Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 2. forduló

2019.09.06 - 15:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
MAJOR OLIVÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAPP FERENC, TAKÁCS ÁDÁM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
90'
45'

Gólok

CZÉRNA ERIK GÁBOR

9'

1 - 0

 

PATAKI ISTVÁN

75'

2 - 0

 

 

2 - 1

83'

ROHULIA ILLIA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 14 0 14 6 10.5
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 11 1 10 6 7
3 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 2 2 0 0 10 3 7 6 9
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 2 0 0 8 3 5 6 12
5 TARPA SC TARPA SC 2 1 0 1 18 3 15 3 6
6 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 2 1 0 1 3 4 -1 3 8.5
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1 0 1 6 8 -2 3 4.5
8 FILO SE FILO SE 2 1 0 1 4 7 -3 3 10
9 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 2 1 0 1 6 13 -7 3 6.5
10 CIGÁND SE CIGÁND SE 2 1 0 1 4 19 -15 3 8.5
11 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 2 0 0 2 5 9 -4 0 6.5
12 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 2 0 0 2 5 9 -4 0 6.5
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 0 0 2 3 8 -5 0 6
14 GFSE OROS GFSE OROS 2 0 0 2 0 10 -10 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GFSE OROS VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 GFSE OROS MÁTÉSZALKAI MTK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 GFSE OROS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6
4 GFSE OROS BALMAZÚJVÁROSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
5 GFSE OROS TARPA SC 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 7 2 5 3
6 GFSE OROS DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
7 GFSE OROS SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 GFSE OROS DEBRECENI SPORTCENTRUM 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
9 GFSE OROS KARCAGI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 GFSE OROS FILO SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
11 GFSE OROS LOKI FOCISULI 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
12 GFSE OROS CIGÁND SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 1 1 2 8 -6 1
13 GFSE OROS GFSE OROS 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
14 GFSE OROS DEBRECENI EAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GFSE OROS BALMAZÚJVÁROSI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 14 0 14 6
2 GFSE OROS VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 11 1 10 6
3 GFSE OROS MÁTÉSZALKAI MTK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 10 3 7 6
4 GFSE OROS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 8 3 5 6
5 GFSE OROS TARPA SC 1 1 0 0 17 1 16 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 18 3 15 3
6 GFSE OROS DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 GFSE OROS SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 6 8 -2 3
8 GFSE OROS FILO SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
9 GFSE OROS DEBRECENI SPORTCENTRUM 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 6 13 -7 3
10 GFSE OROS CIGÁND SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 17 -16 0 2 1 0 1 4 19 -15 3
11 GFSE OROS DEBRECENI EAC 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
12 GFSE OROS LOKI FOCISULI 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
13 GFSE OROS KARCAGI SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
14 GFSE OROS GFSE OROS 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
----------7 - 0--
CIGÁND SE
-------3 - 2-----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-----3 - 0-------
DEBRECENI EAC
---4 - 6---------
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------------0 - 9
FILO SE
------3 - 1------
GFSE OROS
0 - 7------------
KARCAGI SE
---------2 - 5---
LOKI FOCISULI
--------3 - 6----
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---3 - 1---------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----6 - 1-------
TARPA SC
-17 - 1-----------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------------2 - 1

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
INFO
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 28. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 15:00
FILO SE
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 30. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

TARPA SC

2019. 10. 24. 11:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 10. 24. 11:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
CIGÁND SE
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 12. 17:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 09. 12. 17:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
DEBRECENI EAC
2019. 09. 22. 11:00
Karcagi Se tartalékpálya
2019. 09. 22. 11:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
TARPA SC
2019. 09. 29. 11:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 09. 29. 11:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
FILO SE
2019. 10. 04. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2019. 10. 04. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
TARPA SC
2019. 10. 12. 12:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2019. 10. 20. 10:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 10. 20. 10:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 11. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
TARPA SC
2019. 11. 28. 12:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 11. 28. 12:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
INFO
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 11. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
TARPA SC
2019. 11. 17. 11:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 11. 17. 11:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
GFSE OROS
2019. 11. 23. 09:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 11. 23. 09:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
INFO
TARPA SC
2020. 03. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 03. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
03. 08. 10:00
TARPA SC
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 21. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 21. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
03. 21. 10:00
TARPA SC
2020. 03. 29. 14:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 29. 14:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 29. 14:00
KARCAGI SE
2020. 04. 04. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2020. 04. 04. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
04. 04. 10:00
TARPA SC
2020. 04. 12. 14:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 04. 12. 14:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
04. 12. 14:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 04. 18. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
04. 18. 10:00
TARPA SC
2020. 04. 25. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 04. 25. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 25. 12:00
TARPA SC
2020. 05. 03. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 03. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 03. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 09. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 09. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
05. 09. 10:00
TARPA SC
2020. 05. 17. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 17. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 17. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 05. 23. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 05. 23. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
05. 23. 10:00
TARPA SC
2020. 05. 31. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 31. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 31. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom