Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 7. forduló

2019.10.11 - 13:00

Mátészalka, Mátészalkai Sportpálya (Sportpálya)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
PAPP FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIPOS LÁSZLÓ, TAKÁCS ÁDÁM
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

BOKOR MÁRK

 

0 - 2

50'

VASS BERTALAN

 

0 - 3

72'

BOKOR MÁRK

 

0 - 4

77'

MARTYNUZZI IVAN

 

0 - 5

85'

NYÉKI KEVIN
OROSZ DOMINIK

90'

1 - 5

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 7 6 0 1 45 10 35 18 8.7
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 6 0 1 42 8 34 18 6
3 TARPA SC TARPA SC 7 6 0 1 42 13 29 18 8.4
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7 5 1 1 29 14 15 16 9.4
5 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 7 5 0 2 25 15 10 15 7.3
6 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 7 4 0 3 23 12 11 12 8.9
7 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 7 4 0 3 31 22 9 12 5.9
8 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 7 4 0 3 23 21 2 12 7.9
9 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 7 2 1 4 18 34 -16 7 8
10 GFSE OROS GFSE OROS 7 2 0 5 10 33 -23 6 6.3
11 CIGÁND SE CIGÁND SE 7 2 0 5 17 54 -37 6 6.6
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 1 0 6 17 34 -17 3 7.4
13 FILO SE FILO SE 7 1 0 6 8 32 -24 3 8
14 KARCAGI SE KARCAGI SE 7 0 0 7 11 39 -28 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BALMAZÚJVÁROSI FC 4 4 0 0 11 2 9 12 3 2 0 1 10 4 6 6 7 6 0 1 21 6 15 18
2 KARCAGI SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 6 2 4 9 4 3 0 1 13 3 10 9 7 6 0 1 19 5 14 18
3 KARCAGI SE TARPA SC 4 4 0 0 16 4 12 12 3 2 0 1 4 3 1 6 7 6 0 1 20 7 13 18
4 KARCAGI SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 3 0 1 12 3 9 9 3 1 1 1 3 3 0 4 7 4 1 2 15 6 9 13
5 KARCAGI SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 4 2 1 1 6 9 -3 7 3 2 0 1 9 4 5 6 7 4 1 2 15 13 2 13
6 KARCAGI SE MÁTÉSZALKAI MTK 3 2 0 1 3 1 2 6 4 2 0 2 7 4 3 6 7 4 0 3 10 5 5 12
7 KARCAGI SE DEBRECENI EAC 3 2 0 1 5 4 1 6 4 2 0 2 5 9 -4 6 7 4 0 3 10 13 -3 12
8 KARCAGI SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 4 3 0 1 9 3 6 9 3 0 0 3 0 3 -3 0 7 3 0 4 9 6 3 9
9 KARCAGI SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 0 1 5 4 1 9 3 0 0 3 2 10 -8 0 7 3 0 4 7 14 -7 9
10 KARCAGI SE LOKI FOCISULI 4 2 0 2 5 9 -4 6 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 2 2 3 8 14 -6 8
11 KARCAGI SE GFSE OROS 3 1 0 2 2 4 -2 3 4 1 0 3 5 8 -3 3 7 2 0 5 7 12 -5 6
12 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 4 0 1 3 3 12 -9 1 7 1 1 5 6 16 -10 4
13 KARCAGI SE FILO SE 3 0 2 1 3 7 -4 2 4 0 0 4 2 10 -8 0 7 0 2 5 5 17 -12 2
14 KARCAGI SE CIGÁND SE 3 0 1 2 5 12 -7 1 4 0 0 4 2 13 -11 0 7 0 1 6 7 25 -18 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BALMAZÚJVÁROSI FC 4 4 0 0 22 4 18 12 3 2 0 1 23 6 17 6 7 6 0 1 45 10 35 18
2 KARCAGI SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 15 3 12 9 4 3 0 1 27 5 22 9 7 6 0 1 42 8 34 18
3 KARCAGI SE TARPA SC 4 4 0 0 31 8 23 12 3 2 0 1 11 5 6 6 7 6 0 1 42 13 29 18
4 KARCAGI SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 3 0 1 20 9 11 9 3 2 1 0 9 5 4 7 7 5 1 1 29 14 15 16
5 KARCAGI SE MÁTÉSZALKAI MTK 3 2 0 1 7 5 2 6 4 3 0 1 18 10 8 9 7 5 0 2 25 15 10 15
6 KARCAGI SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 4 3 0 1 20 6 14 9 3 1 0 2 3 6 -3 3 7 4 0 3 23 12 11 12
7 KARCAGI SE DEBRECENI EAC 3 2 0 1 15 9 6 6 4 2 0 2 16 13 3 6 7 4 0 3 31 22 9 12
8 KARCAGI SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 4 2 0 2 9 14 -5 6 3 2 0 1 14 7 7 6 7 4 0 3 23 21 2 12
9 KARCAGI SE LOKI FOCISULI 4 1 1 2 12 21 -9 4 3 1 0 2 6 13 -7 3 7 2 1 4 18 34 -16 7
10 KARCAGI SE GFSE OROS 3 1 0 2 5 14 -9 3 4 1 0 3 5 19 -14 3 7 2 0 5 10 33 -23 6
11 KARCAGI SE CIGÁND SE 3 1 0 2 10 23 -13 3 4 1 0 3 7 31 -24 3 7 2 0 5 17 54 -37 6
12 KARCAGI SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 1 0 3 12 13 -1 3 3 0 0 3 5 21 -16 0 7 1 0 6 17 34 -17 3
13 KARCAGI SE FILO SE 3 1 0 2 5 10 -5 3 4 0 0 4 3 22 -19 0 7 1 0 6 8 32 -24 3
14 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 0 0 3 4 15 -11 0 4 0 0 4 7 24 -17 0 7 0 0 7 11 39 -28 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
------10 - 1-1 - 0-7 - 0-4 - 3
CIGÁND SE
3 - 14------3 - 24 - 7----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-9 - 12 - 5-6 - 03 - 0-------
DEBRECENI EAC
3 - 2--4 - 6---8 - 1-----
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------4 - 2--1 - 24 - 1-0 - 9
FILO SE
----0 - 6-3 - 12 - 3-----
GFSE OROS
0 - 73 - 1-2 - 6---------
KARCAGI SE
--1 - 3------2 - 5-1 - 7-
LOKI FOCISULI
-------7 - 33 - 62 - 2--0 - 10
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0---2 - 0-----1 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---3 - 1-5 - 1----10 - 42 - 3-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-2 - 4---6 - 12 - 3--2 - 5---
TARPA SC
-17 - 1-6 - 43 - 25 - 1-------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--1 - 0---12 - 2-----2 - 1

Meccsek

MÁTÉSZALKAI MTK

2019. 09. 01. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 01. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 09. 10. 14:30
Mátészalkai Sportpálya
2019. 09. 10. 14:30
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 09. 20. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 09. 20. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
GFSE OROS
2019. 09. 28. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 09. 28. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 10. 05. 13:30
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 10. 05. 13:30
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 30. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 30. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 10. 25. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 25. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
KARCAGI SE
2019. 11. 02. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 02. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 11. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 11. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
INFO
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 11. 23. 09:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 11. 23. 09:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
11. 23. 09:00
TARPA SC
2020. 03. 06. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 03. 06. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
03. 06. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 14. 10:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 03. 20. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 03. 20. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
03. 20. 13:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 03. 28. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
03. 28. 10:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 03. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 04. 03. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
04. 03. 14:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 04. 10. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 04. 10. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
04. 10. 14:00
CIGÁND SE
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 24. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 04. 24. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
04. 24. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 03. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 03. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 03. 10:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 05. 08. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 05. 08. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
05. 08. 15:00
FILO SE
2020. 05. 16. 10:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 05. 16. 10:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
05. 16. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 05. 22. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 05. 22. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
05. 22. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 31. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 31. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 31. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 15:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 28. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 15:00
FILO SE
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 30. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom