Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 5. forduló

2019.09.27 - 16:00

Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
GYARMATI IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÁRVA ATTILA, TATÁR IMRE
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

ÚJVÁRI PATRIK
GERGELY ERIK

11'

1 - 1

 

HARANGI NORBERT

17'

2 - 1

 

NAGY MILÁN GYULA

35'

3 - 1

 

HARANGI NORBERT

53'

4 - 1

 

 

4 - 2

81'

HONCHAR NIKITA

 

4 - 3

90'

SIMON MÁTYÁS DEZSŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 5 5 0 0 33 6 27 15 8.2
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 5 0 0 25 9 16 15 9.8
3 TARPA SC TARPA SC 5 4 0 1 36 9 27 12 10
4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 4 0 1 25 5 20 12 5.8
5 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 5 4 0 1 17 6 11 12 7.8
6 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 5 3 0 2 17 17 0 9 7.8
7 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 5 2 0 3 22 18 4 6 6
8 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 5 2 0 3 14 11 3 6 7.6
9 GFSE OROS GFSE OROS 5 2 0 3 6 15 -9 6 7.4
10 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 1 0 4 14 26 -12 3 5.8
11 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 5 1 0 4 13 30 -17 3 8.6
12 FILO SE FILO SE 5 1 0 4 6 23 -17 3 7
13 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 1 0 4 9 45 -36 3 6.4
14 KARCAGI SE KARCAGI SE 5 0 0 5 9 26 -17 0 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BALMAZÚJVÁROSI FC 3 3 0 0 6 1 5 9 2 2 0 0 10 2 8 6 5 5 0 0 16 3 13 15
2 KARCAGI SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 3 0 0 11 1 10 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 14 3 11 13
3 KARCAGI SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 0 1 12 3 9 6 5 4 0 1 14 3 11 12
4 KARCAGI SE TARPA SC 3 3 0 0 13 3 10 9 2 1 0 1 2 2 0 3 5 4 0 1 15 5 10 12
5 KARCAGI SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 1 1 1 3 8 -5 4 2 2 0 0 8 1 7 6 5 3 1 1 11 9 2 10
6 KARCAGI SE MÁTÉSZALKAI MTK 2 2 0 0 3 0 3 6 3 1 0 2 4 2 2 3 5 3 0 2 7 2 5 9
7 KARCAGI SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 3 2 0 1 7 3 4 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 0 3 7 5 2 6
8 KARCAGI SE GFSE OROS 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 2 0 3 4 6 -2 6
9 KARCAGI SE DEBRECENI EAC 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 0 2 3 8 -5 3 5 2 0 3 6 12 -6 6
10 KARCAGI SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 4 4 0 6 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 2 0 3 5 11 -6 6
11 KARCAGI SE LOKI FOCISULI 3 1 0 2 4 9 -5 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 1 3 5 12 -7 4
12 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 0 1 4 4 11 -7 1
13 KARCAGI SE FILO SE 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 0 1 4 3 13 -10 1
14 KARCAGI SE CIGÁND SE 2 0 1 1 3 9 -6 1 3 0 0 3 2 12 -10 0 5 0 1 4 5 21 -16 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BALMAZÚJVÁROSI FC 3 3 0 0 12 3 9 9 2 2 0 0 21 3 18 6 5 5 0 0 33 6 27 15
2 KARCAGI SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 3 0 0 18 6 12 9 2 2 0 0 7 3 4 6 5 5 0 0 25 9 16 15
3 KARCAGI SE TARPA SC 3 3 0 0 28 6 22 9 2 1 0 1 8 3 5 3 5 4 0 1 36 9 27 12
4 KARCAGI SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 22 4 18 6 5 4 0 1 25 5 20 12
5 KARCAGI SE MÁTÉSZALKAI MTK 2 2 0 0 6 0 6 6 3 2 0 1 11 6 5 6 5 4 0 1 17 6 11 12
6 KARCAGI SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 1 0 2 5 13 -8 3 2 2 0 0 12 4 8 6 5 3 0 2 17 17 0 9
7 KARCAGI SE DEBRECENI EAC 2 1 0 1 12 7 5 3 3 1 0 2 10 11 -1 3 5 2 0 3 22 18 4 6
8 KARCAGI SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 3 2 0 1 14 6 8 6 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 2 0 3 14 11 3 6
9 KARCAGI SE GFSE OROS 2 1 0 1 3 8 -5 3 3 1 0 2 3 7 -4 3 5 2 0 3 6 15 -9 6
10 KARCAGI SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1 0 2 10 9 1 3 2 0 0 2 4 17 -13 0 5 1 0 4 14 26 -12 3
11 KARCAGI SE LOKI FOCISULI 3 1 0 2 10 19 -9 3 2 0 0 2 3 11 -8 0 5 1 0 4 13 30 -17 3
12 KARCAGI SE FILO SE 2 1 0 1 3 7 -4 3 3 0 0 3 3 16 -13 0 5 1 0 4 6 23 -17 3
13 KARCAGI SE CIGÁND SE 2 1 0 1 6 16 -10 3 3 0 0 3 3 29 -26 0 5 1 0 4 9 45 -36 3
14 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 0 0 2 3 12 -9 0 3 0 0 3 6 14 -8 0 5 0 0 5 9 26 -17 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
--------1 - 0-7 - 0-4 - 3
CIGÁND SE
3 - 14------3 - 2-----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-9 - 12 - 5--3 - 0-------
DEBRECENI EAC
---4 - 6---8 - 1-----
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------4 - 2--1 - 2--0 - 9
FILO SE
----0 - 6-3 - 1------
GFSE OROS
0 - 73 - 1-----------
KARCAGI SE
---------2 - 5-1 - 7-
LOKI FOCISULI
-------7 - 33 - 6---0 - 10
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0---2 - 0------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---3 - 1-5 - 1----10 - 4--
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----6 - 12 - 3--2 - 5---
TARPA SC
-17 - 1-6 - 4-5 - 1-------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--1 - 0---------2 - 1

Meccsek

BALMAZÚJVÁROSI FC

2019. 08. 30. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 08. 30. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 09. 07. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 09. 07. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 09. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 09. 21. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 06. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 10. 11. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 11. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
KARCAGI SE
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 10. 19. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 10. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 31. 16:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 31. 16:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
TARPA SC
2019. 11. 17. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 17. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
11. 22. 16:00
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2020. 03. 07. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 03. 07. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
03. 07. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 03. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 13. 16:00
GFSE OROS
2020. 03. 20. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 03. 20. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
03. 20. 13:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 03. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 27. 16:00
CIGÁND SE
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 10. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 04. 10. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 10. 16:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 19. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 04. 19. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
04. 19. 10:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 04. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 24. 16:00
FILO SE
2020. 05. 02. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 02. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 02. 10:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 05. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 08. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 08. 16:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 17. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 17. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 17. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 05. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 22. 16:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
05. 30. 10:00
BALMAZÚJVÁROSI FC

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 15:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 28. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 15:00
FILO SE
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 30. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom