Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 3. forduló

2019.09.15 - 10:00

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
DARÁNYI ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LÉVAI ZOLTÁN, GYARMATI IMRE
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

PATAKI ISTVÁN

 

0 - 2

27'

SZABÓ ÁDÁM ZOLTÁN

 

0 - 3

28'

CZÉRNA ERIK GÁBOR

 

0 - 4

38'

HONCHAR NIKITA

 

0 - 5

39'

BOKOR MÁRK

 

0 - 6

55'

HONCHAR NIKITA

 

0 - 7

65'

BOKOR MÁRK

 

0 - 8

71'

SIMON MÁTYÁS DEZSŐ

 

0 - 9

75'

NYÉKI KEVIN

 

0 - 10

87'

HELESH YAROSLAV

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 21 1 20 9 8.3
2 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 3 3 0 0 15 0 15 9 8
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 3 0 0 13 4 9 9 11.3
4 TARPA SC TARPA SC 3 2 0 1 24 7 17 6 8
5 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 3 2 0 1 12 5 7 6 9
6 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 3 2 0 1 10 4 6 6 7
7 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 2 0 1 10 15 -5 6 8.7
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1 0 2 8 11 -3 3 7
9 FILO SE FILO SE 3 1 0 2 5 12 -7 3 8
10 GFSE OROS GFSE OROS 3 1 0 2 3 12 -9 3 5
11 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 1 0 2 5 28 -23 3 7.7
12 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 3 0 0 3 9 15 -6 0 4.7
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 0 0 3 5 12 -7 0 6.3
14 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 3 0 0 3 5 19 -14 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LOKI FOCISULI VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 11 0 11 6 3 3 0 0 12 0 12 9
2 LOKI FOCISULI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 8 1 7 9
3 LOKI FOCISULI BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 5 0 5 9
4 LOKI FOCISULI TARPA SC 2 2 0 0 11 2 9 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 11 3 8 6
5 LOKI FOCISULI DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 6 2 4 6
6 LOKI FOCISULI MÁTÉSZALKAI MTK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 4 1 3 3 3 2 0 1 5 1 4 6
7 LOKI FOCISULI DEBRECENI SPORTCENTRUM 2 1 0 1 2 7 -5 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 6 8 -2 6
8 LOKI FOCISULI GFSE OROS 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 LOKI FOCISULI SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1 0 1 3 4 -1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
10 LOKI FOCISULI KARCAGI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
11 LOKI FOCISULI FILO SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
12 LOKI FOCISULI CIGÁND SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 11 -9 0 3 0 1 2 3 12 -9 1
13 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 2 0 0 2 0 9 -9 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 10 -9 1
14 LOKI FOCISULI DEBRECENI EAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LOKI FOCISULI VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 19 0 19 6 3 3 0 0 21 1 20 9
2 LOKI FOCISULI BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 8 0 8 6 1 1 0 0 7 0 7 3 3 3 0 0 15 0 15 9
3 LOKI FOCISULI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 2 0 0 8 2 6 6 1 1 0 0 5 2 3 3 3 3 0 0 13 4 9 9
4 LOKI FOCISULI TARPA SC 2 2 0 0 23 5 18 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 24 7 17 6
5 LOKI FOCISULI DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 2 2 0 0 12 1 11 6 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 2 0 1 12 5 7 6
6 LOKI FOCISULI MÁTÉSZALKAI MTK 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 6 4 2 3 3 2 0 1 10 4 6 6
7 LOKI FOCISULI DEBRECENI SPORTCENTRUM 2 1 0 1 4 11 -7 3 1 1 0 0 6 4 2 3 3 2 0 1 10 15 -5 6
8 LOKI FOCISULI SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1 0 1 8 4 4 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 1 0 2 8 11 -3 3
9 LOKI FOCISULI FILO SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 11 -9 0 3 1 0 2 5 12 -7 3
10 LOKI FOCISULI GFSE OROS 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 0 2 3 12 -9 3
11 LOKI FOCISULI CIGÁND SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 2 26 -24 0 3 1 0 2 5 28 -23 3
12 LOKI FOCISULI DEBRECENI EAC 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 0 2 5 9 -4 0 3 0 0 3 9 15 -6 0
13 LOKI FOCISULI KARCAGI SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 0 0 3 5 12 -7 0
14 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 2 0 0 2 3 16 -13 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 0 3 5 19 -14 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
--------1 - 0-7 - 0--
CIGÁND SE
-------3 - 2-----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-9 - 1---3 - 0-------
DEBRECENI EAC
---4 - 6---------
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------4 - 2-----0 - 9
FILO SE
------3 - 1------
GFSE OROS
0 - 7------------
KARCAGI SE
---------2 - 5---
LOKI FOCISULI
--------3 - 6---0 - 10
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---3 - 1-5 - 1-------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----6 - 12 - 3------
TARPA SC
-17 - 1-6 - 4---------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------------2 - 1

Meccsek

LOKI FOCISULI

2019. 09. 01. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 01. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 09. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 09. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
LOKI FOCISULI
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 22. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 22. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
LOKI FOCISULI
2019. 09. 29. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 29. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
KARCAGI SE
2019. 10. 05. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 10. 05. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
LOKI FOCISULI
2019. 10. 10. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 10. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 19. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
LOKI FOCISULI
2019. 11. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
INFO
TARPA SC
2019. 11. 02. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 02. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 11. 09. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 09. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
LOKI FOCISULI
2019. 11. 17. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 17. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
INFO
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 23. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 11. 23. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
11. 23. 10:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 06. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 03. 06. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
03. 06. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
03. 14. 10:00
CIGÁND SE
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
03. 28. 10:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 05. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 04. 05. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
04. 05. 10:00
LOKI FOCISULI
2020. 04. 11. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 11. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
04. 11. 10:00
FILO SE
2020. 04. 18. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 04. 18. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 18. 10:00
LOKI FOCISULI
2020. 04. 25. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 25. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
04. 25. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 03. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 03. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 03. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 05. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 09. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
05. 16. 10:00
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2020. 05. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 22. 16:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
05. 30. 10:00
GFSE OROS

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
INFO
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 15:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 28. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 15:00
FILO SE
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 30. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom