 3 6 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 6 -3 0
11 CIGÁND SE GFSE OROS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 CIGÁND SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
13 CIGÁND SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
14 CIGÁND SE CIGÁND SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 17 -16 0 1 0 0 1 1 17 -16 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
----------7 - 0--
CIGÁND SE
-------------
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-----3 - 0-------
DEBRECENI EAC
-------------
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------------0 - 9
FILO SE
------3 - 1------
GFSE OROS
-------------
KARCAGI SE
-------------
LOKI FOCISULI
--------3 - 6----
MÁTÉSZALKAI MTK
-------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---3 - 1---------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-------------
TARPA SC
-17 - 1-----------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------------

Meccsek

DEBRECENI SPORTCENTRUM

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 07. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 09. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 09. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
KARCAGI SE
2019. 09. 21. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 09. 21. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 09. 28. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 05. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 10. 12. 12:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 10. 19. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
LOKI FOCISULI
2019. 10. 26. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 26. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 10. 31. 16:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 31. 16:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 09. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 09. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
GFSE OROS
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 11. 24. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 11. 24. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
INFO
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
03. 14. 10:00
DEBRECENI EAC
2020. 03. 22. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 03. 22. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
03. 22. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
03. 28. 10:00
FILO SE
2020. 04. 04. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 04. 04. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 04. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 04. 11. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 11. 12:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
04. 18. 10:00
TARPA SC
2020. 04. 25. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 25. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
04. 25. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 02. 10:00
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2020. 05. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 08. 16:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 16. 10:00
GFSE OROS
2020. 05. 22. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 05. 22. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
05. 22. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 30. 10:00
CIGÁND SE

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
INFO
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 28. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 15:00
FILO SE
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 30. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom